Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak nic niespodziewanego nie wyskoczy,to dzięki Foksia i Dżekuś odstawimy wizytę u p.Uli w poniedziałek!;)
Chyba się nie doczekam do poniedziałku!
Foksia jest wspaniała- tyle ma podopiecznych i pracy,ale wyskrobała trochę czasu,bo wie jak tu czekamy. Może uda się namówić p.Ulę,aby się zalogowała i pisała czasem co u nich słychać.
No to ciotki trzymajcie kciuki:lol: No i za to,aby już był ten poniedziałek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Gonia!
Na chwilę obecną wszystko mówi,że jedziemy! Jestem tak podekscytowana,jakbym to ja dziś miała maturę!:evil_lol:[/quote]
Epe..błagam Cie..nie popuszczaj..kedź...a myślisz, że ja nie jestem "nakręcona"???Nigdy rano (albo sporadycznie tylko) nie wchodzę na wątki..dziś wlazłam od razu do Milusia...zaraz wyskakuję do pracy..i pewnie będe jak na szpilkach siedziała, zeby po powrocie zobaczyć co i jak...chociaż niekoniecznie..mam okienko to zajrzę sobie tutaj- a Ty wszystko pisz kochana cioteczko...a jak nie to smska proszę...przed wyjazdem...masz chyba mój numer- parwda??jesli nie zaraz wyślę na PW i proszę o Twoj- bo też zapodzialam:razz:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off...
Zbieramy fundusze na płatny DT dla bezdomnej suni i jej 7 szczeniąt. Wczoraj byłem świadkiem niewiarygodnej męczarni szczeniaków w schronie, które umierały na betonie na parwo... Nie chcę, żeby te psy spotkał podobny los... Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę - dziękuję!
Wątek rodzinki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bezdomna-sunia-7-szczeniat-potrzebne-wsparcie-finansowe-136999/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki-pobudka!
Już po wizycie- melduję wszystkim,że widziałam Milusia w realu:loveu:
Chciałam,aby to Beatka pisała,bo tylko dzięki niej,była możliwa ta wizyta!
Ale nie mogę wytrzymać i muszę napisać- Miluś-teraz Bary:p-jest psem szczęśliwym:loveu:
Nie potrafię Wam opisać,jaki on kochany jest- dla niego tylko człowiek się liczy i mizianko i przytulanko:lol:
Zobaczył obce kobity i od razu dawaj się rzucać do przytulania:evil_lol:
No,wyjątkowo obronny pies:diabloti:
Chodzi za p.Ulą krok w krok i tylko jedno mu w głowie;)
Jest grzeczny,nie demoluje nic,no trochę podsikał w kuchni i przedpokoju,ale będzie kastrowany niedługo,to zapomni o zaznaczaniu terenu!
Wcale nie jest agresywny do psów,jak utrzymywała p.Dziewiałtowska!
Ma kochaną koleżaneczkę,która go "przyjęła" do domu,ale jak jej chce wąchać,to mu zaraz pokazuje,gdzie jego miejsce:evil_lol: Za to jemu lepiej smakuje woda z jej miski!
W dotyku Miłek/Bary jest szorstki,ale jeszcze nie był "prany"-a czy on w ogóle w swoim życiu był prany?-to może ta sierść dlatego jest taka?
I muszę stwierdzić,że jest mniejszy niż myślałam- jest średni,waży 25kg
On faktycznie młody nie jest,myślę,że ma ponad 8lat!
Fotek napstykałyśmy sporo,ale dopiero późnym wieczorem się tym zajmę- jak mi się uda:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Cioteczki-pobudka!
Już po wizycie- melduję wszystkim,że widziałam Milusia w realu:loveu:
Chciałam,aby to Beatka pisała,bo tylko dzięki niej,była możliwa ta wizyta!
Ale nie mogę wytrzymać i muszę napisać- Miluś-teraz Bary:p-jest psem szczęśliwym:loveu:
Nie potrafię Wam opisać,jaki on kochany jest- dla niego tylko człowiek się liczy i mizianko i przytulanko:lol:
Zobaczył obce kobity i od razu dawaj się rzucać do przytulania:evil_lol:
No,wyjątkowo obronny pies:diabloti:
Chodzi za p.Ulą krok w krok i tylko jedno mu w głowie;)
Jest grzeczny,nie demoluje nic,no trochę podsikał w kuchni i przedpokoju,ale będzie kastrowany niedługo,to zapomni o zaznaczaniu terenu!
Wcale nie jest agresywny do psów,jak utrzymywała p.Dziewiałtowska!
Ma kochaną koleżaneczkę,która go "przyjęła" do domu,ale jak jej chce wąchać,to mu zaraz pokazuje,gdzie jego miejsce:evil_lol: Za to jemu lepiej smakuje woda z jej miski!
W dotyku Miłek/Bary jest szorstki,ale jeszcze nie był "prany"-a czy on w ogóle w swoim życiu był prany?-to może ta sierść dlatego jest taka?
I muszę stwierdzić,że jest mniejszy niż myślałam- jest średni,waży 25kg
On faktycznie młody nie jest,myślę,że ma ponad 8lat!
Fotek napstykałyśmy sporo,ale dopiero późnym wieczorem się tym zajmę- jak mi się uda:oops:[/quote]

epe:loveu:ty nie wiesz co te wiesci dla mnie znacza poprostu...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
udalo sie! wkoncu sie udalo Milisiowi:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Tak,mogę to stwierdzić,że jednak tak:lol: Owszem,będzie się uczył różnych rzeczy-np.mycia łap po spacerze,picia ze swojej miski raczej:evil_lol:,poprawnego chodzenia na smyczy,bo jeszcze dobrze nie umie,czasami podobno zaczyna się kręcić w kółko;)
Pani Ula zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia,jak tylko go zobaczyła w internecie!
Jakby co,to ma do pomocy sąsiadów-psiarzy,którzy mają staruszka z azylu.
Jestem spokojna teraz o niego,sądzę też,że wiele się nauczy od koleżanki-ona mu pokaże jak trzeba się zachowywać w mieście;)
Blok położony super-wokół same zielone tereny;)

Link to comment
Share on other sites

ZAczęłam czytac i wyrwał mnie telefon od kompa....potem juz długo nie wróciłam bo mam inne zajęcia..a tu takie wieści...:roll::roll:JA ufam na szczęście Epe..i cieszę się bardzo....ale bardzo bardzo..to jak zobaczę fotki, a bardzo bardz bardzo..jak zmienimy tytuł wątku już na 100%:lol::lol:TAk bardzo leżał mi na sercu Miluś, że nie mogę uwierzyć, że już jest szczęsliwy..po tych wszystkich przejsciach- ciągle myśle, że to sen....a jeszcze jak przeczytałam, że teraz Miluś jest Baruś...to już zupełnie mnie rozwaliło..może niekrórzy znają moja historie- to wiedzą dlaczego...ale juz tu nie będe wam marudziła..w każdym razie to imię- jest dla mnie najszczególniejszym i najpiękniekjszym imieniem dla psa...Bray- to tez pierwszyy pies w moimżyciu oraz opierwszy, któremu udało mi sie pomóc na dogo..a Milus- jest pierwszym, którego tu spotkałam..i okazuje sie ,że też jest Bary......nie mogę....:placz::placz::placz:(wzruszenie)..czekam na fotki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Gosia!
Jeszcze trochę poczekasz,bo coś mi nie wychodzi to wklejanie zdjęć:placz:
Niby wszystko dobrze robię,a zdjęcie wychodzi krzyżyk:angryy:[/quote]
A mozesz mi wysłać na maila te foteczki??Ja też spróbuje je wkleic...bo nie zasnę...Epe..plisssssssssssss:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

No i znów jak zwykle przed snem sie zwyłam...mam..mam..mam...to NAPRAWDĘ MILUS DZIEWCZYNY!!!!To ON!!!!!Wlaśnie tak dokładnie Go sobie wyobrażałam w połączeniu z człowiekiem...tak dokładnie..uśmiechnięty pychol...zziajany i przeszczęsliwy...od kiedy go tylko ujrzalam na dogo- wiedzialam, ze to jest PIES STWORZONY DLA CZLOWIEKA!!!I właśnie taki jest...w Nim nie można sie nie zakochac, wiec nie dziwię się tej Pani, która go wzięła(ależ ja Jej i wam zazdroszczę....:roll:)..
Zaraz będę próbowała wklejac, ale nie mogłam nacieszyć gęby widokiem...i dopiero zaczynam chłonąć:oops::oops::oops:A i tak myślę, że mi sie to śni...;)
No dobra- wreszcie mogę poskakać- HURRRRAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!MILUŚ MA DOMEKK!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...