Jump to content
Dogomania

Kurze łapki


Marta !!!

Recommended Posts

Dołacze do temaciku :) jak daje surowe. Ale najpierw porządnie je płukam i sparzam wrzątkiem przed podaniem. Ale daje max 3 w tygodniu dla takiego kurdupla.
A tu mała próbka głodomorka

Filmik
[URL="http://www.zippyvideos.com/5016267785369796/obraz_030/"][IMG]http://i2.zvhost.com/2/e/eth23mwd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

[quote name='wendka']Ja to slyszalam juz ponad rok temu i w roznych miejscach ciagle mozna lapki kupic ;)[/quote]
A co to za miejsca, bo jakoś nie mogę na nie trafić :roll: . Jak spytałam panią w mięsnym, czy obecnie hoduje się kury bez łapek, to się wzięła i obraziła :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']A co to za miejsca, bo jakoś nie mogę na nie trafić :roll: . Jak spytałam panią w mięsnym, czy obecnie hoduje się kury bez łapek, to się wzięła i obraziła :evil_lol: .[/quote]


Goopia jakas! Toz nie wie, ze kury sa zmodyfikowane genetycznie i tuz przed ubojem lapki im zanikaja.... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']A co to za miejsca, bo jakoś nie mogę na nie trafić :roll: . Jak spytałam panią w mięsnym, czy obecnie hoduje się kury bez łapek, to się wzięła i obraziła :evil_lol: .[/quote]

:evil_lol:
Do niedawna byly nie niektorych sklepach sieci MarcPol, ostatnio tez tam nie widzialam. Natomiast najlepiej pytaj w mniejszych sklepikach. W hurtowniach podobno sa. Ja jak cos potrzebuje to prosze babke z osiedlowego sklepiku o kupienie lapek dla mnie przy okazji pobytu w hurtowni.
Niedawno przez przypadek zobaczylam lapki w jakims sklepie i babka pyta sie mnie "ile?", a ja na to jej mowie: "wszystkie!". Miala strasznie gooopia mine :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='mila_2'] Beta to też żarłok, ale co do mięsa uważam - ona ok 1,5 kg mięsa dostaje w ciągu tygodnia...a ona ma 10 m-cy i waży ok. 30 kg[/quote]
Nie za mało? :crazyeye:
Ashley je ponad pól kilo mięsa dziennie,a waży niecałe 40 kilo

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][SIZE=3]Moja sucz 15,500 3 łapki dziennie o ile dostanę(a zdarza sie to coraz rzadziej :() tez tylko myję i parzę wrzątkiem :cool3:[/SIZE]


Ashley gdzies jest w sieci ten przelicznik ile podawać mięsa proporcjonalnie do masy Coren tez pisze o tym w swoich książkach - pół kg na 40 kg psa to stanowczo za moim zdaniem dużo nawet jak pies sie rozwija ...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']czy orpocz sparzenei łapek to podajecie w całości ? bo troche odstręczają te pazury i boje sie ze sa za ostre:cool1:

pozdrawiam[/quote]
ja jesli daje je Tigrze tak poprostu to nie obcinam i podaje w całosci , jesli podaje jej wraz z jedzeniem to tne zeby wygodniej jej bylo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']czy orpocz sparzenei łapek to podajecie w całości ? bo troche odstręczają te pazury i boje sie ze sa za ostre:cool1:

pozdrawiam[/quote]

Ja je kupuje glownie ze wzgledu na galarete, jaka wytwarza sie podczas gotowania....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[B]soti[/B] - myślę, że nie ma przeciwskazań do podawania galaretki z łapek. Ja, jak na razie (ponieważ nigdzie nie mogę kupić kurzych łapek) gotuję galaretkę z nóżek cielęcych, ale daję samą galaretkę :cool3: ale są i tacy, którzy podają ugotowane kurze łapki (bez tej największej kości) albo surowe. Wybór należy do Ciebie i zależy od sposobu karmienia pieska (sucha karma, gotowane, BARF). Po zjedzeniu łapek piesek może mieć lekkie rozwolnienie, to zależy już od brzuszka pieska i sama musisz zobaczyć jak będzie reagował na nowy składnik diety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...