Jump to content
Dogomania

Kurze łapki


Marta !!!

Recommended Posts

[quote name='ciacho']jest to sklep Foodmax przy ul. Przy Agorze na roku Wrzeciona (koło apteki) - niestety nie pamiętam numeru ale to jest bliżej Marymonckiej a nie Kasprowicza[/quote] [b]Ciacho[/b] a w tym sklepie łapki są zawsze? Mogłabym zboczyć wracając kiedyś do domu :roll:
[b]Agnes[/b] jak mieszkałam na Ursynowie to kupowałam łapki w Marcpolu na Dereniowej 8) Tylko trzeba rano, najlepiej kole ósmej, bo rozchodzą się bardzo szybko :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

adda ja tez kupowalam w Marcpolu - nawet gdzies o tym pisalam, jak byly. Niestety od 2 m-cy nie ma w ogole. Przychodze prawie codziennie, juz mnie tam wszyscy znaja i mowia ze nie ma i nie ma - oni zamawiaja, ale nie ma dostawy :evil:
ja chodze do Marcpolu kolo siebie, blisko Dereniowej, ale nie ten sam sklep - powstal nowy. Tak czy siak siec ta sama i teraz pusto :(

Link to comment
Share on other sites

tufi napisał:
[quote]Poza tym zdobycie u mnie kurzych lapek graniczy z cudem - towar bardziej chodliwy niz parowki w PRLu

Wiec czasami zamiennie kupuje ogony z nutrii i daje surowe - bardzo fajne sa [/quote]
U mnie z kolei w ogóle nie ma takich rarytasów jak ogony z nutrii :o Pewnie psiakom by smakowały.

A ten uśmiech to wcale teki powalający nie jest :oops: Dużo tam kupuje i to może dlatego. Niestety tez nie zawsze w tej hurtowni maja łapki, tzn. mieć mają ale skoro świt, a ja tam dociekam około południa :roll: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciacho']Adda - w tym sklepiku dostawy łapek są co ok. 3 dni - ale nie zawsze - za to dowiedziałam się że można je sobie zamówić jeżeli chcesz większą ilość[/quote] O, to super! A znasz dokładny adres tego sklepu? [size=2]Ale Cię męczę[/size] :roll:

Link to comment
Share on other sites

adres już znam bo mam paragon (kupowałam dzisiaj łapki dla Agnes) :D

ul. Przy Agorze 6

z Marymonckiej skrecasz w Przy Agorze, mijasz przystanek autobusowy i takie male skrzyżowanie (z ul. Wrzeciono) i na rogu tego skrzyżowania jest pawilon i sklep miesny (a za nim apteka, fryzjer, itp.)

Link to comment
Share on other sites

i mnie przekonaliście... wczoraj ugotowałam kilka tych łapek... mój mąż zwiał z domu, żeby tego nie widzieć :lol: ugotowane na bardzo miękko psiur dostal całe, bez pazurków i szamał zachwycony :) Dziś rano dostał jeszcze jedną i trzy czekają w lodówce :)
zaraz podam mu karmę z galaretką, zobaczymy, co "powie" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciacho']Adda - jak chcesz to ja mogę zamówić dla ciebie a ty sobie odbierzesz - tylko powiedz ile chcesz[/quote]
:modla: :modla: :modla:
Oj, tak, tak!!! Chcę tak ze 6 kg. Więcej mi się w zamrażarce nie zmieści. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']hehe adda szaleje :) [/quote] Jakbym miała zamrażarkę to wtedy bym szalała :D Co to jest marne 6 kg...
Na Dereniowej to jak przywieźli na cały sklep 6 kg to byłam szczęśliwa (kupowałam całą dostawę :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

to ja juz wiem czemu jak ide do Marcpolu i che kupic lapki, a wlasnie zniknely - po prostu u nas ktos mieszka z leosiami i kupuje wszystko odrazu :lol:
ale na powaznie - to po uczelni u mnie chodzi sobie para z leosiem pieknym :) o ile to leos...wyglada tak samo, tylko prawie caly rudy - bez czarnych znaczen - i juz nie raz chcialam zagadac do nich, ale zawsze mam wtedy zajecia z rysunku i nie bardzo mam jak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']to ja juz wiem czemu jak ide do Marcpolu i che kupic lapki, a wlasnie zniknely - po prostu u nas ktos mieszka z leosiami i kupuje wszystko odrazu :lol: [/quote] No ja już się wyprowadziłam, specjalnie, żeby Ci nie wykupywać :lol:
[quote]ale na powaznie - to po uczelni u mnie chodzi sobie para z leosiem pieknym :) o ile to leos...wyglada tak samo, tylko prawie caly rudy - bez czarnych znaczen - i juz nie raz chcialam zagadac do nich, ale zawsze mam wtedy zajecia z rysunku i nie bardzo mam jak :([/quote] Leoś musi, po prostu musi mieć czarną maskę 8)
[size=2]Jak to? Tak sobie po prostu chodzą po uczelni?[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciacho']polecam sie na przyszlosc :D[/quote] He, jeśli to dla Ciebie żaden problem, to na pewno skorzystam :D Jeszcze nigdy tak bezproblemowo nie kupowałam łapek :roll: I jeszcze były normalnie za ladą :o Jestem w szoku :o
I na dodatek trafiłam tam od razu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciacho']hmm, a moze otworzyc biznes - "kurze lapki na telefon" :evilbat:[/quote] Na neta :D
[quote]Adda nie ma problemu - mieszkam niedaleko, czesto robie tam zakupy wiec moge robic zamowienia dla ciebie[/quote] Jeszcze raz dziękuję, będę wdzięczna 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...