Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']W końcu czas zadbać i o swoją emeryturę.
Szukam bogatego męża, który będzie zarabiać na dom i moje zachciewajki a ja będę zbawiać świat [IMG]http://1.1.1.1/bmi/emoty.blox.pl/resource/outofshape.gif[/IMG][/quote]

ok - zrobić ci allegro?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tekst jakis sklecę ino zdjęć nie mam:eviltong:


co do pływania - moja Mańka juz zaliczyła oczko wodne!

Link to comment
Share on other sites

mam do wystawienie duzo ciuchow na bazarek,,,ale niestety wysiadam... wstaje rano pierwsze lece na kompa i koljene nieszczescie, to juz nie na moje nerwy, musze pewnego dystansu nabrac... Te wszytskie ciuchy i inne pierdołki mogłabym komus wysłac zeby wystawił na bazarek ( ale tylko na Asty :loveu:). Fajnie by bylo jakby ktos byl z krakowa wtedy bym nie musiala wysyłac, a paczka pewnei z 20 kg .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Doddy - błagam. Napisz coś więcej o domku naszej Lali. Gdzie, jaki jest.
Ja nadal czekam na fotki Kasi, ale najdalej jutro rano - bo jadę do schroniska.

Napisz choć na jej wątku - jak ma w domku.:oops:[/quote]

Gosiu - to nie Lola znalazła domek:-( tylko Lala - mix bulinka!

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście choć jedna sunia w domku.
Domek też szykuje się na Zochę (już można jej nie ogłaszać) i na Lolę (teraz już tę Loleczkę).

Domek dla Loli - w Wałbrzychu, ludzie którzy chcieli wczoraj adoptować Rudą ale Ruda miała mord w głowie na ich psa.
Przyjadą do Loli w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

skąd wy bierzecie te imiona cioteczki?:evil_lol:
A u nas jakbyś zaczarowała, zrobiłam miejsce dla tamtego asta z chorą pupką - nie przyszedł ale miejsce było i masz tu....chop i wskoczyła zagłodzona do granic, karmiąca, około roczna. I jest. Jadę z nimi w góry na majówkę.

Link to comment
Share on other sites

Ta nowa nie ma wątku, bo i ogłaszać nie zamierzam, ona jest głucha cioteczko Doddy, kto zechce głucha astkę? więcej problemów niż radości. Jakoś podzielę podwórko i na zimę zabiorę je do siebie, teraz jeszcze będę tutaj, mają w zasadzie domowe warunki tylko w nocy są same ale śpią na fotelu i kanapie, jeżdżą ze mną do lasu, teraz jadą w góry. Chyba nie jest im aż tak żle. Czy macie pomysł na imię dla głuchej, białej astki z kropkami jak bałwanek na pupie? I czy ktoś ma jakieś doświadczenia odnośnie szkolenia takiego psa, dobrze , że jest Mafia, to ona biega za nią ale Mafia jest krnąbrna i czasem daje dyla, muszę jakoś móc się dogadać z małą, którą wszyscy nazywają Snoopim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...