Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Puma1984']Jak to głupi pomysł to nie komentujcie :oops:

Moze by tak załozyc na naszej klasie profil Fundacji Ast ? i w galeri by były psiaki pod opieka fundacji ?[/quote]

ja juz dawno o tym myślałam...ale jakoś rozeszło się po kościach:diabloti:Puma - założysz?????

Link to comment
Share on other sites

heh załoze :) Ale wieczorkiem :)
Tylko prosze o propozycje co wpisac w "czym sie aktualnie zajmuje" i "o sobie"

imie i nazwisko wpisac Fundacja Ast Na rzecz zwierzat niechcianych,
Dodam kazdego psa jaki jest na stronce fundacji w dziale szukam domu i jakis opis zrobie.

Link to comment
Share on other sites

Jak Tylko mi chołota od baru odejdzie to sie wezme za to, bo mjusze miec spokoj i cisze...

edit : jutro to zrobie, w pracy mam bezprzewodowy net i nie moge wejsc na nk,,, chyba ze pozno w nocy sie uda wejsc to to zrobie

edit

Podawac numer konta i dane fundacji ? Doddy i Twoj numer by pasowało dac do profilu, tak mi sie wydaje

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki, pilny apel o pomoc w ogłaszaniu naszych psów. W szczególności TYRON, FOCUS - bo potrzebny nam pilnie wolny kojec bo są psy do odebrania z tragicznych warunków. [/B]
[B]LOLA - też byłby wolny kojec w razie co. [/B]
[B]TOSIA - jest w domku tymczasowym. [/B]

[B]Proszę pomóżcie. Jak ogłaszaliśmy wspólnie to dziennie odbierałam po 20 telefonów. A teraz jak ogłaszam sama to odbieram po 1,2 a często 0.[/B]

Link to comment
Share on other sites

maleństwo prześliczne w Brodnicy... suczka szuka dt:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111379[/URL]

Do schronu trafiły 4 czteromiesieczne amstafy. Pani kupiła dom, gdzie na dworzu w kojcu znajdowała sie amstaffka z młodymi...własciciel zabrał suke , gdy nie było nikogo w domu...szczeniaki zostawił:angryy:

3 pieski juz maja nowe, odpowiedzialne domy...niestety z sunia jest problem.:-(

Psiaki zostały wsadzone wszystkie do jednego boksu z innymi 5 szczeniakami-owczarkowatymi. Jak sie okazało sunia astka mała , to straszny agresor...szczeniaki fruwały po boksie, zakrwawione-gdy mała wbijała sie w nie , to ciężko było jej otworzyć pysk:mad: Musiała zostać odizolowana, nie ukrywam,że była wzmianka o uśpieniu, gdyż strach wydać teraz takiego psa komuś , kto przyjdzie do schronu-żeby czasem za pół roku nie została przyprowadzona z powrotem, bo ktoś sobie nie radzi z agresja... no ale jednak postanowiono,żeby szukać domu.


Mała po oddzieleniu, trochę sie wyciszyła, ale potrzebuje dobrej socjalizacji zanim trafi do nowego domu-dlatego szukamy dla niej dt, aby można było zaobserwować jej reakcje, nauczyć czegoś, zanim zostanie wydana- w schronie nikt nie ma czasu aby z nią pracować.

Sunia jest zaszczepiona na nosówke i parwo, odrobaczona. Pomożemy jakoś w transporcie....pomóżcie proszę...aby nie trafiła w niepowołane ręce.


Sunia ma watek na forum amstaff-pittbul

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/955/85261002ce3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3298/14566571aj0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Profil jako taki robie, numer tele podam Dody do ciebie. Podac numer konta ?
Wstawiłam
rumbe,lolo,focusia,tosie, zone, Tyrona. Bastera nie dawałam bo wyczytalm ze zostaje u Ciebie. Stefanka tez nie bo chyba vectra go bierze. Napiszcie mi kogo jeszcze wstawic ?

[url]http://nasza-klasa.pl/profile/13805668[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięku Puma.
Rumby nie musisz dawać.
Bastera nie dawać.
Stefan jedzie do Uli do Białegostoku. ;)
Jeszcze Hakana daj - to szczeniak - jego wątek jest na niebieskim.

Ja właśnie ogłaszam Tyrona i Tosie. Kto jeszcze pomoże???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Selket - ogłaszaj!!!! a witrażyki masz piękniste:loveu: możesz kupę forsy na bazarkach dla bied zarobić;)[/quote]
Ogłaszam u siebie..Muszę szybko, bo mi sie TZ buntuje, że on wstawiał nie będzie bo mu się nie chce..A jeszcze bazarek mam do skończenia i poszukwiania szablnów:evil_lol:
Dziękuję :oops: Mama maluje, ja beztalencie jestem. Wiesz co, w sumie zebrałyśmy około 500 zł na bazarkach, i to jest super. Ale za cholerę to się nie sprzedaje na allegro czy poza bazaarkiem. I to mocno podcina skrzydła mojej Mamie.. Jeśli nadal tak będzie to bazarki upadną :( A ja już nie wiem jak zachęcać innych ludzi do zwykłych zakupów :niewiem:
A może się skusisz na czerwcowy bazarek? Planowany jest malunek astka ;)

A czy robić jakieś allegro? Jeśli tak to dla kogo i czyjest jakiś tekst przygotowany?

Link to comment
Share on other sites

Dziś ogłosiłam Tosię i Tyrona na szybko. Pewnie od jutra nie będę mieć czasu więc plisss pomóżcie i ogłaszajcie pikusie. Potrzebna jest pilna pomoc dla pitbullki znalezionej w Skierniewicach - bo w środę ląduje w Korabiewicach. I dla bulli z pseudohodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...