Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jeszcze myślę, skąd u Lolki te babeszje sie wzieły. Co za diabelstwo. I jeszcze bez domu.

I środy są tez do bani.
Mamy kolejne pitbulkę. Ma około 5 lat. Została oddana razem z ośrodkiem wypoczynklowym koło Buku facetowi w dzierżawę. Teraz się dzierżawa skończyła, fecat oddaje ośrodek gminie, ale suki nie chce.
POnoc ma tatuaz, chyba schroniskowy jakiś, Paweł jeszcze nie odczytał, bo jest od dzisiaj. I ponoć sterylizowana.
Łagodna do ludzi, nie lubi psów.
I co ja mam zrobic, chyba sie powiesić. Nic innego.

Do tego jutro przychodzi mix boksera, wzięty jakiś czas temu w potrzebie i z uwagi na ciąże i termin porodu niedaleki - oddawany - w dobre warunki, czyli do schroniska.

No a ta pit bulka - to już koszmar. A mówiłam, żeby więcej nie było.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, koszmar jest totalny. Jedyne pocieszenie, że bardzo fajna kobieta przed chwilą o Lolę dzwoniła. Chce ją odwiedzać w lecznicy. Problem... ma kota... więc musimy je poznać i zobaczyć co będzie.

Co do pitusi, rób zdjęcia, odczytuj tatuaż i będziemy myśleć. Ehhh

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jakie ja mam podejście do astkw i pitków - ale poznanie Loli zmieniło radykalnie moje poglądy. Ale może dlatego że to taki całkiem mix. Ale dla mnie piekna i kochana.
Pitusia ponoc też miła, tylko starsza, więc nie wiem, jak będzie - pewnie szanse żadne. I chyba kojcowa, nie wiem, czy była w domu. Skoro to osodkowa sunia. Biedna - co za cholerni ludzie tak ją traktuja jak domek kempingowy.

Pojadę chyba w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, dziś sam dzień głupoty... Odebrałam dziś ok.10-15 głupich telefonów. Od ludzi, którzy poszukiwali psów na prezenty po takich co chcieli domowego pitbulla wsadzić do kojca do pilnowania...

Gosia, zrób zdjęcia, poobserwuj a my poogłaszamy. Po Asie mam straszny sentyment do Waszych bullowatych. Lola zresztą także jest super dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Daria dzwonili do Ciebie czy się przestraszyli?[/quote]

dzwonili, mają dzwonić drugi raz w poniedziałek....zobaczymy
ale się nie martw , przetrzepię ich bo tajronka byle gdzie nie oddam to chodzący cukiereczek jest:loveu:
a jak tam samopoczucie ? dajesz jeszcze radę ciotka ?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że chociaż dzwonili.

Czy daje radę... gdyby nie pieski byłoby prościej.
A tak codziennie jakieś sensacje niestety i to nawet nie tyle o pieski co o ludzi, domki tymczasowe itd. W pewnym momencie zastanawiałam się, czy jest sens ciągnąć te tymczasy u obcych. Nie wychodzi to bowiem na dobre.
Przez tymczasiki mam jeżdżenia 50 razy więcej niż normalnie. Powoli zaczynam mieć dość, bo codziennie coś komuś zawieźć, coś komuś kupić itd. ale cóż, w końcu takie hobby se wybrałam to teraz cierpię...

W każdym razie na razie nowych piesków nie bierzemy do Wawy, bo jeszcze nie wiem ile ostatecznie wyląduje w kojcach z DT. A ponadto jest straszny zastój w adopcjach... bo w dzwoniących jest faza wykwitu... głupoty...

Link to comment
Share on other sites

no własnie zauważyłam ,że z adopcjami dupa.Andzia o tajronka na razie był jeden w miarę sensowny tel a reszta z tego co mówi doddy to porażka.
Z Focusem tez nie za dobrze, z oczami cały czas tak samo, nie daje ich sobie zakraplać lub masciowac więc codziennie z nim walczę . Tajek non stop błaga o pieszczoty a ja po prostu nie mam dla niego czasu :shake:
sama mam wszystkiego dość bo cały mój dzien to wypuszczanie psów turami na spacer więc podziwiam Cie doddy , ja osiągnełam stan totalnej niemocy.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony mam ochotę na urlop po kilku adopcjach, z drugiej tyle psów w schroniskach... Sama nie wiem co robić... Ciebie też kobieto podziwiam, że na 4 tury latasz. Następną powinniśmy Ci dać sunię co się z Focusem dogada (bo on to chyba u Ciebie pobędzie aż do wyleczenia). Będziesz mogła na 3 tury latać.

Se rase wybrałyśmy :evil_lol:
Jedyne pocieszenie, że jest wiosna.

Link to comment
Share on other sites

doddy - to Ci dorzuce temat - ty jestes zarejestrowana na biglach to mozesz zajrzec:
[URL]http://e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?t=4643[/URL]
moze trzebaby bylo zrzucic temat ludziom od bullikow?
jaby co to dam namiar na sappik.

makatka - plakat dam dzis - przepraszam za opoznienie ale czasem czlowiekowie sie wydaje ze bedzie mial czas a nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Makatka, dziękujemy!

Ciotki, jest katastrofa w adopcjach... W tym miesiącu tylko Czesio poszedł do adopcji...

Domki tymczasowe się wycofują. Zosia teraz w kojcu i moknie bo nie chce wejść ani do budy ani nawet pod dach...

[B]Proszę pomóżcie w ogłaszaniu![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ciocia. Ja też mam 80 wydrukowanych do wieszania.

Komu jeszcze plakaciki wysłać?

Jest problem z Luxem... Jak w ciągu kilku dni nie znajdzie się dom tymczasowy jest rozpatrywane uśpienie...
Zasponsorowaliśmy mu operacje za 1000zl ale niestety... nie ma kto go rehabilitowac w schronisku a pies cierpi... nie chce wstawać.

Ja już kurde nie wiem co robić... Psów masa i nic nie idzie ku lepszemu :-(

Link to comment
Share on other sites

Super tydzien sie zapowiada.

Z Luxem jak Kasia napisala jest źle, mamy 3 psy po identycznej operacji, kazdy wymaga rehabilitacji, ale Lux jest w najgorszym stanie...
Wczoraj ledwo chodzil, dzis juz nie wstaje, poddaje sie powoli, umiera z bolu. Ja nie mam pomyslow co z nim zrobic...

W warunkach schroniskowych mimo naszych szczerych checi, pies sie tylko meczy...
DT pilnie potrzebny inaczej jak Kasia napisala...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...