Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruda76']Czesio dzis jedzie do nowego domu:multi:Zamieszka w Warszawie u znajomej ciotki z dogo:loveu: tzn u bugsikowej rodziny:multi::multi:[/quote]

no... skoro dla Czesia chcą zakupić gospodarstwo to juz chyba większych miłośników Czesia nie ma na tym swiecie:evil_lol: - nie wspominajac o całkiem pokaźnym już dopsieniu tych miłosników Czesława:eviltong: Teraz zmienia się z boksiarzy w astomaniaków!:lol: Bugsikowie maja nawet kieleckiego boksia u siebie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Tzn. "nawiedzona" rodzinka do diamencikowych psich akcesorii?[/quote]

ciotka bugsikowa musi się podszkolic, ze asty i staffiki to mają charakterystyczne dla swojej rasy gadzety a nie jakies yorkusiowe świecidełka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']taaa - pejcze, skóry, cwieki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

oj ciotka bez ćwiekow ;) u mnie chyba w avatarze Kisio ma cos takiego:eviltong:
Zreszta jak dla mnie to moze on i w swiecidełkach chodzic wazne aby go kochali a reszta to.....

Link to comment
Share on other sites

Tia... On ma wybitnie astowy osprzet... Niebieska obrozka z diamencikami, niebieska smycz z kwiatuszkiem diamentowym, biale szeleczki w diamenciki i biala smyczke, rozowe poslanko... Tiaaa.... amstaff morderca jak sie masz :diabloti:

Ciotka ruda wiecej amstaffow na tymczas nie dostanie bo obsikuja nogawki :eviltong:

A tak serio to fajowski ten Czeslaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Tia... On ma wybitnie astowy osprzet... Niebieska obrozka z diamencikami, niebieska smycz z kwiatuszkiem diamentowym, biale szeleczki w diamenciki i biala smyczke, rozowe poslanko... Tiaaa.... amstaff morderca jak sie masz :diabloti:

Ciotka ruda wiecej amstaffow na tymczas nie dostanie bo obsikuja nogawki :eviltong:

A tak serio to fajowski ten Czeslaw.[/quote]

jesli posadziłyscie mi Czesława w drugiej klasie to wcale mu się nie dziwię:p Cukiereczek zawsze zajmował miejsce obok kierowcy:loveu: i ani razu nic nie opryskał a zrobił nie mało kilometrow ze mną;)

Ciekawe jak minie dzisiejsza noc, bo napewno będzie pakował się do łozka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Tia... On ma wybitnie astowy osprzet... Niebieska obrozka z diamencikami, niebieska smycz z kwiatuszkiem diamentowym, biale szeleczki w diamenciki i biala smyczke, rozowe poslanko... Tiaaa.... amstaff morderca jak sie masz :diabloti: [/quote]
Ty się tak nie ciesz :P zobaczysz, że jak wyrośnie i będzie paradował dalej w yorkowym osprzęcie to będzie zabijał smiechem :P i będziesz miała niewinne ofiary na swym czarnym zamambowanym sumieniu :P

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio pozyskałam 3 na raz, więc teraz robię urlop. Ale jeśli chcesz kolejnego pieska na tymczasik to Ci coś znajdę :eviltong:

Z adopcjami jakaś klapa totalna... Dużo osób dzoni ale nikt poważny niestety.

Pliisss pomocy w ogłoszeniach! Ja daję codziennie jakieś nowe tak by nasze psy były w miarę na pierwszych stronach ale i tak nikły efekt.

Link to comment
Share on other sites

Dobra ciotka jak zwykle będę marudzić a co.
Wykombinuj jakąś wolna noc i zaktualizuj teksty do ogłoszeń, bo skracać każdy ze strony to duuużo czasu zajmuje :evil_lol:

Komputer wraca z naprawy lada dzień, to się za to znowu zabiorę ostro, ino materiały pod ręką fajnie gdyby były.

PS: Nie widzę fotki Loli na pierwszej, pewnie coś spsułaś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Do Tytuska nie dzwoniłam bo nie mam czasy :oops:

Dziś została wysterylizowana Zosia, jak wiedzą niektórzy jest na nią chętna rodzina z Warszawy. Dziękuje soldatowi i andzi za składkę na zołzy sterylkę.

Lola została dziś adoptowana.

Jeśli Tosia znajdzie domek musimy zabrać sunię z Korabiewic.

Daria, na kiedy jest płatne ogłoszenie w Wyborczej? Natalia, dziękuje za pomoc w postaci bazarków bo m.in. za Twoje fundusze zamieściłyśmy ogłoszenie na nasze pitusie. Koszt 10,50zl.

10 maja w Krakowie będzie MAJÓWKA Z AMSTAFFEM. Będzie impreza w pubie, a dochód z niej będzie na nasze psy.

Ponadto Ina przygotowała plakaty na miasto. Jeśli ktoś ma dostęp do druku (format A3), cyfrowego to niech pisze! Potrzebna nam pomoc w drukowaniu bo jak zwykle jest dupa z finansami.

A ponadto ja potrzebuję urlopu od piesków i nowej pracy :p

Link to comment
Share on other sites

Ja się mogę podpytać w firmie, czy mi ktoś prywatne rzeczy puści do druku ;)

Możemy się zamienić :> Chętnie się zajmę pieskami, bo mnie zaczyna szlag cięzki i potworny trafiać na moją robotę z wszystkimi terminami "na wczoraj" . Ostatnio na sieć mam tylko czas przy porannej kawie.

Link to comment
Share on other sites

no zesz kobity... jesli drukujece ten plakat ktory dostala doddy odemnie to pewnie ze wyjdze wam k u p a. bo to jpg do obejrzenia co najwyzej.
przeciez pisalam ze dam to w pdf do druku - tylko czekalam na jakies info od doddy czy zdjecia da rade znalezc wieksze bo one srednio dadza rade (a juz szczegolnie w formacie A3)
nie moge z wami.

Link to comment
Share on other sites

Nienawidzę poniedziałku!!!!!!!!

Lola wraca, bo dziecko na sierść uczulone...
Jutro zabieramy astke z Korabiewic... jest w wysokiej ciąży... w środę na sterylkę. Zbieramy 300zl za zabieg!

Ado, pitbull z Korabiewic - brat Benia, zginął śmiercią tragiczną w schronisku...
A to kurde dopiero 11 godzina...

Link to comment
Share on other sites

a to uczulenie dziecka na sierc stwierdzono w przeciagu ilu dni? 2, 3?

rzeczywiscie poniedzialek rozpoczal sie nędznie...

doddy - odemnie masz 100 ale musisz sobie po nia przyjsc albo dam Beacie. bo juz w tym miesiacu na psy musze pod stolem dawac zeby moj TZ nie wiedzial :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...