Jump to content
Dogomania

Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]


Martens

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martens']Oczywiście, że kojarzę ;)[/QUOTE]

:)

Czy Twój Staffik ma tendencję do niszczenia swoich zabawek? Ostatnio byłam na wystawię psów (głównie bull)-, myślałam, że tam znajdę porządne piłki, które wytrzymają dłużej niż jeden spacer....no i niestety....piłka faktycznie- wytrzymała więcej niż jeden spacer- bo aż dwa !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']:)

Czy Twój Staffik ma tendencję do niszczenia swoich zabawek? Ostatnio byłam na wystawię psów (głównie bull)-, myślałam, że tam znajdę porządne piłki, które wytrzymają dłużej niż jeden spacer....no i niestety....piłka faktycznie- wytrzymała więcej niż jeden spacer- bo aż dwa ![/QUOTE]
bo to nie na wystawie się kupuje zabawki , tylko w sklepach moto i u wulkanizatora ... ew piłki boomer ball ... a do aportów tylko wytrzymują piłeczki hilton speed , ale nie te pływające bo one się zwą funny i są do bani .. na jedną minutę

Link to comment
Share on other sites

ale raczej na "stoisku bull" tak?
Może mieli taki "chwyt marketingowy", nie wiem. Przez moje mieszkanie w czasie 2 m-cy przewinęło się więcej piłek, niż w rodzinnym domu, gdzie jest też pogromca piłek mający teraz 10-11 lat.
Babka mi poleciła piłkę- nie wiem jakiej była firmy ale na prawdę wyglądała na solidną....no i kupiłam, wyszliśmy na spacer- raz- ok. drugi spacer i piłki nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']ale raczej na "stoisku bull" tak?
Może mieli taki "chwyt marketingowy", nie wiem. Przez moje mieszkanie w czasie 2 m-cy przewinęło się więcej piłek, niż w rodzinnym domu, gdzie jest też pogromca piłek mający teraz 10-11 lat.
Babka mi poleciła piłkę- nie wiem jakiej była firmy ale na prawdę wyglądała na solidną....no i kupiłam, wyszliśmy na spacer- raz- ok. drugi spacer i piłki nie było.[/QUOTE]
nie dla stoisku dla bulli , w sklepie zoo , lub na allegro
[url]http://www.zwierzakowo.pl/sklep/zabawki-dla-psow.hilton.n-hilton-pilka-speed-58.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

U mnie jako zabawki służą opony rowerowe :evil_lol: ew. porządne sznury psie.
Lateksowe rzeczy pruje w 10 min na strzępy, a piłki szczerze mówiąc go nie interesują za bardzo; pewnie robota Baryła, wszystkie piłki jej, większości to on nawet nie próbuje dotykać, żeby w łeb nie dostać ;) tak więc nie wiem, jakie są naprawdę wytrzymałe.

Kurna, evel, nie wiem kiedy ja Ci ten prezent wyślę, ciągle zapominam, bo ostatnio nie chodzę na pocztę :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak oglądam i podglądam i się cały czas zastanawiam, jak się Bucowi jego cały uśmiech mieści w głowie.
Jak to kiedyś Pratchet napisał, "gdyby uśmiechnął się odrobinę szerzej, pewnie odpadł by mu czubek głowy" - czy jakoś tak to szło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...