Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hallo
Czarus hat schon ein eigenes, gutes Zuhause. :loveu:
Fühlt sich immer besser, Blutuntersuchung zeigte, dass Nieren und Blase funkzionieren besser :multi:
Die Leute die ihm das Zuhause gegeben haben sind wirklich verantwortlich und lieb, der Hund ist da eine Auge im Kopf.
Maulkorb- hier sind leider Plätze in Polen wo muss der Hund den Maulkorb tragen. (Ordnungsregeln) Sie können aber sicher sein, dass so gut wie heute, hätte sich der Czarus noch nie :Cool!:
Dorotea

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hundehilfe Polen']Kann mir bitte jemand von Euch ( auf deutsch ) sagen, ob Czarus immernoch ein Zuhause sucht? Wie geht es ihm zur Zeit und warum trägt er auf den Bildern einen Maulkorb? :crazyeye:
Ich danke Euch :)

[URL]http://hundehilfepolen.hu.funpic.de/4images/details.php?image_id=351[/URL][/quote]


czy moglby mi ktos z Was powiedziec po niemiecku, czy czarus nadal szuka domu? Jak mu leci w tej chwili i dlaczego nosi kaganiec na zdjeciach?? dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Hallo
Czarus hat schon ein eigenes, gutes Zuhause. :loveu:
Fühlt sich immer besser, Blutuntersuchung zeigte, dass Nieren und Blase funkzionieren besser :multi:
Die Leute die ihm das Zuhause gegeben haben sind wirklich verantwortlich und lieb, der Hund ist da eine Auge im Kopf.
Maulkorb- hier sind leider Plätze in Polen wo muss der Hund den Maulkorb tragen. (Ordnungsregeln) Sie können aber sicher sein, dass so gut wie heute, hätte sich der Czarus noch nie :Cool!:
Dorotea[/quote]

Czarus ma juz wloasny dobry dom
czuje sie coraz lepiej, badania krwi pokazaly ze nerki i pecherz funkcjonuja duzo lepiej.
Ludzie ktorzy dali mu dom sa naprawde odpowiedzialni i kochani, a pies jest ich oczkiem w glowie.
Kaganiec- sa tutaj niestety miejsca w Polsce gdzie pies musi nosic kaganiec z powodu przepisow. Moze pai jednak byc pewna ze tak dobrze jak teraz to Czarusiowi chyba nigdy nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co ja wiem, to Gosia z chęcią zatrzymała by Czarusia, ale jej obecna sytuacja niestety na to nie pozwala (brak własnego mieszkania). Póki co Czaruś może przebywać u niej, ale nie wiadomo, na jak długo, dlatego też trzeba szukać bardzo dobrego domku dla tego kochanego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

a szkoda, bo czarus pewnie bardzo sie przywiązal do swojej ukochanej pani, pokochal ją. maggiejan tez pokochała czarusia. Rozstanie bedzie baaaaardzo trudne... Moze jakos sie uda i Czarus zostanie na stałe?:loveu: (Ja po cichu modle, zeby czarus zostal juz na stałe)

Maggiejan - pamiętasz Sarę? Modlilas po cichu, zeby została u Safii na stałe, i została!! Chciałabym zeby było tak samo z Czarusiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kazoo']Z tego, co ja wiem, to Gosia z chęcią zatrzymała by Czarusia, ale jej obecna sytuacja niestety na to nie pozwala (brak własnego mieszkania). Póki co Czaruś może przebywać u niej, ale nie wiadomo, na jak długo, dlatego też trzeba szukać bardzo dobrego domku dla tego kochanego psiaka.[/quote]

No właśnie, ja też znam tą wersję:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a szkoda, bo czarus pewnie bardzo sie przywiązal do swojej ukochanej pani, pokochal ją. maggiejan tez pokochała czarusia. Rozstanie bedzie baaaaardzo trudne... Moze jakos sie uda i Czarus zostanie na stałe?:loveu: (Ja po cichu modle, zeby czarus zostal juz na stałe)

Maggiejan - pamiętasz Sarę? Modlilas po cichu, zeby została u Safii na stałe, i została!! Chciałabym zeby było tak samo z Czarusiem.[/quote]


Tylko ze wiesz takie sytuacje mają swoje dobre i złe strony. Mój poprzedni tymczas owszem został......obecnemu też się jakoś nie spieszy.....No tym samym zadnych wiecej tymczsów ( nawet awaryjnych ) nie będzie....To dobrze dla tych konkretnych psów....ale strata np dla tych, które będe musiała minać.....Bo fizycznie nie ma ich dokąd zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja chętnie zatrzymałabym Czarusia na zawsze, może moja sytuacja się poprawi, jakieś szanse są. Dlatego, że nie mam własnego mieszkania nie zdecydowałabym się wziąć Czarusia, gdyby nie to, że grożono mu uśpieniem. W tej gradłowej sytuacji, pomyślałam sobie "raz kozie śmierć, a nuż się uda" - stąd Czaruś u mnie. A rozstać się z nim trudno ;).

Od kiedy Czaruś nosi kolczatkę bardzo wygrzeczniał, idzie wolno, nie ciągnie i na ludzi już prawie nie szczeka, tylko sporadycznie. No, anioł prawie :angel:.

Dzięki, Dorotko za dialog z Fundacją Niemiecką i tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

To ta fundacja, która wspomogła Czarusia finansowo. Nie ja zmieniłam tytuł wątku. Gdyby dla Czarusia znalazł się [B]naprawdę[/B] dobry dom, to pewnie bym go oddała, ale narazie nie ma takiej potrzeby, sprawy u mnie trochę się wyklarowały, zobaczymy na jak długo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Można szok przeżyć dobrze że po przeczytaniu człowiek odzyskuje spokój :lol::p[/quote]

Dziękli temu "Pilne" ludzie tutaj zaglądają...

Od pcozątku było wiadomo, że jeśli sprawy mieszkaniowe pokomplikują się,to z Czarkiem nie będzie co zrobić.Chyba pora szukać mu DS,który dałby rade ze wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Dziękli temu "Pilne" ludzie tutaj zaglądają...

Od pcozątku było wiadomo, że jeśli sprawy mieszkaniowe pokomplikują się,to z Czarkiem nie będzie co zrobić.Chyba pora szukać mu DS,który dałby rade ze wszystkim.[/quote]
Oczywiście że im szybciej Czaruś znajdzie dom docelowy tym lepiej ,nie miej mi za złe po prostu się przeraziłam zaglądając do subskrybcji ,ale wszystko jest pod kontrolą i bez nagłych zmian. Tylko tyle nic innego nie miałam na myśli ,a Sama wiesz że życie płata nam figle i stawia nieraz przed bardzo trudnymi wyborami .

Link to comment
Share on other sites

Justyna!
Muszę napisać "nie obraź się",bo Ty często to robisz!
Ale Twój wpis jest według mnie trochę dziwny!
Po pierwsze wątek jest często odwiedzany,nawet bez słowa "pilne",a po drugie Maggiejan świetnie sobie radzi z opieką nad Czarusiem,a z Twego wpisu wyszło,że nie bardzo!
Może poczuć się obrażona,choć pewnie chodziło Ci o coś innego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Można szok przeżyć dobrze że po przeczytaniu człowiek odzyskuje spokój :lol::p[/quote]

[quote name='epe']Justyna!
Muszę napisać "nie obraź się",bo Ty często to robisz!
Ale Twój wpis jest według mnie trochę dziwny!
Po pierwsze wątek jest często odwiedzany,nawet bez słowa "pilne",a po drugie Maggiejan świetnie sobie radzi z opieką nad Czarusiem,a z Twego wpisu wyszło,że nie bardzo!
Może poczuć się obrażona,choć pewnie chodziło Ci o coś innego![/quote]

Pokaż mi gdzie nie bardzo sobie radzi,bo jestem ciekawa...
przeczytaj jeszcze raz tytuł...
czy on brzmi-Pilnie DT? nieeeee...są wyraźne 3 kropeczki,by oddzielić...Pilne,by zobaczyć wątek...i tutaj nie chodzi o odwiedzanie wątku,tylko pomoc w robieniu ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Oczywiście że im szybciej Czaruś znajdzie dom docelowy tym lepiej ,nie miej mi za złe po prostu się przeraziłam zaglądając do subskrybcji ,ale wszystko jest pod kontrolą i bez nagłych zmian. Tylko tyle nic innego nie miałam na myśli ,a Sama wiesz że życie płata nam figle i stawia nieraz przed bardzo trudnymi wyborami .[/quote]


I dokładnie o to samo mi chodzi...wiem jak jest z wynajmowaniem mieszkania.Same chęci nie wystarczą, Czarek chce żyć,sam to pokazał, więc domek stały przydałby sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...