Jump to content
Dogomania

Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


anetta

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[IMG]http://static.flickr.com/28/63657963_b7e8b6be58.jpg[/IMG]

MIŁEMU JUBILATOWI Z OKAZJI TRZECICH URODZIN:lol:
100 TORCIKOW ,DUZO SPACERKÓW,MIŁYCH PSICH SPOTKAŃ

życzą ZINKA i SASANKA:lol: :lol: :lol:



[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5200/psy311fe4.jpg[/IMG]


[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8496/psy318sd4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za piękne przyjęcie "młodszej brzdącowej":wink: !
z przyjemnoscią powstawiam zdjęcia brzdąców (ale moze takie mniej formalne ;) ) jak się tego jakimś cudem naucze....:thinkerg:
Jak mówiłam Amisce na światówce-śledze dogomanię juz jakiś czas i kurde bele wreście jakieś chyba 4 dni temu udało mi się tu zalogować...:oops:
Może ktoś z bywalców pomoże mi z wklejaniem foteczek? będę wdzięczna :loveu:
pozdrawiam Was wszystkie i ide z psiakami na ostatnią rundkę przed wskoczeniem do łózia:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

cześć,
przesyłam do Neris fotki.:loveu: Mam nadzieje,ze się Wam spodobają.
Masę zdjęć jest na naszej strone-zapraszam do oglądania ale chciałam przedstawić Wam tych ,którzy są za nami na co dzień a nie znacie ich z wystaw.
Piszcie proszę jak się Wam podobają...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cieszę się bardzo, że się Wam podobają.:loveu: Opowiem Wam trochę o nich.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]To są własnie nasi milusińscy, którzy oprócz jamników ma się rzecz jasna rozumieć zawładnęli naszymi sercami.:loveu: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wilga to ok. 6 letnia suczka z poznańskiego schroniska-wzięta z niego przypominiała zaniedbanego kaukaza.Po kapieli i wyczesaniu wszyszła z niej taka oto ślicznotka.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Prawdopodobnie została wyrzucona z domu, ponieważ ludzie nie potrafili dać sobie z nią rady:diabloti: , jest naprawde olbrzymem-przy którym owczarki niemieckie są małe…a i jej temperament nie należy do najmniejszych.:evil_lol: :errrr:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oczywiście początki w domu nie były łatwe-sunia oprócz uroczego charkteru - psociła ile się dalo, okazało się,że nie lubi mężczyzn. Z wiekiem nic jej się nie zmieniło-nadal uwielbia być w centrum zainteresowania, wchodzic wszystkim na kolana lub głowę, tarzać się w każdej napotkanej kupce gnoju oraz gonić naszego kota Pumeksa. Uwielbia nasze jamniki –i chyba czasem się jej wydaje, ze jest jednym z nich, czym powoduje u nas nieprzerwany śmiech.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest fantastycznym psem do uprawiania sportów:painting: -uwielbia jak zabieram ją na rower lub rolki-czasem tylko zmienia trasę jak na naszej drodze pojawi się kura….ona się cieszy a ja tłumacze …:modla: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cola podobnie jak Wilga jest ze schroniska-jej losy są ciut inne. Cola była kiedyś kochanym psem z domem, potem zostawiono ją gdzieś tak, aby nie mogła wrócić. Dalczego ,do dzis niewiadomo. Znalazła się w schronisku ,wzięła ją kolejna osoba, która po roku czasu oddała ja nam na hotel-bo nie miała możliwości jej zatrzymać. Cola mieszkała u nas 2 lata jak jej właścicielka stwierdziła ,że znalazła dla niej docelowy dom. Serce nam pękało ale oddaliśmy Cole na próbę aby zobaczyć jak się zaaklimatyzuje-po 2 godzinach Cola była znów u nas.:multi: Oczywiście już z nami zostanie do końca swoich dni. Cola jak Wilga jest w podobnym wieku i podobnym radosnym nastawieniem do świata. Kocha wszystkie zwierzęta oprócz kota Pumeksa (cos się na niego dziewczyny uwzięły a mamy jeszcze innego kota, który już takich wielbicielek niema), wszystkich ludzi (oprócz panów z wąsami). 100% sportowiec - aktywna 24 h . Również miłośniczka roweru, kąpieli w czymkolwiek, tarzania, ale na szczęście kury ją nie interesują.:calus: [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Obie panienki są bardzo zżyte ze sobą i całkowicie oddane jamniką, które oczywiście niepodzielnie rządzą… [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trzeci jej jedyny w tej gromadce kawaler buldog angielski BOBO.Bobek w tym roku skończył 7 lat. Jest u nas od ok. 3 lat.Jego historia jest króciutka. Bobo jak młodzian przyjeżdżał do nas na wakacje na hotel. Tych wakacji było bardzo dużo, bowiem jego kochający właściciel bardzo często wyjeżdżał służbowo i tak z czasem Bobo zaczął traktować nas jako swoją rodzinę. Kiedy wracał do swojego ówczesnego domu płakał, był smutny i osowiały ,na krótkich spacerach wyrywał rękę do psów:Help_2: . Bobowi po prostu spodobał się styl życia naszych psów –spacerki, 24 godzinny kontakt z pańcią, przytulanki i towarzystwo innych psiaków, którego jemu znudzonemu wiecznym, samotnym czekaniem na pana po prostu brakowało.Tak tez Bobo za olbrzymia prośbą i złamanym serduchem pancia zamieszkał z Brzdącami. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli chodzi o jego charakter to trzeba przyznać ,że jest wyjątkowo inny niż nasze pozostałe psy.Jak każdy buldog kocha ludzi do granic przyzwoitości, nie za bardzo przepada za większymi od siebie chłopakami –ma nawet na swoim koncie parę bójek.:ak-shot: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Uwielbia gonić rowery i gryźć ich dętki –ku mojej i Kasi rozpaczy-bo jak wytłumaczyć ciężko przestraszonemu rowerzyście, że Bobo kocha ludzi a rzuca się tylko na koło.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cwaniak potrafi przebiec kawał drogi (gdzie buldogi są raczej mało skłonne ku biegą), ogłuchnąć całkowicie na wołanie i tak dorwać biedaka uciekającego na rowerze.:siara: [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kłopotów z nim - co nie miara, ale chociaż Pumeksa i kur nie goni [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] Jamniki go za to uwielbiają i dla nich jest święty ….[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]A Pola Raksa to najmłodsza brzdącówna ,która w przyszłym roku będzie debiutowac na ringach [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] tutaj na zdjęciu z koleżanką na wakacjach owczarkiem długowłosym-Jamie.Zgadnijcie kto wygrał te zawody w mierzeniu sie wzrokiem...heheh Jamie nie miała najmniejszych szans:p [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do szczęścia brakuje jeszcze tylko zdjęć obu kociaków,które postaram się tu wkrótce wrzucić. :user: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No i miało być trochę….mam nadzieje,ze Was nie zanudziłam…ale jak każdy psiarz mogę tak godzinami…:cooldevi: .[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...