Jump to content
Dogomania

Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


anetta

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIŚKA']:lol: :lol: Oj cioteczki jamnikomanki trzymać kciuki przez sobotę i niedzielę;) ;) ;) ;)
Jedziemy z ZINKĄ z Końskiego Raju do Łodzi na zawody agility:eviltong:
A wczoraj na treningu coreczka ZINKI-SASANKA postanowila sama:crazyeye: zaliczyć palisadę/to taka najwieksza przeszkoda /\ i nie była na nia wpuszczana ze względu na wiek/ i zrobila to:crazyeye: ku mojemu wielkiemu przerażeniu ale i radości -ma sunia zacięcie .:lol: :lol:[/QUOTE]

No to będę trzymać kciukasy- rzecz jasna :)

Link to comment
Share on other sites

jamnisie cudne:loveu: a ja mam pytanko: ile cm w kłebie mają jamniki standardowe, miniturowe a ile królicze???? chodzi mi o suczki. i jeszcze takie nietypowe pytanko ale bardzo mnie to ciekawi jakiej dlugosci sa jamnisie???? mysle ze znawcy mi odpowiedza:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja poznałam w Łodzi Zinkę i Sasankę :cool3: :cool3: :cool3: Śliczne bojowe kruszynki ( razem we dwie mniejsze od mojej jednej Figi nieźle ją zestresowały :diabloti: a mnie chciały co nieco poodgryzać :lol: ). Tak de facto to Amiśka poznała mnie, ale to już szczegół :lol: Jestem zachwycona obiema króliczkami !!! I jak to fantastycznie wygląda taki mały jamniorek na torze !!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
ale ktoś kciuków dobrze nie trzymał:mad: :mad:
albo pewnie zapomniał:mad: :mad:
ZINKA no i ja -same dętki za czas :evil_lol: :evil_lol:
,ale zawody były fantastyczne:lol:
Torki bardzo ciekawe.trudne i czas wysrubowany:cool3:
Moja ZINKA śmigała po torze jak torpedka i miała jeszcze czas pokręcic sie pod moimi nogami:lol: i poszczekać na mnie ;szybciej co mam dalej robić,szybciej:lol:
Przecież startujemy pierwszy sezon i mamy jeszcze duuużo nauki przed sobą:lol:
Poznalyśmy SARĘ i jej przepiękną jamnisię FIGĘ.
FIGA jest przeoięknym standartem o bardzo ciekawej maści ,jest bardzo dobrze wychowana jamnisią/w odróżnieniu od moich dzikusów/
i jak zobaczylam jeszcze inne umiejętności FIGI ,:multi: to nie moglam uwierzyć ze tyle jamnisia potrafi:lol:
FIGA pieknie wykonuje wszelkie komendy ale oprócz tego
TAŃCZY tak pięknie tańczy ze swoją PAŃCIĄ:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kurczaki,trzymałam jednego kciuka,bo w drugiej ręce miałam mikrofon:oops: Pracowałam na klubowej Hovków i jedna ręka była mi potrzebna:evil_lol: Amiśka,tak czy siak,ja Ci gratuluję!!!!!!!!!:Rose: Masz njfajniejsze,latające uszy na świecie:Dog_run: :painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Kurczaki,trzymałam jednego kciuka,bo w drugiej ręce miałam mikrofon:oops: Pracowałam na klubowej Hovków i jedna ręka była mi potrzebna:evil_lol: Amiśka,tak czy siak,ja Ci gratuluję!!!!!!!!!:Rose: Masz njfajniejsze,latające uszy na świecie


[url]http://www.roziel.neostrada.pl/agility/foto/gal07/sobota/lodz_sobota_02.jpg[/url]

a to moja ZINKA Z kOŃSKIEGO RAJU na zawodach w Łodzi:lol: :painting:


Dziekuję :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Witam!
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś na temat psa Winnera z Końskiego Raju? Czy ktoś wie co to w ogole za pies?[/quote]

W hodowli Koński Raj nigdy nie było pieska o takim imieniu:lol: .



Winner Baltic to tytul który można osiąągnąć na wystawie Krajów Nadbaltyckich .
Tytuł ten osiągnął niezapomniany LIDER z końskiego Raju['][']
i IDOL z Końskiego Raju.:lol:

A dlaczego pytasz???:lol:

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich. Od 3 miesięcy jestem uzależniona od wszystkogryzącego psa a raczej suczki rasy jamnik.:cool3: Mój 7-letni rotek mimo początkowego buntu też się chyba od niej uzależnił;) Blanka i Limit pozdrawiają a pańcia jest tylko dodatkiem do nich.

Link to comment
Share on other sites

Blanka 28 skończy 6 mies.Nie ma papierów,niszczy wszystko co jej stanie na drodze,nie mogę jej oduczyć załatwiania się w domu (2 godz.na spacerze i szybciutko do domciu bo się chce...) czyli same,,wady" , obgryza Limitowi uszy ale on stwierdził już po tygodniu ,że nie ma sensu się z nią kłucić bo i tak się nie wygra...cóż pisać dalej?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...