Jump to content
Dogomania

Niezwykły staruszek Misio prosi o pomoc w leczeniu.


Recommended Posts

tez nie znam funcaji w Niemczech, ale za to znam j. niemiecki.
wyslalam krzyczkowe psy i linki do tych miejsc, ktore znam. Wiec te na razie zostawie w spokoju

szukam dalej, ale nie wszystkie sie nadaja. Jesli ktos moze zapodac jakas fundacje, ktora moze juz pomogla, albo wspolpracuje z Polska to bardzo prosze o info. napisze tam w sprawie tego psiaka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misio czuje się lepiej, ale nie może być w schronisku w nieskończoność, ponieważ potrzebuje spokoju i naprawdę troskliwej opieki. Schronisko ze względów oczywistych( ze względu na ilość psów i możliwości, które są jakie są) nie jest w stanie zapewnić Misiowi 100% opieki.
dlatego PILNIE poszukujemy nawet DOMU TYMCZASOWEGO

napiszę jeszcze raz do dziewczyn z fundacji

Link to comment
Share on other sites

Ja na Dogo z doskoku, dlatego tak kombinowałam z tym podpisem na Miau - Graszka, nie gniewaj się, ale to mi się troszkę spacje rozjechały, dlatego mi sie nie mieściło - ale już oki - mam Misia na Miau w podpisie. :lol:

I kciuki nieustannie trzymam, choć pomóc nie za bardzo mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_20']Pewnie mogę umieścić ogłoszenie w anonsach, chociaż niestety po ogłoszeniu w Nowościach nikt się nie odezwał. chciałam dać ogłoszenie ze zdjęcie, ale takie zaczynają się od 150 zł...totalna masakra.[/quote]
ja go umieszczę wtedy, nie ma problemu, tyle w anonsach nie kosztuje, można zapłacić smsem, ja tak zawsze robię jak ogłaszam przez net w gazecie, jutro to zrobie, bo dzisiaj w pracy jestem uziemiona :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...