Jump to content
Dogomania

Niezwykły staruszek Misio prosi o pomoc w leczeniu.


Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lemoniada']Podnosimy naszego Misia.
Ola mówi, że przydałaby się karma dla psów starszych - czy ktoś może nam polecić jakiś lubiany przez psy smak sprawdzonej marki?[/quote]
Z tych, które spełniają swą rolę, a nie zabijają kieszeni polecam Brit light&senior. 15kg jest w cenie 70-80zł. Smaczna, wydajna, a piesio jest po niej w formie. Kiedyś sama nie znałam tej karmy.
Jeśli nie macie dojścia do giełd dla zwierzaków, gdzieś, gdzie cena nie byłaby wyższa niż podana przeze mnie, to podsuwam myśl o kupnie (z darmowym kurierem) na allegro za ok.75zł.

Link to comment
Share on other sites

Jest na allegro [URL]http://www.allegro.pl/item304393718_brit_light_senior_15kg_kurier_prezent_.html[/URL]

87 zł za 15 kg + prezent + kurier gratis

mam jeszcze pytanie.

orientujecie się jak to jest z czyszczeniem zębów, bo Misio ma straszny kamień, a podczas ostatniej wizyty zapomniałam o to zapytać- m.in. o koszt. moja mama o tym dzisiaj wspominała, w pon. będę u wet. i porozmawiałabym z nim o tym

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, drogo. :shake:Jakiś czas temu trafiłam taniej. Pewno to taka atrakcja, że kurier jest już w cenie. Popytaj proszę wobec tego w lecznicach sprzedających karmę lub dobrze zaopatrzonych sklepach zoologicznych.
Nic natomiast mądrego nie podpowiem w sprawie kamienia. Pewno lada moment ktoś się odezwie. Odczyszczanie to raczej droga impreza więc trzeba się przygotować na spory wydatek.

Link to comment
Share on other sites

wiem jak to wygląda u kotów i króliczków, bo znam je lepiej od siebie;), ale nie wiem jak to wygląda u psa. w każdym razie w pon. dowiem się czy można mu w tej kwestii pomóc. co do karmy, myślałam o royal canin. ta, którą polecałaś jest dobra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_20'](...)ta, którą polecałaś jest dobra?[/quote]
Miałam pod opieką starzego i bardzo zabiedzonego rotusia (pomagała mi Fundacja Rottka). Dostałam z niej jakąś (nie pamiętam nazwy) b.dobrą karmę i droooogą. Inna sprawa, że i tak kupowałam biedakowi suplementy diety, a skubaniec tej przysłanej karmy nie chciał wziąć do pychola. To był istny cyrk by w niego wmusić. Dogadałam się z Fundacją, że szkoda wydawania pieniążków na aż tak górną półkę
i proszę o pomoc/ pomysł z inną karmą dla starszych psów. Tak wpadł mi wręce Brit i naprawdę szczerze polecam. Kupki ładne, jedzona była ze smakiem, potem przypadkiem trafiłam też na osoby wsród znajomych, którzy tego Brita polecają i trzymają się tylko niego. Stąd i ja ośmielam się polecić.

Link to comment
Share on other sites

znalezienie domu dla Misia może udowodnić, że starszy pies też ma szansę na szczęśliwy dom...przecież zwierzęta nie mogą być dodatkami do ludzi. wiem, że często z przyczyn obiektywnych ludzie nie mogą zająć się takim zwierzakiem( chociażby ze względu na leczenie), ale tak często ludzie odrzucają zwierzęta tylko dlatego, że nie są idealne, młode...wiem co to znaczy stracić zwierzaka, jak to strasznie boli...ale tu nie chodzi o nas. najważniejsze powinno być to, że możemy dać komuś chociaż odrobinę miłości...może Misio nie będzie żył tak długo jak szczeniak( chociaż tutaj nie ma przecież żadnej reguły), ale powinien mieć szczęśliwy dom...bez względu na to jak bardzo by mnie to bolało, wolałabym, żeby kiedyś odszedł na moich kolanach...w ciepłym, kochającym domu

MISIO DO GÓRY!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...