Jump to content
Dogomania

Niezwykły staruszek Misio prosi o pomoc w leczeniu.


Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olu, a może jednak hotelik... Niekoniecznie w Twojej okolicy, można przecież Misia przetransportować gdzieś dalej jeśli miejsce będzie tego warte. Żal skazywać go na stres związany z pobytem w tak przepełnionym miejscu, trzeba go jakoś podreperować zanim znajdzie wreszcie swój domek.

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą dzwonił do mnie facet w sprawie Misia. jedyne pytanie, jakie mi zadał to "czy to jest pies do pilnowania gospodarstwa na wiosce". powiedziałam mu w skrócie jak wygląda sytuacja, odłożył słuchawkę.

poza narazie nikt się nie odezwał, ale nowe wydanie anonsów jest chyba dopiero we wt., więc oby coś się ruszyło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_20'](...) czy to jest pies do pilnowania gospodarstwa na wiosce(...)[/quote]
:shake: :shake: :shake: Tak w tym celu przyszedł na świat i marzy o grubym łańcuchu dlugości 1m.

Oh Misiaku, modlę się o najcudniejszy tapczanik dla Ciebie, dzielony
z ukochanym człowiekiem. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola_20']czasami po prostu brakuje słów(...)[/quote]
Nie tylko czasem, bo jak słyszę "Po co pani tyle psów z ulicy? Żryyyyyć tsza dać, jajków nie znoszą, wydoić się nie da." etc...Ja już odpuściłam uświadamianie, bo te same pytania niestety padają z tych samych ust, powtarzane z uporem maniaka...

[COLOR=red][B]MISIEŃKU PNIJ SIĘ KOCHANY JAK NAWYŻEJ !!! NIECH DOJRZĄ CIĘ TE JEDNE, JEDYNE OCZY...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...