Jump to content
Dogomania

Niezwykły staruszek Misio prosi o pomoc w leczeniu.


Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

całe szczęscie wyniki jako takie, tak się bałam, że będzie rak wątroby ..trzeba tylko pozbyć się tego na dziąsełkach...czy wet cos mówił o finansach, ile leczenie ok wyniesie, podajcie mi nr konta na pw gdzie przesłać pieniążki to kilka grosików wpłacę jutro żeby Wam pomóc dziewuszki kochane..tak dbacie o Misia :loveu: ja mam niedaleko z bydzi i tak sobie myślę czy bym mogła wpaść do Was w jakis wolniejszy dzień w odwiedziny Misia poznać, tylko nie chcę się narzucać :oops: i nie wiem jak tam Wy czas macie ...no i jutro zabieram się za bazarki, dziś już nie dam rady, bo właśnie w pracy siedzę do wieczora

Link to comment
Share on other sites

kochani mam nadzieję, że się nie gniewacie ale wstrzymam się jeszcze z bazarkiem dla miśka, bo chciałam dzisiaj wystawić ale zrobię to jutro bądź w czwartek, bo oto takie pw dostałam od Ani z linkiem przed chwilą: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106455"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106455[/URL]
pies podobno stan tragiczny, będzie jechał do dt w bydgoszczy, nie maja na paliwo, na weta :placz: już obiecałam, że finansowo coś pomogę i chcę też właśnie dla tego psa wystawić również bazarek, dlatego się wstrzymuje, bo rozłożę fanty bazarkowe pomiędzy psiaki... nie wiadomo już co tu robić tyle tych bid :-(

Link to comment
Share on other sites

dzięki za wklejenie zdjęć;)

widziałam się dzisiaj z Misiem;) Misio naprawdę odżył, zachowuje się trochę jak szczeniak, żywo na wszystko reaguje, jest czysty, bardzo grzeczny i lubbbi jeść. fizycznie już wygląda trochę lepiej, nie ma aż tak sterczącego grzbietu, nabiera na wadze, widać, że czuje się lepiej;) oczywiście zastanawia się tylko do kogo by się przytulić i co by tu zjeść...rozmawiam właśnie z Anią na gg, Misio w tej chwili śpi po spacerze

miałam pierwszy telefon w związku z ogłoszeniem w nowościach, które się dzisiaj ukazało!
P.S. bardzo dziękujemy za umieszczenie inf. o Misiu w gazecie

dzwoniła do mnie osoba, która zrobiła na mnie dobre wrażenie...oczywiście to tylko pierwsze wrażenie, mam nadzieję, że uda nam się zorganizować jakieś spotkanie i zakocha się w Misiu...w każdym razie to pierwszy pozytywny znak, więc bardzo się cieszymy

przede wszystkim podziękowania należą się Ani za troskliwą opiekę nad Misiem;)

Link to comment
Share on other sites

narazie dzielimy się z Anią wydatkami. Misio ma duży apetyt, uszy mu się trzęsą na widok jedzenia. w tej chwili ma potrzebne lekarstwa. jeśli możemy prosić o pomoc finansową, podam nr konta Ani
20 1020 5011 0000 9402 0119 3812

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']I jeszcze:)

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5940/m7ty2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3306/misiowi1.jpg[/IMG][/quote]
Aaaaa... Kocham takie bure kundelasy:loveu: Misio to skończony cud, do twarzy mu w pościeli;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...