Jump to content
Dogomania

SHAR-PEI POMOCY!!!! ,grozi eutanazja! - Nord już w swoim domu !!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..on to robia specjalnie.. koty to prowakatorzy :D ostatnio mialam sunie na tymczasie - oczywiscie przyzwyczajona do kotow poniewaz zyla z nimi na podworku. Moj kot-Czeslaw-prowokator nr 1.. bieglal sobie za nami na spacerze wokol domu i co chila to chowal sie w krzaki to z nich wyskakiwal.. A sucz sie irytowala i chciala chycac za nim..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ShP']Nie wytrzymam :angryy:, jak można oddać psa :mad: do schronu.
Podnoszę bidulka :placz:...[/quote]

Widac mozna.. I dlatego schroniska sa pelne..
Lepiej oddac do schronu nic przywiazywac w lesie... (i kazdy wie jaki jest koniec..)

[SIZE=5]MOHER W GORE![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']On nie ma jeszcze Allegro, prawda?[/quote]

CHYBA nie :shake: ...ale szczerze mowiac to nie takie proste oddanie takiego psa. Osobiscie uwazam, ze pomimo slodkiego wygladu potrzebny jest czlowiek, ktory jest nie tyle znawca co milosnikiem S-P. Przede wszystkim wykastrowac.. bo taki ktos moze wziasc psa za bezcen i robic na nim kapuche.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']CHYBA nie :shake: ...ale szczerze mowiac to nie takie proste oddanie takiego psa. Osobiscie uwazam, ze pomimo slodkiego wygladu potrzebny jest czlowiek, ktory jest nie tyle znawca co milosnikiem S-P. Przede wszystkim wykastrowac.. bo taki ktos moze wziasc psa za bezcen i robic na nim kapuche.[/quote]Pytam o Allegro, bo mogę wystawić, tylko ktoś musi podrzucić mi tekst i namiary, jakie mam podać.
Można napisać w opisie, że warunkiem wydania psa jest kastracja lub nie pisać, a informować zainteresowanych (robiąc tym samym przesiew).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']CHYBA nie :shake: ...ale szczerze mowiac to nie takie proste oddanie takiego psa. Osobiscie uwazam, ze pomimo slodkiego wygladu potrzebny jest czlowiek, ktory jest nie tyle znawca co milosnikiem S-P. Przede wszystkim wykastrowac.. bo taki ktos moze wziasc psa za bezcen i robic na nim kapuche.[/quote]
I tego sie właśnie boję... Ze przyjdzie ktos ot tak z ulicy i wezmie psa, bo małe koszty... I za jakis czas historia powtórzy sie albo bedzie jeszcze gorzej...
Moze znajdzie sie jakis miłosnik tej rasy?!

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj po południu w schronisku, ta bokserka nie daje mi spać...
Nie mam jednak nowych wiesci:roll:
Na dyzurze był pracownik, który po raz pierwszy widział psa, nie miał tel do właścicieli.
Psiak siedział w budzie.
A dzisiaj jeszcze do tego padało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...