Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rubik ma jechać do hoteliku,więc dziekuję za każdą pomoc:loveu:... Co do Logana to kompletnie nie wiemy do robić. Nie wiadomo ile będzie czekał na dom, więc koszty hotelu będą spore :shake: ,a do tego jeszcze pewnie jakieś leki.. eh:-(


EDIT: Paulina coś się wymyśli... dzisiaj pewnie nie dam rady napisać,
ale może jutro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Rubik ma jechać do hoteliku,więc dziekuję za każdą pomoc:loveu:... Co do Logana to kompletnie nie wiemy do robić. Nie wiadomo ile będzie czekał na dom, więc koszty hotelu będą spore :shake: ,a do tego jeszcze pewnie jakieś leki.. eh:-(


EDIT: Paulina coś się wymyśli... dzisiaj pewnie nie dam rady napisać,
ale może jutro...[/quote]


oki nie ma sprawy

mam nadzieje że wszystko będzie oki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ;) .. Fotek Logana niestety narazie nie mam. Zanim aparat go uchwyci,on juz wieje i powstają takie rude smugi:lol:... moze dzisiaj sie uda..
Niestety muszę powiedzieć,że Rubik zaginął :roll:... Miał jechać do Murki, wracał właśnie z lecznicy kiedy niespodziewanie wymknął się przez uchylające sie drzwi:shake:... Zaginął w Stalowej Woli i w tych okolicach go szukamy. Narazie ani śladu :-( ... Mam nadzieję,że wróci,znajdzie się ...
Osoby z okolic prosimy o pomoc i wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeniami róznie bywa - na [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105867"]TYM[/URL][/B] wątku annama prosi o pomoc w rozwieszeniu ogłoszeń o suczkach, które najpewniej trafia do schronu i nic, zero jakiegokolwiek odzewu...

Link to comment
Share on other sites

Jogi juz dawno się wszystkim zajęła.. Straż miejska powiadomiona, ogłoszenia też są... noi szukałyśmy wszędzie.. ona szuka codziennie, ale Rubik poprostu się rozpłynał. Pewnie za kilka dni wróci do mnie:roll:....

Ale jest teraz inny problem. Logan jest w ciężkim stanie. Ma wrośniętą obrożę, dzisiaj gdy byłam u niego zauważyłam,że ma przeoropną otwartą ranę.. i centralnie "poderżnięte" gardło. Na dodatek jakby tego było mało całą ranę rozdrapuje. Jest osłabiony i jak najszybciej musmy mu pomóc:-(.
Wieczorem pójdę do niego wychodząc z psami i zobaczę co i jak, jeśli uda mi sie go złapać - odrazu pojedzie do lecznicy:roll:.

Trzymajcie za niego kciuki:shake: ... nie wiem,czy jest aż tak źle,ale wg. mnie źle jest... także wszelka wiara i pomoc się przyda.

Link to comment
Share on other sites

to ja jestem odpowiedzialna za zaginięcie Rubika:-(
chciałam podwieść mojego brata i on wsiadając do samochodu wypuscił Rubika tzn nie specjalnie oczywiście.
Rubik siedział grzecznie, i nagle kiedy drzwi się otworzyły, to wyskoczył Brat próbował go zatrzymać ale Rubik sie przesliznął między nim, a drzwiami i tyle go było, nie mielismy szansy na złapanie go:-(
Szukam Rubika, powiadomiłam straż, ale nie ma po nim śladu:-(tu

Do tego teraz Logan.
Ja siedze sama w domu z dzieckiem i nie mam jak podjeciać, a jego trzeba jak najszybciej złapać:-(

ogólnie masakra

Link to comment
Share on other sites

Rubik to nie Twoja wina :mad: ...
Teraz Logan jest najważniejszy :roll: ... Dziewczyny pomóżcie:-(... on nie wygląda najlepiej... za dwie godziny będę w domu i odrazu idę do niego z jedzeniem:roll:...
Zobaczę co i jak.... mam nadzieje,ze uda mi sie go zlapać, chociaż drugiej strony musiałby być na tyle osłabiony,żeby nie mógł uciekać. A to byłoby nienajlepsze...

Link to comment
Share on other sites

Bazarek na Rubika i Logana zakończony

Wyniki

[B]Isabel[/B]
[LIST=1]
[*]pierścionek nr 4 -> 8 zł
[*]pierścionek nr 6 ->10 zł
[B]Razem: 18 zł[/B][/LIST][B]bemolka[/B]
[LIST=1]
[*]pierścionek nr 3 -> 6 zł
[*]pierścionek nr 5 ->11 zł
[*]wisiorek parasol -> 3 zł
[B]Razem: 20 zł[/B][/LIST][B]GameBoy[/B]
[LIST=1]
[*]naszyjnik z kości -> 10 zł
[*]naszyjnik z muszlą -> 31 zł
[B]Razem: 41 zł[/B][/LIST][B]W sumie z bazarku uzbierało się 79 zł :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...