Jump to content
Dogomania

Staffik czy Staffinka ?


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

_dingo_ co do Twojego wyboru... różnie to bywa, raz suczka jest bardziej dominująca, raz pies... ;) jeśli wiesz że dasz radę z tą rasą to chyba nie ma różnicy.. zalezy to od Ciebie..

zaba14 - lepiej określić tego nie można. Zgadzam się z Tobą bezgranicznie.

Spokojnie Dingo lepeij jest pogladac troche pieskow zanim sie zdecydujesz, idz do zwiazku popytaj o mioty, nic na sile

Ja powiem szczerze kupowałam psa "w ciemno", bo w zachodniopomorskim praktycznie staffików nie ma, ale nie zawiodłam się.

Jednak jeżeli masz możliwość pooglądać pieski, jak radzi Pavulon to jest to dobra rada. Lepiej wstzrmaj się z kupnem na łapu capu i kup takiego pieska z którego będziesz naprawdę zadowolony.

POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

Buldog, też zaczynam mieć takie wrażenie 8)

Dingo, ja bym nie skreślała szczeniąt starszych niż 8 tygodni, ale nie robiła niczego pochopnie, najpierw pojeździj, pooglądaj, zdecyduj się czego dokładnie oczekujesz od psa, znajdź miłą hodowlę, w której właściciele już będą mogli Ci powiedzieć o charakterze poszczególnych maluchów, które są żywe, które chcą koniecznie dominować, a które lubią ciepłe posłanie i siedzenie na kolanach :D przyjaciela na następne "naście" lat nie wybieraj pochopnie

Link to comment
Share on other sites

Laboreiro mialam. Teraz w domu sa 3 dziewczyny.

* Skad pomysl, ze mam hodowle??

Zadnej hodowli nie mam, a co do tego czy chodze do parku... to chodze

bo pomyslałam. że skoro masz trzy suki to może masz hodowle, no cóż pomyliłam się... :lol:

juz chciałam cofnąć pytanie i zmienić post, bo sie we wszystkim zorientowałam :lol: ale odpowiedziałaś wiec niech juz tak zostanie.

a co do parku, niech juz też zostanie ale w związku z powyższym- nie ważne już 8)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Buldog... ale fajnie być wszechstronnym :lol: przynajmniej nikt nie wie o Tobie wszystkiego :lol:

PS. Naya... z tego co ja wiem to ast nie jest Twój, a Twojego chłopaka... a poresztą w twym krótkim życiu to sporo miałaś tych psów.. jestem niewiele młodsza od Ciebie.. a miałam i mam jednego :O

Link to comment
Share on other sites

Sajko dokladnie ta osobka posiadajaca bokserke po wybitnym reproduktorze niemieckim :lol:

a tu troche literaturki 8) Mozna by na podstawie tego ksiazke fantasy napisac :lol:

Sajko a wiec Naya ma/miala:

1.zmutowanego ONa o wadze 40kilo w wieku 4m-cy

2.cao

3.bokserke ktora ma w podpisie

4.kundelke ktora miala niekiedy w emblemancie

5.obecnie dodatkowo ASTke Lile

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sajko dokladnie ta osobka posiadajaca bokserke po wybitnym reproduktorze niemieckim :lol:

a tu troche literaturki 8) Mozna by na podstawie tego ksiazke fantasy napisac :lol:

Sajko a wiec Naya ma/miala:

1.zmutowanego ONa o wadze 40kilo w wieku 4m-cy

2.cao

3.bokserke ktora ma w podpisie

4.kundelke ktora miala niekiedy w emblemancie

5.obecnie dodatkowo ASTke Lile

:lol: :lol: :lol:

Boże jestem przerażona po przeczytaniu tego topiku.

Jej naprawdę trzeba się pozbyć, bo nie dość, że psuje krew to jeszcze może zrobić krzywde, gdy ktoś jej uwierzy.

Przecież ona jawnie przyznaje się do kłamstw.

cytat z tamtego topiku

Zonk, nie chodziłam na to forum jako gosc.

Nie wiem czy to potrzebne: ale przepraszam Wszystkich urazonych moimi postami, czasem sie tak zdarza ;)

(to nie jest nastepne kłamstwo ;))

z naciskiem na (to nie jest nastepne kłamstwo)

Zresztą zwróciłam uwagę na ilość jej postów od dnia 16 stycznia 2004 – napisała ich ponad 400. jeżeli wszystkie są tak głupie, płytkie, obraźliwe i denerwujące to już dawno powinna wylecieć z forum i trochę :stupid: :stupid: :stupid:

TRAGEDIA :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja się nie znam na sposobach usunięcia jej, ale są tu bardziej doświadczeni.

Proponuję :2gunfire: :chainsaw: :boom:

Dag zrób coś!!!!!!!!! :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie !

Tylko spokój może nas uratować !

Stawiam następującą hipotezę:

Naya miała zmutowanego ON'a który po tym jak ważył 40 kilogramów w wieku czterech miesięcy rozdzielił się na dwa psy na drodze pączkowania. Jest bardzo prawdopodobne, że ze względu na charakter podziału - pączkowanie - wydarzenie to miało miejsce w tłusty czwartek. Z otrzymanych tak osobników powstały dwa ONy o wadze około 20 kg. Oba psy przechodziły gwałtowne mutacje (jak to mutanty). Jeden wymutował w Cao de Cośtam, a drugi w niehodowlaną bokserkę po championach. Po wielu perypetiach ostatecznie jeden pies okazał się być ASTem, a drugi zwykłym kundelkiem. Ot co !

Czy uważacie, że to możliwe ?

Link to comment
Share on other sites

Mnie tylko zastanawia czemu nie mozna zobaczyc zdjec jej psow... Bo swoje tez o niej wiem, ale to nie temat na rostrzasanie an forum publicznym, co do usuwanie jej to nie jest takie proste, w kraju obowiazuje wolnosc wypowiedzi, wiec teoretycznie moze wypisywac co jej sie podoba, ale moze zaczac od jakiegos upomnienia? Albo Dagus bedzie miala duzo roboty i bedzie robila poprawki albo adnotacje do tych postow.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: Dingo lepiej bym tego nie ujął!!!

Śledzę ten topic od 1 strony i aż mnie zżerało żeby coś napisać...

Cieszę się, że nie tylko ja zauważyłem zachowanie naszej nowej dalmatynki.

Może trzeba stworzyć osobny dział (dla tym podobnych dzieci), o nazwie nie dogomania a mitomania :roll: 8)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... ciekawa sprawa, bo ile razy mam pisac, ze mam 3 suki. Boksera, amstaffa i kundla. To Zuza byla w moim profilu.

Co do rottweirerow, nigdy nie mialam tej rasy. Pisalam w jednym topicu o mojej znajomej, ktora kryje suke dla kasy.

* Kiedys Mami wkleiła zdjecia mojej Naji na forum.

Zaba Lila nie jest mojego chlopaka, kupilismy ja na pol. TO CHYBA JEST JEDNAK ROZNICA! i mieszka teraz ze mna

Bosh... moglibyscie czasem dokładniej czytac moje posty, bo widze, ze niektorzy przekrecaja cały tekst.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...