Jump to content
Dogomania

Staffik czy Staffinka ?


Recommended Posts

Boss dlaczego nie przeczytałes tego topicu od pierwszej strony?

Lila nie ma uszu, a ja po wakacjach kupuje psa... dlatego była ta dyskusja o obcinaniu. To jemu nie chce obciac uszu, bo pewnie juz nie bedzie wolno.

Rocki....

Dalej nie rozumiem :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt nie czeka na Twoje wyjaśnienia, bo wszyscy widzimy jasno co Ty tutaj wyprawiasz!!!! Mogę Cie zapewnić, że Boss przeczytal nie tylko ten topic od pierwszej strony, ale także kilka innych dyskusji, w których brałaś udział...

Z bokserów Cie przegonili, na molosach też masz niezłą opinię, teraz przyszłaś tyłek zawracać tutaj??????????? Już chyba wystarczy...

Jasno zostało ci udwodnione, ze kłamiesz, kombinujesz, itp...

Pisząc kolejne posty tylko się pogrążasz...

Żegnamy cie zatem bardzo ozięble!!!!!

Dag, gdzie jesteś?! Jestem za tym, żeby zamknąc ten topic. Co więcej koleżanka aż się prosi o bana!!!

Link to comment
Share on other sites

Dag, gdzie jesteś?! Jestem za tym, żeby zamknąc ten topic. Co więcej koleżanka aż się prosi o bana!!!

Dagus ma chwilowy problem z netem. Problem ten powinien rozwiazac sie po tzw. pierwszym :lol:

Ja moge do niej tylko zadzwonic i poinformowac co tu sie wyrabia, ale boje sie, ze bedzie mi kazala czytac wszystkie posty przez telefon, a wtedy to ja bede miala problem z netem do pierwszego.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Coo?? Na molosach nic nie przeskrobalam Sajko...

No wiadomo, ze jak raz ktos kogos okłamie, to potem bardzo ciezko bedzie mu uwierzyc. Skoro piszę prawdę ... nikogo to nie obchodzi, zaczne klamac to zaraz bedzie chaja..

Dobra ide na spacer z moimi pudlami ...

Link to comment
Share on other sites

Naya, to skoro nie pamiętasz, przypominam Ci, że na molosach jesteś warunkowo i nawet mieliśmy głosowanie, co z Tobą zrobić. Do tej pory, po początkowych kłamstwach, na molosach nic ponownie nie przeskrobałaś, więc na razie nie wracamy do sprawy. I czy w końcu możemy o zdjęcia prosić, jak prześlesz do mnie, to wstawię na forum i pewnie wyjaśni to pare spraw.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję nayi za ten zbytek łaski i wiadomość na priva:

Od: Naya

Do: BossTone

Wysłany: 25 Kwi, 2004 - 10:11

Temat: ....

Grozisz mi... czy Ty mi grozisz??? Taki pan madrala, co mam Ci wysłac cały moj zyciorys faxem zebys skonczyl walki pociskac??

Czy nie rozumiesz, ze miałam 2 owczarki, Bena z hodowli z Miechowic, i Shamanna z pod cz-wy. Castro tez mialam.

A co do amstaffki, to ona nie ma uszu, a szeczniak,ktorego biore z hod. bedzie mial uchole.

Gdzie tu widzisz kłamstwa? Od ostatniej chaji nie wyssywam sobie zadnych bajek z palca. Jakby nie bylo, przeczytalam troche ksiazek na temat psow, i moge cos powiedziec.

Jak chcesz dalej na mnie najezdzac to prosze, ja tez podejme kroki.

Byle dalej od tego forum!!

Wielokrotnie pokazano ci, że kłamiesz i zmyślasz coraz to nowsze historie. Wielokrotnie się do tego przyznałaś, po czym chwilę później zaprzeczałaś!

Myślę, że nie ma co brać przykładu z Molosów i dawać ci kolejnej szansy.

Po prostu ban za twoje liczne kłamstwa, za obrażanie innych forumowiczów, często doświadczonych hodowców, za chamskie obrażanie uznanych hodowli, za pomówienia wobec instytucji stworzonych dla pomagania zwierząt!

Link to comment
Share on other sites

Czy nie rozumiesz, ze miałam 2 owczarki, Bena z hodowli z Miechowic...

a co to za hodowla w miechowicach? prosze o jakieś bliższe dane :) rasa, adres hodowli... chętnie się tam przejde sprawdzic, bo miechowice ode mnie 10 min drogi 8)

Link to comment
Share on other sites

Coo?? Na molosach nic nie przeskrobalam...

Coś podobnego... Tylko czemu na molosach.pl dają linki na dogomanię (topic na bokserach) w celach instruktażowych... żeby pokazać, że nie tylko tam głupoty wypisujesz...

Apropos tych topicow... zerkneliscie na date napisania? Od tego czasu duzo sie zmieniło, wiec nie wiem po co to tego wracac.

ależ oczywiście to jest zupełnie bez znaczenia... kłamastwo sprzed jakiegoś tam czasu odchodzi w niepamięć zasłoniete nowym kłamstwem... no jasne!!! :evilbat:

Na potwierdzenie moich "wymyslonych" psow mam zdjecia, ktore moge pokazac.

tiaaa... znowu pościagasz jakieś foty z netu...???? albo przedstawisz zdjęcia psa przyjaciółki koleżanki ciotki?? ufff..... :evil:

nie mogę sie powstrzymać...

ja tez podejme kroki.

przepraszam, ze zapytam... pójdziesz poskarżyć sie mamie?? :hmmmm:

i jeszcze taka jedna mała uwaga... naya, może warto czasem zerknąć do słownika ortograficznego...?? myslę, że zamiast wypisywać tu takie głupoty, lepiej spożytkowałabyś swój czas ucząc się ortografii i składni...

p.s. i tak a propos... a propos pisze się tak: "a propos"............................ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy nie rozumiesz, ze miałam 2 owczarki, Bena z hodowli z Miechowic...

a co to za hodowla w miechowicach? prosze o jakieś bliższe dane :) rasa, adres hodowli... chętnie się tam przejde sprawdzic, bo miechowice ode mnie 10 min drogi 8)

Horacy mialam o to samo spytac bo ode mnie tez jakies 10min drogi :lol:

Poza tym to my poprosimy DOKLADNY przydomek i nazwisko hodowcow....Wtedy adres nie potrzebny :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...