Jump to content
Dogomania

Bonia...odeszła za TM [*]


Ziutka

Recommended Posts

[B][U]Cześć

[/U]Magdysku - fantastyczna wiadomośc, dziękujemy bardzo w imieniu suni !Zbiórkę prowadzimy na konto AFN na przelewie dopisujemy Bona lub dla Bony
[U]
Numer konta:[/U][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B]

[COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B]
[B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B]
[B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR]

[COLOR=DarkGreen]NIP 7412025929
[/COLOR] [COLOR=DarkGreen]KRS 0000264523[/COLOR]

[B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B]
[B]INGBPLPW[SIZE=2][COLOR=black]78213000042001038801430001 [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]opłata za przewalutowanie 40zl :/


[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 815
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Bonka jest cudowna - w sobotę cierpliwie znosiła wielki stres (nie lubi ani jazdy samochodem ani wizyt w lecznicy) męczące badania bez jakiegokolwiek protestu. Kochana poczciwa sunia.
Kilka dodatkowych informacji z wizyty u doktora Olkowskiego.
- Bona jest raczej młodsza niż początkowo oceniano - ma 6-7 lat
- temperatura w czasie wizyt w lecznicy wg. doktora najprawdopodobniej jest efektem stresu (aczkolwiek doktor dodał że dla tej rasy podwyższone temeperatury są częste i charakterysztyczne )
- Ogólny stan suni okreslony został jako dobry biorąc pod uwagę jej historię.

[B]Pomóżcie więc postawić sunię na nogi zby mogła brykać i cieszyć swojąwielką urodą i wspaniałym charakterem ![/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy Allegro cegiełkowe wystawiane przez Fundację Viva jest wolne od prowizji ? I dziękujemy za taką formę wsparcia.

[B]Bardzo liczymy na dobre serca Allegrowiczów !!!!
Nie raz już pomagali !!!![/B]

A Osoby z Dogo zachęcam do wpłat bezpośrednio na AFN - łatwiej nam tak "na szybko" dysponować tymi pieniędzmi.
W przypadku Bony niezbędna na leczenie kwota jest ogromna, zapewne i tak będzie musiała zaistnieć jakaś współpraca między Fundacjami. Jeszcze nie wiem, jak to rozwiążemy...
Na dzień dzisiejszy pilnie potrzebne są pieniądze na diagnostykę (zostało dosłownie dwa, trzy dni...).

[B]Przypomnę - kwota, która jest wstępnie wyliczona to ok. 2300zł !!!!
Tyle obecnie warte jest zdrowie Bony...

Wpłaty na AFN "Bona"
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Teraz nie mam jak, ale w przyszłym tygodniu postaram się coś wpłacić na Bonkę. W mojej klasie ruszyła produkcja kartek świątecznych na bazarek dla Bonki. Mam nadzieję, że kartki zrobione przez dzieci niepełnosprawne intelektualnie będą miały wzięcie. Na piątek powinnam mieć. Porozsyłam też maile za stroną na allegro. Miejmy nadzieję,że się uda!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewandosia']Teraz nie mam jak, ale w przyszłym tygodniu postaram się coś wpłacić na Bonkę. W mojej klasie ruszyła produkcja kartek świątecznych na bazarek dla Bonki. Mam nadzieję, że kartki zrobione przez dzieci niepełnosprawne intelektualnie będą miały wzięcie. Na piątek powinnam mieć. Porozsyłam też maile za stroną na allegro. Miejmy nadzieję,że się uda!!!!!!![/quote]
Dzięki wielkie Aniu :loveu:
Pozdrowienia dla dzieciaków :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fantastyczne wiadomości - jest nadzieja dla Bony na sfinansowanie badań i operacji ! Nie wiem jeszcze jak będziemy płacić za rezonans na AM, natomiast operację i pobyt na SGGW chcemy opłacić poprzez AFN. Przepuszczam że z AM chyba także dostaniemy fakturę i wtedy chcielibyśmy postąpić analogicznie.
Czy jest możliwość aby pieniądze z Vivy znalazły się na AFN ? Z tego co pamietam były zawsze kłopoty z przesunięciami między fundacyjnymi. Jeśli będzie problem to będziemy się pewnie starać o takie podzielenie płatności i faktur aby wykorzystać sensownie zebrane pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Fantastyczne wiadomości - jest nadzieja dla Bony na sfinansowanie badań i operacji ! Nie wiem jeszcze jak będziemy płacić za rezonans na AM, natomiast operację i pobyt na SGGW chcemy opłacić poprzez AFN. Przepuszczam że z AM chyba także dostaniemy fakturę i wtedy chcielibyśmy postąpić analogicznie.
Czy jest możliwość aby pieniądze z Vivy znalazły się na AFN ? Z tego co pamietam były zawsze kłopoty z przesunięciami między fundacyjnymi. Jeśli będzie problem to będziemy się pewnie starać o takie podzielenie płatności i faktur aby wykorzystać sensownie zebrane pieniążki.[/quote]
Nie da radę przesunąć fundusze z Vivy do AFN.
Trzeba będzie podzielić faktury

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...