Jump to content
Dogomania

Bonia...odeszła za TM [*]


Ziutka

Recommended Posts

Marto, postaram się zadzwonić jutro a jak nie to w piątek. Mam zapalenie krtani i ogromne problemy z mówieniem. Ale poczytam dziś z chęcią co opisze Przyjaciel Koni. Ode mnie zresztą również ogromne podziękowania w Jej stronę.
I pozdrowienia dla Ziutki :) - nie odzywałam się gdyż troszkę pochorowaliśmy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 815
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beka - ja w te klocki jestem mocna... To kolejny psiak ze spondylozą w mojej karierze na Dogo.....

W Czechach już nie ma.... Tam był najtańszy. To był lek o nazwie Bonharen.
Ostatnią ampułkę odsprzedałam po cenie zakupu... Ale to nie była już pełna kuracja dla psiaka...
Są u nas odpowiedniki, ale drogie i najczęściej dostawowe (nie mogą być).
Bonie potrzebny dożylny...

Link to comment
Share on other sites

Śliczności sunieczka. Wyleczyć i wyeksportowac do ciepłego domku. Może Banerek się na coś przyda ?

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102454"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2980/bona100cq4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

KWL - piękny banerek !!!! Dziękuję !!!!

Udało mi się na chwilę dopaść komputer.... Dzisiaj mogę mieć z tym kłopoty...

RTG wg Pani Rentgenolog zostało "nieodpowiednio" zrobione. Podobno nie bardzo miała na co patrzeć... Nie miała też zlecenia od lekarza...
Nie opisywała, bo jak się wyraziła "szkoda by było płacić za opis, który nic nie wniesie".
Mnie to już kompletnie nie bawi...
Niewątpliwie sunia będzie musiała mieć robione RTG raz jeszcze. I być może nie tylko RTG.
Moim zdaniem - zdecydowanie nie na Białobrzeskiej !!!
Beka - Czekam tylko jakie będą decyzje co do dalszego ciągu tej sprawy...
Jeśli coś pójdzie nie po mojej myśli, jestem skłonna sama sfinansować RTG na SGGW. (Gajowa - tam też nie ma schodów !)
Aż się boję w tej chwili cd. leczenia Bony prowadzić w tamtym przybytku...

Link to comment
Share on other sites

Posluchajcie
moja sunie ande oraz kilka nie chodzacych onek leczy DR Olkowski
W tej chwili zalozyl swoja klinike w milanowku jest neurologiem oraz chirurgiem
pracuja u niego dobrzy ortopedzi z sggw mam kontakt z dr sterna
chetnie podam namiary
uwazam a znam sie na schorzeniu onkow ktore maja problemy z tylnymi lapami ze nie ma lepszego weta oraz specjalisty
ma w swoej lecznicy RTG laboratorium oraz wszystko co potrzeba do dobrej diagnostyki \
ma rowniez serce dla bezdomnych psiakow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Posluchajcie
moja sunie ande oraz kilka nie chodzacych onek leczy DR Olkowski
W tej chwili zalozyl swoja klinike w milanowku jest neurologiem oraz chirurgiem
pracuja u niego dobrzy ortopedzi z sggw mam kontakt z dr sterna
chetnie podam namiary
uwazam a znam sie na schorzeniu onkow ktore maja problemy z tylnymi lapami ze nie ma lepszego weta oraz specjalisty
ma w swoej lecznicy RTG laboratorium oraz wszystko co potrzeba do dobrej diagnostyki \
ma rowniez serce dla bezdomnych psiakow[/quote]

Dr Sterna jest dobrym specjalistą. Ale mnie do Milanówka za daleko.
Na SGGW jest jeszcze dr Bisennik. Też dobry lekarz.
Czy to dr Arkadiusz Olkowski ? Uczy na SGGW ? Czy to zbieżność nazwisk ?

Link to comment
Share on other sites

SGGW nie ma w tej chwili nawet rentgena
gadalam z Gajowa - umowilysmy sie ze zalatwiam wizyte u dr olkowskiego robimy rentgen oraz przebadamy sunie ortopedycznie i neurologicznie jak trzeba bedzie pobierzemy krew
sprobuje zalatwic na sobote ewentualnie w najgorszej opcji na poniedzialek - zalezy kiedy bedzie dr olkowski
pozdrowka
iw

Link to comment
Share on other sites

Jak dr Olkowski i dr Sterna zobaczą te zdjęcia z Białobrzeskiej, to ...bez komentarza...
Ale RTG jest na SGGW...

Bonie sugerowano powtórzenie badania moczu !

Gajowa - jak my to zrobimy, bo Bona powinna wszystkie dotychczasowe badania mieć ze sobą ! Ja jutro mogę to ostatnie wspaniałe zdjęcie odebrać z przychodni (po 16.00).
Teraz to ja zgłupiałam...

KWL - ???????

Link to comment
Share on other sites

jakie ma juz badania Bona ??

u olkowskiego jest tez laboratorium wiec mozna zrobic pelne badania jakie tylko trzeba na miejscu
umowilam sie z gajowa ze zabiore Bone nawet w sobote jesli tyko dr olkowski bedzie w lecznicy w tym czasie
nawet jesli nie to zrobie badania tak aby mial do dobrej diagnostyki
mysle ze warto tam pojechac bo bedzie wszystko w jednym miejscu
bialobrzeska bron boze

Link to comment
Share on other sites

Bona miała robioną krew i mocz. Mocz podobno jest jakoś dziwnie opisany. Dokładnie nie wiem w czym rzecz. Sugerowano ponowne badanie (trzeba by złapać !).
Nie wiem, czy się doczytałaś, ale Bona ma też gorączkę.
Miała przy pierwszej wizycie i przy wtorkowej (dużą).
No i są te nieszczęsne zdjęcia RTG.
Prościej by było telefonicznie, bo jest kilka spraw, o których nie chcę pisać.
Czy możesz podać mi swój nr na PW ? Dokładnie Ci wytłumaczę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki czarna anda za szybką reakcją. Nie jestem pewna czy zdążymy wszystko przygotować na wizytę w sobotę.
Wszystkie zdjecia i wyniki Bony musiałabym odebrać od przyjaciel koni
a jutro ide na pogrzeb rodzinny i nie wiem jak długo bede zajęta.
Ponadto trzeba uzgodnić ze sponsorem zmianę lecznicy - to jest bardzo ważne również.
W sobotę jestem umówiona na sprawdzenie potencjalnego domu mojej podopiecznej czarnulki Kenii - już dwa razy przekładałam wiec muszę pojechać, więc nie mogłabym pojechać z Boną.
Musimy dogadać sie jutro telefonicznie - przez kilka godzin bede miała wyłączoną komórkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Dzięki czarna anda za szybką reakcją. Nie jestem pewna czy zdążymy wszystko przygotować na wizytę w sobotę.
Wszystkie zdjecia i wyniki Bony musiałabym odebrać od przyjaciel koni
a jutro ide na pogrzeb rodzinny i nie wiem jak długo bede zajęta.
Ponadto trzeba uzgodnić ze sponsorem zmianę lecznicy - to jest bardzo ważne również.
W sobotę jestem umówiona na sprawdzenie potencjalnego domu mojej podopiecznej czarnulki Kenii - już dwa razy przekładałam wiec muszę pojechać, więc nie mogłabym pojechać z Boną.
Musimy dogadać sie jutro telefonicznie - przez kilka godzin bede miała wyłączoną komórkę.[/quote]

Gajowa - już większość z tych spraw "obgadałyśmy".
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
Twoje zobowiązania i problemy też mamy na uwadze.
Jeśli się jeszcze nie kontaktowałyście teraz wieczorem po mojej rozmowie z Czarną andą, to będę wdzięczna, jeśli jakoś to zrobisz teraz, albo jutro, ale rano !
Pewne ustalenia już są.

Link to comment
Share on other sites

Oj piękna, piękna:) Masz rację Ziutka
Gajowa, z tego co wyczytałam miałaś dziś sądny dzień:( Nie będę Ci już dziś głowy zawracać. Tym bardziej, że z moim głosem też jeszcze nie najlepiej :(
Zadzwonię w weekend. A jutro jeśli dojdzie do tych badań to trzymam mocno kciuki za Bonkę. W zasadzie trzymamy. Wszyscy!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wizyta u Dr. Olkowskiego w poniedziałek wyruszamy z czarną anda ok. 10tej rano. Trzymajcie kciuki proszę.
Bonka jest przepiękna z tym sie zgadzam całkowicie.
Nie zachowuje się jak pies z wysoką gorączką - ma apetyt, stara się być bardzo aktywna fizycznie, gania z dużą skórzaną piłką w zębach aż musze ją często uspakajać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...