Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To link bezpośredni by przeczytać i , lub , wysłać petycję ...[URL]http://skocz.pl/dakys[/URL] wystarczy podac e-mail .... Podpisać się trzeba ale można zakreślić opcje by dane nie zostały ujawnione .... potem tylko potwierdzenie z poczty e-mail ....
Są też dwa kwadraciki do zakreślenia by uniknąć powiadamiania o kolejnych akcjach , jeśli ktoś nie będzie zainteresowany ....

Szczegółowe dane na stronie [URL="http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/"]ULV - ratuj wilki! cyberkampanie przeciw odstrzałom wilków[/URL]
Tam znajdziecie przetłumaczoną na język polski petycje ( by wiedzieć co się podpisuje ) jak i wskazówki dotyczące technicznej strony wyrażenia sprzeciwu względem zaistniałej sytuacji ....

W razie pytań jestem do dyspozycji na priva czy gg ....

Jeszcze raz pozdrawiam
Zarapi & rafał inc .


ps . Wiem że to nie Polska , że być może sprawy dalekie , może i nie psie ..... ale mam nadzieje że nie tylko dla mnie ważne ..... są to bądź co bądź przodkowie psiaków które są dziś waszymi przyjaciółmi ....

Link to comment
Share on other sites

Na wątku " żałosnych " zobaczyłem pewne zdjęcie .... tłumaczenie tylko zmienić bym musiał .... " Nie kocham pieniędzy , kocham coś co jest ważniejsze " ..... może się kto domyśli co jest ważniejsze i o co mi chodziło ..... nagrody nie będzie ..... chciałbym kiedyś ..... nieważne .... byle na takim zdjęciu ....


ps . Dokładne tłumaczenie ... pewnie brzmiało by coś jakoś tak ....." Pieniądze nie są ważne ... miłość jest ważna " ....lub ważniejsza .....
Ale ja głuptak bez wykształcenia i angielski znam tylko z własnego poznania nie ze szkoły więc się mylić mogę .... choć ....
Byle na takim zdjęciu

Link to comment
Share on other sites

No pięknie...Mnie nie ma, a oni sobie pieczonki...:shake: Pewnie nawet nie pomysleli o gagacie....
A ja w tym czasie cierpiałam bez Was wszystkich..

No dobra, nie do końca cierpialam - uczyłam swego psa latać:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5fb06b6ff4efabec.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/193/5fb06b6ff4efabecm.jpg[/IMG][/URL]

Poznajecie? To Fred - briardziasty synek jamniorkowatej Musi od pani Romy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Na wątku " żałosnych " zobaczyłem pewne zdjęcie .... tłumaczenie tylko zmienić bym musiał .... " Nie kocham pieniędzy , kocham coś co jest ważniejsze " ..... może się kto domyśli co jest ważniejsze i o co mi chodziło ..... nagrody nie będzie ..... chciałbym kiedyś ..... nieważne .... byle na takim zdjęciu ....


ps . Dokładne tłumaczenie ... pewnie brzmiało by coś jakoś tak ....." Pieniądze nie są ważne ... miłość jest ważna " ....lub ważniejsza .....
Ale ja głuptak bez wykształcenia i angielski znam tylko z własnego poznania nie ze szkoły więc się mylić mogę .... choć ....
Byle na takim zdjęciu[/quote]

Tłumacz by to tak przełożył: ,,Pieniądze nie są ważne, liczy sie tylko miłośc''.
A zdjęcie faktycznie przejmujące do szpiku kości....aż dreszczy dostałam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gagata , nikt tu o Tobie nie zapomina :) Zastanawiam się ile żyłki zużyłaś do podwieszenia psicy hehe

Beciu nie wiem co by napisał tłumacz :) ja tylko umiem czytać , gadać i pisać :) ponoć jestem komunikatywny hehe niestety w tej dziedzinie samoukiem byłem, jestem i chyba będę , bo za moich czasów w szkole jedynym językiem obcym był rosyjski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']
za moich czasów w szkole jedynym językiem obcym był rosyjski :)[/quote]

za moich czasów tym bardziej.....:eviltong: ja tam się nie wymądrzam bo mój angielski tez tylko komunikatywny choć kilka kursów zrobiłam ale niestety głowa już nie ta....:evil_lol:
Moje osobiste przetłumaczenie to ,, Nieważne sa pieniądze, miłośc jest najważniejsza '' - to chyba coś w stylu like you....:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z Zarką wszystko w porządku .... teraz myślimy pojechać w cholerę gdzie nam zaśpiewają :)
" Hej góry ... hej góry ....czemu w sercu smutek , skoro w niebie zagrają na góralską nutę ?
Hej góry hej góry czemu w sercu trwoga .... skoro z wierchów ciut bliżej jest do pana boga ? "
Hehe a tam to my już wiemy gdzie wilków szukać :) możecie szukać ... ok życzymy sukcesów :) papatki

Link to comment
Share on other sites

Gagatko .... My z Zarką to już dawno "zbójniki " więc ostrzeżenia zbyt późne hehe mieliśmy jechać ale chwilowo czas nie pozwolił .... tzn byłem dwa dni ... z Zarka oczywiście ....
Ponoć mają orzechowski wolontariat ...hmmm reaktywować ale to wiesci z innego hmmm "wątku " hehe popytaj cioteczki może tajemnice zdradzą :)
Ja się osobiscie do zdrady upoważniony nie poczuwam ...ale tak myślę że rozmowa z Cioteczką Kaśką wszystko wyjaśni :)
Zarty oczywiście mojego poziomu więc sorry ,,,,
Na powaznie mogę tylko powiedzieć ..." Zarek ok , eszystko w porzadku " :)

Link to comment
Share on other sites

Haha jakby nie było spędziliśmy z Gagatą dwa dni hehe
Rykowiskiem proszę się nie martwić .... moje rogi są w doskonałej formie :)
Nie wiem czy widzieliście byka o dwa metry od siebie :) naprawdę fajny widok , przebić go może tylko widok wilków o metr od namiotu a o ...hmmmm 30 cm od twarzy , co też przeżyłem kiedyś a co jest osobliwością niezwyczajną :)....
Pozdrawiamy Ciotki serdecznie
Zarapi & Rafał inc .

ps... Zarciu tutaj jesteśmy naprawdę w domu .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...