Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

Tylko te grille i grille a nad wodę to kiedy ? ... wiem wiem brak czasu ....
Miśka a co ? gamoniu nieładnie ? ;) ok wymyslę coś lepszego ... może być Szelmo ? ( to takie raczej pieszczotliwe Szelmo hehe )

okok zejdźmy z Miśki bo się Ciotek obrazi albo narazimy się na słowotok :):)

Powiem krótko .... oddam ojca w dobre ręce.... po kilku dniach pobytu w kraju już mnie prawie wykończył ... ja MUSZĘ gdzieś uciec albo ojca sprzedać :):)

Pozdrówki

ps ... cholerka właśnie się ogarnąłem że Szelmo już też było ):) i co ja biedny teraz zrobie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to się nazywa BYCIE MIŁYM, co z szczerością się nie mija - czasem w parze z kąśliwością idzie ... a zresztą ...

Mnie bycie miłą dzisiaj nie dotyczy - Mirabela z uporem maniaka postanowiła zostać na moim rameniu wbita pazurami i nijak sobie z nią poradzić nie mogę ...

Teraz idę pod prysznic może sama odpadnie!

- na miłości się jej zebrało, już wiem skąd powiedzenie MIŁOŚĆ BOLI - ten ktoś miał kota!

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Zdrapek własnie wpierdziela kociołek hehe kota nie ma bo się gdzieś szlaja :)
Co do szelm i gamońow ect to fakt że nie miałem nic złego na myśli i w moim wydaniu są to wyrazy życzliwości raczej :)

Ok zaprzestanę gamoniów hehe a co do słodzenia ... oj Kaśka gamoniu ja sie chyba nie nadaję do słodzenia .... jak i do ożenku :) bo i do kawy się nie nadaje jak i ożenić nikt się ze mną nie chce hahaha

Pozdrówki

Link to comment
Share on other sites

w którym Kościele - błagam Halina :D bo umrę ze śmiechu przez Ciebie :D :D :D

Mogę być gamoniem, szelmą czym tam potrzeba bo wiem, że to w wydaniu Rafała mniej więcej to samo - co dobra z Ciebie baba.
Miśka przyjmuj więc z wielką radością wszystkie szelmy jakie się posypią w twoim kierunku bo to komplement największy, innego nie usłyszysz :D hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Beciu to tylko słowa .... proszę podać przykłady :):):) choć i to prawda że ja do kobiet jak do koscioła ... baaardzo ostroznie :)[/quote]

ostrożnie bo za mało pewny siebie jesteś - co akurat w Tobie lubię :) Kurcze z całego serca życzę Ci naprawdę fajnej równej kobity! co to cień da jak gorąc, ogrzeje gdy mróz itd itd a głównie MĄDREJ! :p ... z tym już rynek szwankuje od wielu lat mam wrażenie ;) W cholerę ładnych dziewuch ... żal tylko czasem jak usta otworzą ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Co tu tak cichutko jak jestem ? Ok to nowe zdjęcia Zarki wstawię na inne forum :):):):) papatki[/quote]


cicho???? No proszę Cię ... :-o Dawaj te zdjątka wujaszku bo gorzej jak wpadnie któraś z ciotek, kablem Cie owinie i zgra nie tam gdzie potrzeba ostrym końcem! NO! :) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:[quote name='Rafal StWola']Wujek ma ....okres[/quote]
yyyyyyyyyyyy............:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Hej ja już wróciłam z Częstochowy. To dziś się wszyscy widzimy u Halinki?!
Kasiek zaraz lecę po "niebieskie" winko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kasiek już wie, że niebieskie znaczy się ... gubienie środkowej litery w słowie mówionym ... MASAKRA! Pierwszy raz mam fragment wyrwany i większą świadomość własnego organizmu ... Jednak człowiek całe życie się uczy :D

Mam nadzieje w drodze do Schronu nie drzecie ze mnie ŁACHA! Dowiem się :D

Pozdr.wiam W.s Wszy.tkich :D heheh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...