Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Całkiem dobrze :) Owszem pewnie by Ciotki psa nie poznały bo starsza się zrobiła .... grzbiecik lekko już ku dołowi w środkowo tylnym fragmencie .... łapki powykręcało też ociupinę .... tylko mordka jak zawsze najpiękniejsza na świecie , a dziś radosna i uśmiechnięta ( szczególnie po wtrząchnięciu czterech pięknych rybek ) sam bym te rybki zjadł ale dla psiaka były odpowiedniejsze :)

Auto Halciu ... nie dobrze .... może powtórny kurs jazdy by się przydał ? hehe ale mi się dostanie :)
Halciu zaprawdę powiadam Ci ... jeśli cała jesteś to ciul z autkiem ... ja wracając kiedyś z orzeszków też do domu z rozbitą chłodnicą dojechałem a teraz autko jak nowe ( to może zbyt wiele powiedziane ) :)

Zarek zaś jak to Zarek .... śliczna jest i tak dostojnego , kudłatego i prawdziwie syberyjskiego Husky jeszcze nie widziałem ...
Tyle tylko że postarzała się i zdrowie już nie to .... największa kur..ica że nic na to poradzić nie mogę .

Link to comment
Share on other sites

Autko ciul,tylko miałam w Mielcu pomóc,w niedziele we 4 wybierałysmy sie do Orzeszków ...a z chłodnicy wszystko sie wylało na miejscu.Nelis czeka.Nerwy mnie tłuka,zamysliłam sie..popatrzyłam na torebke bo pipczał sms...a ten z przudu miał hak.Dobrze ze Zdrapul ma apetyt,a wieku jej nie zmienimy niestety.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok przetłumaczę choć i ja łacinę od niedawna studiuję :)
" Cokolwiek czynisz , czyń rozsądnie , rób swoje i czekaj efektów "
to właśnie do Władysława syna Jegiełły powiedział Grzegorz z Sanoka podczas wyprawy po koronę Węgier a później po śmierc od bodajże Turków ....
Słowa moim zdaniem mądre ..... ja bym to troszkę inaczej tłumaczył ale z Karolem Bunschem kłócił się nie będę :)

Link to comment
Share on other sites

Kanał jest otwarty i o dziwo Zarka już nie wpada do niego.....BO GO WIDZI :) czemu pewnie zdziwiłby się niejeden weterynarz , a zasługą jest to kuracji witaminowej i poniekąd zróżnicowaniem diety .... a łacina potrzebna, bo to co wujek wybrał, bez łaciny jakoś nie wychodzi :)

Chyba że kolega Żaba myśli inaczej i chce zabrać Zarkę od wujka Rafała hehe

ps. z racji napiętych sytuacji na dogo i nie tylko, dodać muszę że napisałem to dla jajców i dla śmiechu a nie by kogoś wnerwić czy obrazić :) aczkolwiek sam nie wiem czy się z tego powodu osobiście nie wnerwić :):)

aha zapomniałbym wspomnieć że Zarek owszem wpadł do kanału .... ale kanał był otwarty z powodu naprawy kolegi Żaby samochodzika :) a masz szelmo :) sypiemy? ok to sypiemy obaj :) ( Zarce nic się nie stało i od trzech miesięcy żyje i jakos nie narzeka )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rafał...
Co ja mogę powiedzieć- zrobiłeś wszystko co mogłeś i ani ja ani wiele osób nigdy Ci tego nie zapomni... A w szczególności Zarapi. Niestety taka jest kolej rzeczy :(
Jest mi niezmiernie przykro, szczególnie, że mam teraz ciężki okres, a odejście Zdrapki w tej chwili jest gwożdziem do trumny w moim przypadku (miałam ciężki wypadek i od kilku tygodni leżę w szpitalu z połamanymi nogami i miednicą)...
Trzymaj się kochany i pamiętaj, że ciocia Rybka zawsze myślami będzie z Tobą i nie zapomni Zdrapki nigdy...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nawet co napisać .... Wiem że na niektóre sprawy człowiek nie ma wpływu , choć pogodzic sie z takim stanem rzeczy nie potrafię .
Zdrapka dla mnie była ,jest i będzie bardzo szczególną istotką ....
Nie zapomnę nigdy ani Jej ani Ciebie ani kilku innych osób które poznałem dzięki Zdrapce .
Może się znajdziemy na GG to pogadamy więcej bo na dogo to ....

Zdrowiej Ciotka i wiedz że i ja pamiętać będę .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...