Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Po półgodzinnym szukaniu Zarapi w DOGOMANII mogę wreszcie ( choć pewnym tego do końca nie jestem ) napisać że z Zarką wszystko w porządku ... właśnie wróciliśmy po spacerze itd itp

W razie tak poważnych usterek na Dogo wszelkie informacje co do Zarki dostępne będą na telefon który mam nadzieję zaintresowane osoby posiadają ... jeśli zaś nie to podac mogę ... a i pewnie strona Hasira niedługo gotowa będzie więc i o psiaku poczytac będzie można .....
Gdyby potrzebne nie były to się problem sam rozwiąże ...

Po prostu mam dość przebijania się przez jakieś " zapadłe " lub może nie odpowiednie politycznie serwery .....

Pozdrawiam serdecznie
Zarapi & Rafał inc

ps mając na myśli " zapadłe " piszę o notorycznym braku mozliwości wejścia na wątek Zarki przez linki , skróty cZy też wyszukiwarke DOGO .... Takiej hu.... jeszcze tu nie było gratuluję .....

Link to comment
Share on other sites

Fajnie macie Ciotki :) ...Pozdrówcie Żabola ....
Jakby komu było źle na duszy to polecam to ... to mi daje kopa i to jest tym co lubię po Zarce najwięcej ... może kiedyś będziecie miały czas by posłuchać .. i Marka i mnie hehe a teraz link

[url]http://www.youtube.com/watch?v=dzqNSAbE7Fo[/url]

Taka górsko zimowa muzyka .... ja laik nie zanm się ale lubię ...

Pozdrawiamy
Zarapi & Rafał inc

Link to comment
Share on other sites

Witamy Ciotkę serdecznie .... Też tak myślę że to mogą być zmiany zwyrodnieniowe .... jutro z samego rana jedziemy do weta ... to dobry wet ....
Wiem że to starsza schorowana sunia ... obiecałem informować co i jak i ...dotrzymuje w miarę możliwości ....
Jak wrócimy od Macka to damy znać ...

Co tam u Ciebie słychować Ciotka ? Napisałabyś od czasu do czasu bo się Hasior niecierpliwi i głowę mi suszy .... szkoda ale pewnie już Ciotki w Lublinie nie ma ? .... a Zdrapiszon taki ładny i do głasiania chętny ....
Pozdrowienia dla Ciotki od Zarki i od " mnie " ....

Link to comment
Share on other sites

Cześć Halciu ... to nie tylko dziś ... już przedtem łapki tylne z przednimi coraz bliżej były ( Ciotka Rybka pewnie wie o co mi chodzi ) a i koordynacja ruchów Zdrapci od początku była ...hmmmm nie teges ... co i na wstępie Rybka mi powiedziała i wiem że miała rację ...

Jutro będziemy wiedzieć więcej ... a dzis wystarczy że ja sie martwię , Wy Cioteczki się nie martwcie ... starsza psina i schorowana ...

Rybka nie mogę tego pominąc ... Szacun dla Ciebie wielki .... nie myslałem że pamiętasz ... sorrki wielkie .... Dziękuje w imieniu Zdrapci i moim własnym .

Link to comment
Share on other sites

Teraz taki głupi czas - zimno i mokro się robi. Rafał może zrób jej kurację arthroflexem, jestem jego wielką zwolenniczką (ale tylko tego preparatu, nie innych nawet o tym samym składzie :eviltong:). Ja mojej suce staram się raz w roku na jesieni fundnąć coś takiego.
A może faktycznie uderzyła się zwyczajnie.

Link to comment
Share on other sites

Kudłata to prawda czas nie najlepszy ... Jutro będziemy u weta to spytam o ten specyfik .... a tak na marginesie to jakiś silny lek czy też tylko " suplement diety " ??
Bo jeśli można podać bez szczególnych przeciwwskazań to ja na suńce szczędzić nie umiem a i napewno nie będę .... ale wolę skonsultować to z wetem ... nie darowałbym sobie jakby przez moje działania coś się Jej stalo ...
W każdym bądź razie dzięki za pamięć i radę ....

Wszystkim Ciotkom i Wujkom dzięki ....

" Najgorsze dla opiekuna psa to niemoc i brak przyjaciół , znajomych ... o chorobie psiaka w takich warunkach nie wspomniawszy "....

Ech rozebrało wujka iście na dziewczyńską modłę ....

ps Kudłata piszesz fundnąć ... ile takie " fundnięcie " zaciąży na portfelu ? podkreślam nie pytam z oszczędności tylko z rozsądku i na okazałości portfela bazując .....

Link to comment
Share on other sites

No i po wizycie ... Zarek ma przyciete wilcze pazury bo jeden się złamał .. ..
Co do łapek to ma jakieś zapalenie stawów ... ponoć to normalne w tym wieku ( określenie dokładne zna doktor bo ja nie zapamiętam tego lingwistycznego kulfona )
Dostała zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny i coś tam jeszcze a do domu tabletki w tym ten specyfik od Kudłatej też tylko że ciut inny jakoś " arthrofos " czy jakoś tak ...później podam dokładne nazwy ....

W każdym bądź razie tragedii nie ma ale pilnować Szelme trzeba .... dodam na koniec że uwodziła w poczekalni Policjantów ... dziwny pies nie warczy na mundurowych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...