Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

[quote name='albiemu']Kasiek już wie, że niebieskie znaczy się ... gubienie środkowej litery w słowie mówionym ... MASAKRA! Pierwszy raz mam fragment wyrwany i większą świadomość własnego organizmu ... Jednak człowiek całe życie się uczy :D
[/quote]
:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wy się tu kurde bawicie i ,, niebieskim '' polewacie, a ja mam taki zap.....dol że nie wiem w co ręce wsadzić......:mdleje:
Ale jak ciotki odwiedzić mnie potem przyjdą to się zachwycać będą - ma przynajmniej taką nadzieję.....:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem niby facet a wracając mialem tylko dwie myśli w głowie .... jedna po pierwsze że przyjemna bo na końcu jedyna kobieta ktora mnie lubi a po drugie niepewność czy moje kochanie na mnie złe nie będzie jak się ma itd .... a druga myśl niestety przyjemna nawet nie była .... bo się wujkowi jakoś smutno zrobiło ... ale że wujek wredny to nie napisze dlaczego :) ma tylko nadzieję że powtórkę z rozrywki zrobimy jak najszybciej ....

ps . Zarek ok zdrowa wszystko ok ...wujek w niedzielę zakopywał rurki od domku i pracował łopatką dzień cały .... PADAM ...
kuwa może mnie któraś Ciotka adoptuje ? ojca nikt nie chce nawet za dopłatą to może ktoś by przyjął ślicznego psiaka i jeszcze bardziej ślicznego wujka?

ps do ps

HALINKA AŚKA CIOTKI DZIĘKI WIELKIE BYŁO SUPER
i wszystkim uczestnikom jeszcze jedno wielkie dzięki ...

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak,jak tylko obczaje terminy wolnej chaty powtarzamy:evil_lol:tym bardziej ,ze wszyscy chca:eviltong:Serdecznie wszystkich pozdrawiam.:loveu:8-9 mam chate luzik,przypomniałam sobie,ze mam hamaki,wiec Ania, Bruno i Rafał maja ekskluzywne spanie...:evil_lol::eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata']Znaczy się szybko trzeba powtórkę zrobić :cool3:.[/quote]
NOOOOOO!!!!!!!
Jak chcecie to ja mogę jakiś wykładzik przygotować może tym razem o wartościach ;):evil_lol: albo coś palnę tak jak u Asi :oops::roll:

Było bosko!!!! Strasznie wszystkim dziękuję.
Jak ja się cieszę, że Was poznałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']NOOOOOO!!!!!!!
Jak chcecie to ja mogę jakiś wykładzik przygotować może tym razem o wartościach ;):evil_lol: albo coś palnę tak jak u Asi :oops::roll:

Było bosko!!!! Strasznie wszystkim dziękuję.
Jak ja się cieszę, że Was poznałam :loveu:[/quote]


ohhh :oops:, że o orgaźmie [SIZE=1](1)[/SIZE] mówiłaś to odrazu palnełaś?? No proszę Cię :diabloti:

[SIZE=1](1)[/SIZE]
[SIZE=1]... orgazm - oprócz znanej nam teorii i praktyki, jest to również nazwa eksluzywnej mieszanki soków i Malibu ;)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

... tęsknie nadal z małą zmianą - jeszcze mocniej! Gdzie jest Szpilka?

Link to comment
Share on other sites

Hej,jak miło wszystkich Was znowu zobaczyć w jednym miejscu,nawet jeśli bez wypasionych drinków Kudłatej:evil_lol: i i nad wyraz aktualnych komentarzy Miski do nich/po nich...:multi::lol:

Pięknie wszystkim dziekuję - Wy wiecie za co,a szczegółne ukłony należa sie Zdrapce za to choćby, że podzieliła sie z nami Rafałem...

Link to comment
Share on other sites

GAAAACIA!!!!!!!!! :D Witaj KOCHANIE! :D

Zaliczyć można śmiało, wydaje mi się nasz wspólny czas do pamiętnika najlepiej udanych imprez :)

Liczę na powtórkę, bardze liczę i wiem, że się nie przeliczę :)

Gacia prośbę mam, jak będziesz wstawiać foty to BEZ ALBIEMU! Dziękuję :) Wiem, że ukradłaś mi tym diablelnym sprzętem duszę dobre kilkanaście razy i nie chcę tych kawałków do jednej kupy zbierać po różnych wątkach ;)

... można powiedzieć JESTEM BEZDUSZNA ...

Pozdrówki!

Link to comment
Share on other sites

Halcia tatu widział tylko wet ... jak była wygolona do operacji ... ja widziałem ale bardzo króciutko bo była po zabiegu i nie chciałem Jej mordować ... a teraz ... teraz to już i tak wiele nie zmieni a i jak pójdę do więzienia za mordobicie to Zarek by sam został a tego nie przeżyłbym :) Nie wspomne o tym że Zarka do łapek to dopuszcza tylko mnie a i to z ogromnym ociąganiem i pokazywanie focha w postaci ząbków :) więc nie będziemy psicy męczyć a wujka narażać na wieloletnie więzienie :) ( choć powiem szczerze jakbym sku...... co Zarce to zrobił dostał w swoje ręce ..... tragedia )

Na marginesie powiem że choć bardzo się starałem to nic odczytać nie mogłem a golić Jej drugi raz nie myślę :) co pewnie świetnie Cioteczka rozumie .


Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie i choć to facetowi nie przystoi powiem że brakuje mi Was .....

Zarapi & Rafał inc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...