Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakby co to .... Połowa chatki jest maja za moje własne kase ... więc co mi tam Tato ... namiotki mi nie potrzebne bo domek mam ...ciasny ale własny .... a lodówkę mam większą od Halci hehe
Zestaw wypoczynkowy też mam nowiutki wiec jest na czym spać a jakby co to mogę udostępnic mało używaną budę Zdrapci bo Sunia śpi w drewutni ..z własnego wyboru :)

Ok Ok żartuję ... lubię jeździć do Rzeszowa .... ogłaszam kapitulacje .... może to i lepiej ...w końcu Halcia ma zmywarkę a ja jeszcze nie :) po co mam na zmywaku zapierd...... :):)

Link to comment
Share on other sites

Orzeszki .... co kto mysli ma prawo .... a tyle co pomogli Żaba , Halcia, Kaśka Kudłata, Becia itd ..... czytam teraz ogólny wątek i cieszę sie pomimo niesnasek zwiazanych z serwerem od " www " .... psy maja lepiej ... ok i o to chodziło aczkolwiek spoczywać na laurach nie wolno ....

Jedno co wiem to to że takiej ekipy .... to ze świeczką szukać i głupi ten co się tej ekipie stawia .... głupi bo szkoda całokształtu i głupi bo szkoda psów i kotów .....

Nie wspomnę o tym ile i z jaka ochota można sobie wzajemnie pomóc ... czy to fizycznie czy tylko albo "aż" mentalnie .....

Trzymcie się cieplo i "Stalowej " nie wspominajcie źle .... papaty od Zarapi & rafał inc

Link to comment
Share on other sites

Szpilka ... O Tobie to i nikt nie zapomina jak i przypominać potrzeby nie ma :)...
Nic nie wiem czy ta urlopowa kartę na jutro wypisać sobie mam czy też .... może nikt tej "stalowej " w tym " Rzeszowie " nie chce ? ..... :(

ok jam gotów ... jak cosik bedzie wiadome to .... a tam .... wiecie co ....


jak nie ... to .... Zdrapek na pake i nad wodę ... samemu ... trudno ....

Link to comment
Share on other sites

DiscoDogoPolo w wykonaniu zespołu [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U][COLOR=red]Rasta and her friends[/COLOR][/U][/B] [/FONT][/COLOR]przyznaje też nie w moim guście ale wystawy fotograficzne z dogo turne powalające ;)


[URL]http://steven92.wrzuta.pl/audio/0dx478EEFCR/boys_-_wstawaj_i_walcz[/URL]


Rafffffciu ukochaj swoją piękną Zarkę :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe Kudłata ja tak myślę że Halcia za długo na zadku nie usiedzi :) Ona nawet w domu będąc prawie w nim nie jest .... przelatuje tylko w tą i z powrotem nawet podłogi nie dotykając ( brakuje tylko miotły ale to chyba nowszy model ) :):) a cisnieniem się nie martw , tym bardziej tym na dogo ....
Wiem że kobietkom wieku się nie wypomina lecz mi taka myśl przyszła do głupiej głowy by się ,mając cokolwiek wiosen za soba ,smarkaterią nie przejmować :):)

To samo doradzam i Halci hehe

Kasiu Zarke to ja juz ukocham ....Francę ..... szczególnie za tą niedzielną przygodę :mad:

Link to comment
Share on other sites

A pojade se na Krym.A jutro do Mielca boksy w schr.malowac.Miałam pytanie o Nele na PM.Nela do duzego miasta...co o tym sadzicie.Cieszy mnie,ze ktos sie nia zainteresował,ale to za duza boidupka do miasta.Odpowiedziałam ostroznie.Kudłata,poszukaj "Carmen mix owczarek belgijski"/założone przez Reno 2001/ i podpowiedz cos gosciowi madrego

Link to comment
Share on other sites

Sorrki off
Od 2003 roku w wyniku alaskańskiego programu polowania na wilki z użyciem
śmigłowców życie straciło ponad 1000 wilków. Podczas tych polowań wilki są
zabijane z powietrza i ścigane przy pomocy helikopterów do granicy
wyczerpania. Następnie piloci lądują, by strzelcy mogli zabijać
wycieńczone zwierzęta, które nie są już w stanie uciekać.

Jeśli jesteście przeciwni takim praktykom .... Napiszcie .... Podam link do petycji przygotowanej przez Defenders of Wildlife .... Wyrażając sprzeciw , pomożecie tym wspaniałym zwierzakom ...

Dzięki z góry
Zarapi & Rafal inc .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...