Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rafal StWola']Jakie tam safari .... owszem Zarka śpi cały dzień i wychodzi w nocy ... zastanawiam sie nawet czy mi kto z tego Radomia nie podmienił hasky na kota ? hehe
Cóż nie ma sie co dziwić suńce ... upał na h.. :)

Ciotka ... sam już nie wiem co alkoholizm a co nie :)[/quote]

alkohilizm ? ... nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem :D

Link to comment
Share on other sites

jak tam Rafciu u Ciebie i Zareczki?? Nasłuchiwalam wczoraj pukania do drzwi i cisza ;) NO! .. a kieliszek stał - BA! CZEKA NADAL :)

Dzisiaj ciotka albiemu ma wolne, Gucia mam w przedszkolu u siebie więc na trzy baby przypada jeden chłopak. Aż mu współczuję :D

Link to comment
Share on other sites

Wujek urobiony .... dlatego niedostępny ....
Ostatnio na weekend wybrał się z Psiakiem na wakacje hehe do lodówki więc przyjechac nie mógł .... teraz zaś buduje nowy domek dla Zdrapki i ma kuuuupę roboty ...taką kupę że nawet Zarcia takiej nie robi hehe co prawda budowę zaczął wujek od kopania dołu wielkiego na co Zarcia zdziwieniem wielkim zareagowała ale i srać gdzieś trzeba w domku nowym więc i dół wielki pewne uzasadnienie posiada :)
Dla zainteresowanych dolem powiem że dół ten pod szambo podpada :)

Streszczając ten wywód , techniczny cokolwiek , powiem co następuje :)
" zapierdziel ma wujek okrutny terozki i dlatego absencja jego jest uzasadniona "

Zarka ok wytrzymuje upały w drewutni :) mówiła mi że Jej tam najchłodniej i najlepiej :) więc znając rasę , dostępu do tejże drewutni Jej nie zabraniam choć w trocinkach szelma jakby utytłana hehe

Pozdrawiamy Ciotki wszytskie
Zarapi & rafał inc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']no i mam na piśmie, jak to brak zrozumienia kobiet siłowo się załatwia :diabloti:[/quote]

Napisano co następuje " WZOREM CIOTECZKI HALCI " która to straszyła wujka pobiciem i rękoczynami więc wytwór ten nie od mężczyzn pochodzi a od kobiet które to są wszystkiemu zlemu winne a potem zganiają na bidnych i bogu ducha winnych mężczyzn

Tyle tematu hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Napisano co następuje " WZOREM CIOTECZKI HALCI " która to straszyła wujka pobiciem i rękoczynami więc wytwór ten nie od mężczyzn pochodzi a od kobiet które to są wszystkiemu zlemu winne a potem zganiają na bidnych i bogu ducha winnych mężczyzn

Tyle tematu hehe[/quote]

kiedyś wymyśliłam mądrośc - wiem, SZOK :D hehe

[I][B]Na jednego nieomylnego mężczyznę przypada 1000 omylnych kobiet[/B][/I]

ostatnio jeszcze jedną ...

[B][I]Tył przodem, góra dołem, babskie logiki pojmowanie ...[/I][/B]
[B][/B]
Rafffciu - zostawiamy temat nie dogadam się :D hehehe

Link to comment
Share on other sites

Leciutki błąd Ciotka ... na jednego mężczyzne przypada tylko 2 i pół kobiety a nie 1000 ..... gdzie kurde moje dwie i pół BABY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sie domagam sprawiedliwości i choć tak małego haremu !!!!!!!!!!!! no może byc jedna kurde !!!!!!!
ewentualnie odstąpię połówke w przystepnej cenie :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć bogu ducha winny mezczyzno:evil_lol:fizyczna praca, poprawia nastruj rzeczywiscie....ja teraz odwalam rózne fiz.prace w Mielcu,po latach nas dopuszczono do pomocy i bardzo jestem z tego powodu zadowolona...tylko jezdzic musze 50-70/h bo mnie policaje przyuwazyły i dołozyły400zł+10 punktów...i /nie będe krakac/Pozdrowienia :loveu:Tarmoszenia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki moje kochane w koncu nas tu odwiedziły hehe
Halciu powiem szczerze ..... jak bym był panem policajem to bym przymknąl oko ale ogranicznik na pedał gazu założył hehe .... kurde ciężką ma Cioteczka noge nie powiem .... dobrze że autko nie za mocne bo z moim 200 konnym zwierzem mogło by byc gorzej hehehehe

Miska Ciotek !!!! szelmo ... co tak króciutko ? słówek sie nie zna więcej ? .... tylko wybaczam ? .... zaczekaj gamoniu jak Cię nawiedzimy ze Zdrapką to Ci się słówka przypomną hehe ,,,, :):):):)

Pozdrawiamy Ciotki z serca całego .... może i te serducha słabe ale wiedza co to ekipa ....

ps ... Zarcia kazała potarmosic Ciotkę Halcie od Niej hehe ... jak się nadarzy okazja nie omieszkam :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']No okazja moze być w okolicach 31,1-2 08.w razie czego miej sie w pogotowiu:evil_lol:,oby tylko te upały odpusciły,bo ja jak Zdrapek ,mam ich dosć....Czuje sie wytarmoszona:eviltong:[/quote]
No wreszcie :cunao::cunao::cunao:
Kasiek mamy pretekst do naszego niebieskiego winka :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']
Miska Ciotek !!!! szelmo ... co tak króciutko ? słówek sie nie zna więcej ? .... tylko wybaczam ? .... zaczekaj gamoniu jak Cię nawiedzimy ze Zdrapką to Ci się słówka przypomną hehe ,,,, :):):):)

[/quote]
Ja ostatnio mało gadatliwa jestem ;)
A ja Ci dam gamoniu :mad: co to ma być?! :-o:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']nooooooooo[/quote]


Miśka to nie upały Cie wycieńczają ... to wyżej zacytowany SŁOWOTOK ! Kurde, musiałam okulary załozyć do tych kilku stronic Twojego wpisu :diabloti:

TAK - dre łacha z Ciebie :D ale znasz mnie, sympatią to podszyte (teraz Halcia napewno pod nosem mówi - ale z tej Kaśki LIZUS) :D hehehehe

Pozdrawiam Was :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...