Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halciu czołgamy ? nie wydaje mi się :) poza tym jak tu dać komuś z bani czołgając się ? :)

Poważnie zaś mówiąc ... to placówka finansowana z publicznej kasy i jako taka nie ma prawa zakazu wstepu komukolwiek ... ja się wręcz dziwię że jeszcze mnie tam nie ma :) .... jedyne co mnie wstrzymuje to mój wybuchowy charakter :) ....\

Każdy kij ma dwa końce ... a mój kij ma GPS i wie gdzie celować ... śmieszy mnie to już .... dorośli ludzie kontra gówniara ....

Całe dogo ... brak męskiej ręki ... ot co ...

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Miska do Zarkowego wątku zawitała :) Powitać , powitać Cioteczkę ....

Co do Orzechowców ... Jest wiele schronisk , jest wiele , zbyt wiele cierpiących i potrzebujących pomocy zwierząt by pchac się tam gdzie mnie nie chcą ... wiem stracą zwierzaki ... martwi mnie to ale dla mnie zwierzaki wszystkie sobie równe i czy pomogę tam czy gdzie indziej niewielka różnica ... dodać muszę jednak że praca taka jak i każda inna gdy nie daje satysfakcji a jedynie wzajemną złość i nieufność ( powstrzymam sie od dosadniejszych słów ) a tym bardziej pomoc która okazuje się " WZGLĘDNA " jest dla mnie pomoca straconą .... dlatego wstrzymam się też z moją ' męską ręką " :) ....

Kto nie z nami ten przeciw nam .... ja zaś powiem , tam gdzie mnie nie chcą nigdy pchać się nie bedę .... i to tyle na temat schronu w Orzechowcach ... więcej na ten temat slowa nie napiszę ...

Zarka zdrowa , wszystko w porządalu ... ha i nie wydaje mi się by moja pomoc dla Niej była "względna " :)

Link to comment
Share on other sites

to słowo "względna" idealnie oddaje to gdzie nas mają dzisiaj za to co kiedyś było dobre - kurcze, jaka ja durna byłam i naiwna ...

Nie żałuję, że tyle dałam z siebie w schronisku. Było to uczciwe i fajne, ale jak sobie pomyślę, że dzisiaj jestem jedynie powodem do kpin to dziękuję zyciu za tak cenną naukę ... więcej tak się wrobić nie dam nikomu i nigdzie.

Pisała do Was mądrzejsza Kasiek :), która nawet tych boleśniejszych lekcji zycia nie żałuje - są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Miśka tzn wątek Zarki był obgadywany ? a ja myślałem że to zapomniany przez diabła nawet temat hehe .... "męska ręka " cóż może to jedyny dowód na to że faceci w większości są jednak mniej wrażliwi ...a szkoda ....

haha pewnie nie wiesz jak nazywam Zarkę na codzień ? hehe nazywam ją " Miś " jak sie kiedyś poznacie to będzie Miś i Miśka haha

Ciotko Kaś .... pozwolę się wyrazić niepolitycznie i poradzić Cioteczce by miała pewne inne zdania daleko w dupie .....

Papa Zarek zdrowy ... do zobaczenia mam nadzieję .... ale w końcu by wypadało u mnie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Miśka tzn wątek Zarki był obgadywany ? a ja myślałem że to zapomniany przez diabła nawet temat hehe .... "męska ręka " cóż może to jedyny dowód na to że faceci w większości są jednak mniej wrażliwi ...a szkoda ....

haha pewnie nie wiesz jak nazywam Zarkę na codzień ? hehe nazywam ją " Miś " jak sie kiedyś poznacie to będzie Miś i Miśka haha

Ciotko Kaś .... pozwolę się wyrazić niepolitycznie i poradzić Cioteczce by miała pewne inne zdania daleko w dupie .....

Papa Zarek zdrowy ... do zobaczenia mam nadzieję .... ale w końcu by wypadało u mnie ....[/quote]

nie dość, że się dostosuje do rad Twoich to co więcej z radością wielką to uczynię :multi:

Miśka wczoraj nawiedziła moje skromne progi z Halcią - było nastrojowo bo wolę świeczki niż prąd, więc moje muzeum niczego i wszystkiego straszyło nas po kątach :) heheh Rafciu obgadany ale w samych superlatywach A CO! :) HEHEHEHE


Zarka cudna istota Miśkę koniecznie poznać musi :)

Słuchajcie walczę z tym pierniczonym gg ale przegrywam cosik ... hmmm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']

haha pewnie nie wiesz jak nazywam Zarkę na codzień ? hehe nazywam ją " Miś " jak sie kiedyś poznacie to będzie Miś i Miśka haha

[/quote]
:D:D:D:D
Moja kocica nazywa się Miśka i jak można się domyślić ja tu jestem Miśką:roll:
Same Miśki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata']Kurcze, Kacha odwiedziny miałaś podobno wczoraj? A mnie to nikt nie odwiedza :mad:, czuję się opuszczona.[/quote]

w związku z tym jutro sie widzim u Miska na morelkach :)!!!!!!!!!! Odwiedzinki były totalnie niechcący - sms od Miski - jestem w poblizu, telefon od Halci - jade do Ciebie po rzeczy na bazarek gdzie jesteś - a ja bylam w wannie ;) hehhe

Aśku - nadrobim!!!!!!!!!!!!!! :loveu:

Mam już interneta, staram sie wciąż o gg i musimy jak kiedyś - spotkać sie na gadulcu, obok dwie butelki wina i kiedy literki przestaną dawac słowa to będzie znak, że czas do łóżka!

Dzisiaj juz wina oglądałam i rumieńcem oblana musiałam sie wytłumaczyć Miście ktora w tym samym sklepie chyba z sufitu sie wzięla :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Opuszczony to ja jestem :) pies z kulawą łapą tu nie zagląda ... pewnie za biedne warunki :)

Pewnie że można pisać ... wszystko i ile wlezie ... za wyjątkiem jednej no może kilku osóbek ... jedyny wątek w którym nie straszy się offami haha że nie wspomnę wypominania wizyty na " Łąckiej " hahaha no cóż tak to jest gdy ma sie te 17 lat :):)

Ciotka Halcia się nie martwi :) wujek wie że Ciotka lubi sobie pogadać :) i pewnie wiele złego na mnie nie nagadała ... no może trochę :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotka spokojnie , nie widziała Ciotka ikonek z usmiechniętą gębą ?

Nieletnimi ja bym sie nie denerwował ... wiem czytałem ...
Moje zdanie niewiele się liczy ale przestałbym odpowiadać atakiem na atak a napweno na ataki niewychowanych małoletnich .
Chcecie jeździć do schronu jeździjcie ... ja też może kiedyś pojadę ale dopiero wtedy gdy kierownik sam uzna że taka pomoc jest potrzebna ... nie musi o nic prosić jak to opisywano , bo chęć takowej pomocy sam oferuję ... pchać się jednak na piąte koło u wozu nie będę .

W odróżnieniu od małoletnich ja małostkowy nie jestem i nawet gdyby tak się zdarzyło że na biednego wujka Ciotka coś nagadała haha to mam na tyle zaufania do Ciotki by wiedzieć że to nic bardzo złego :) a nawet gdyby :) to wiem że każdy ma jakieś wady, ja też i pewnie byłaby to prawda :)

Spokojnie Halcia ... niejednego ludzia schron już widział ... przychodzili , odchodzili ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...