Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Cioteczki, czy kombinujecie jakiś transport dla Froda :roll:[/quote]

Ziutka pytam , dzwonię, kombinuje i spac przez to nie mogę.....:shake:
Póki co Frodo jest na wątku transportowym.
Do Kielc i Krakowa podwoziłam psiaki niejednokrotnie ale do Warszawy jeszcze sie nie zapuściłam....:shake: pewnie nie dałabym rady zrobić ponad 600 km w ciągu dnia, że o kosztach nie wspomnę....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66'] pewnie nie dałabym rady zrobić ponad 600 km w ciągu dnia, że o kosztach nie wspomnę....:shake:[/quote]
Wiem Beciu...wiem :shake:
Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi i już niedługo Froduś będzie u "mnie" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'][B]Ziutka[/B], a może i [B]dobek [/B]by się zabrał z [B]Frodem[/B] do Wawy- zawsze to bliżej Wrocka...:roll: Tylko co potem, żeby się tutaj znalazł??? Matko- jak ja kocham ustalać terminy i dopasowywać transporty! :shake:[/quote]
Ja też kocham ustalać terminy i transporty :placz:
Dla mnie może się zabrać...tylko najpierw znajdźmy dla nich transport :roll:
Yhh...ciągle pod górę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Transport to tragedia.... ja tyle nerwow zjadłam ze głowa mała :-/[/quote]
Dokładnie :splat:
A to jeszcze tyle kilometrów, że :flaming:
[SIZE=1]
(myśl pozytywnie Ziutka :mdleje:)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Żaba,wreszcie.Dziewczyny załatwiły tez hotelik dla dobka,prosiłam Kudłatą,żeby przejęła sprawe.Kto jutro jedzie?Psy głodne,potrzeba,zeby nas było duzo.Jedzenia nie dostałam nic,mimo,ze byłam przed otwarciem sklepu.Oferuja chleb,nie wzięłam,ale jak jutro nic nie bedzie wezmę ten chleb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Cioteczki, czy kombinujecie jakiś transport dla Froda :roll:[/quote]

Ciotka rozumiem ze szukasz transportu z Rzeszowa do Sochaczewa. Prawdopodobnie moja znajoma bedzie jechała z Rzeszowa do Warszawy ok 08 czerwca więc mogłaby go zabrac ale musiałabys go odebrac z Warszawy. Nie mówie jeszcze na 100% bo zawsze może coś wypaśc ale takie sa plany.

Link to comment
Share on other sites

Nic nie pisałam bo cały czas siedzę na telefonach- dosłownie !!! i nie lubie pisać ble, ble, robić nadziei a potem guzik. Jestem w trakcie załatwiania transportu, jak dobrze pójdzie jutro przywieziemy Frodo do Rzeszowa i bedzie czekał na dalszą drogę ale będzie już bezpieczny. Pytanie tylko takie - czy Frodo wystarczy podwieżc do Warszawy czy trzeba do Sochaczewa ? bo to może troczę komplikować. Pilotuję dzisiaj jeszcze jedną adopcję od której zależy ten transport, tak więc trzymajcie kciuki !!! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Mamy,ale nie moge sie dodzwonić,z wpisów rozume,ze jedzie wiec wezmie,a ludzie do weta podali na sygnał w gazecie.On opowiada o nas ,ze wozimy i pomagamy.Teraz 2,5 godz.asystowałam przy strzyzeniu psa z Mielca,kołtunów i filcu więcej niż sam waży.Cudny puli.

Link to comment
Share on other sites

Zielone przyszłość narodu i świata Musiał zdać dobrze.Bedzie jutro?Schronisko mieleckie tonie w wodzie,dzisiaj rano nawet jesć nie dawali tylko była mobilizacja z robieniem odpływow,a tu?Szpilka pomyśl o butach,bo ja ostatnio wyzymałam skarpety po 10 min.Ostrzeż też dziewczyny,żeby szoku nie przezyły.Gumiaki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...