Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Napiszę jeszcze o maluchu od czarnej suni, który pojechał wczoraj do domku kumpeli ;)

Pojechała śliczna czarna podpalana sunia, jedna z tych większych, ale najbardziej płochliwa i wbita w kąt budy. Bała się wyjśc z niej, jak tylko weszłyśmy do boksu - od razu się chowała, więc żeby ją wyciągnąć, musiałyśmy podnosić dach.
W drodze do domku była bardzo spokojna, wręcz za spokojna - słaba... nie wiadomo, kiedy ostatnio jadła:shake:
Już w domku - całkowicie inny pies:multi: dostała jedzonko z puszki, które jej się o dziwo nie spodobało (w boksie wszystkie się na jedzonko rzuciły), więc nowa pańcia musiała szukać butelki i karmić maleńką Kokę mleczkiem:eviltong:
W nocy była spokojna, ale nad ranem ok. 5 zaraz po spacerku zaczął się płacz i trzebabyło wziąść maleństwo do łóżka, gdzie momentalnie zasnęła. Cwaniara:razz:
Koka chodzi za Anią krok w krok i ciągnie za nogawki:evil_lol:
Cudo nie pies :)

Link to comment
Share on other sites

Neczko dziękujemy ci bardzo za tę adopcje...W innych warunkach mówiłybyśmy że za wcześnie wzieta od matki ale w tych okolicznościach to pewnie jej życie uratowałaś...:roll: Matka sama nie ma co jeść, chuda przerażliwie więc co dopiero jej dzieci....:shake:

Link to comment
Share on other sites

no i zapomniałam dopisać, że tato Ani był weterynarzem, więc opiekę sunia ma zapewnioną i dzisiaj jeszcze idzie do znajomego taty Ani ;)

Trzeba zrobić zdjęcia tej matce i założyć jej wątek, żeby po wykarmieniu młodych miałą gdzie w spokoju odpoczywać... może Kudłata zrobiłaby w sobotę? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Neczka bardzo dziękuję za wyciągnięcie orzeszka - naprawdę kawał świetnej roboty zrobiłaś!!!!! MAm nadzieję dziewczyny dadzą radę i podłapią bakcyla jak my i będą jeździć do schroniska. Dla Ciebie Szpileczko to też chyba jakaś szansa na częstsze bycie w schronsiku jak będziesz mogła naturalnie ....

Link to comment
Share on other sites

super Szpileczko - wolontariat mam nadzieję się powiększy o kolejne konkretne osoby !!! :)

Panca wysłałam do Ciebie PM w związku z Twoim zapytaniem.

Cholernie się cieszę że nie ma Kenzo w schronie, po tym jak Halina opowiadała że w kiepskiej formie był martwiłam się o niego. Adopcje rozpędźcie się i to wprost do genialnych domów!! Dobrze że jesteście dogomaniaki bo naprawdę krucho by było jeszcze bardziej ....

Link to comment
Share on other sites

W dniu 29.05.2008 o godz. 9.00 jest sesja rady miasta w Przemyślu a jej 10 punkt ma być poświęcony właśnie Orzechowcom. (za to 11 wynagrodzeniu prezydenta...) Jest prośba, by ten, kto może wsparł ludzi z Przemyśla osobiście na tej sesji. Wcześniej sesje też bywały ale bez oddżwięku. Ma być lokalna prasa ale to może nie wystarczyc
Choc moze niepotrzebnie o tym piszę, bo Wy na pewno to wiecie.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.boz.org.pl/pk/orzechowce/index.htm[/url]

To adres, pod którym można zobaczyć,jak często już interweniowała prasa i inne "moce" - póki co, skutki znamy. Więc ta obecność , pikieta, są bardzo ważne, bo wcześniej ich nie organizowano

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, szczeniaki nakarmione jak bąki. Na początku się sfrajerowałam bo daliśmy żarcie dla szczeniat a matka wszystko zjadła. Wzieliśmy sie na sposób, Nadzieja najpierw nasypała spora karmy matce jak już najadła się do syta dopiero dawała maluchom.Ja oczywiście trzymałam bramkę i wyłam. Byłam z Nadzieją i Bogusią. Na zmianie był jakiś nowy młodzieniec, troche bystrzejszy i nie mieszał wydmuszek.

Link to comment
Share on other sites

To,że matka sie najadła to dobrze.Kochana suńka,urodzić przez czyjes niedbalstwo 11 maluszków i próbowac odchowac bez jedzenia i picia....patrzeć jak po kolei umierają...ona taka nam była wdzięczna za jedzenie.Gdy sprzątałyśmy cały czas trzymała bułe w pysiu a potem schowała pod koc.przeciez nie wie,kiedy znowu dostanie jeśc.Musimy ją tez odkarmić po tym wysiłku.Dzieki Weronika,były jeszcze jakies maluchy?

Link to comment
Share on other sites

do Ani wczoraj pojechłał ten szczeniaczek, który jest na pierwszym planie, taki trochę podpalany
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4645/p5170068ts3gi5.jpg[/IMG]

zdjęcia z nowego domku będą na weekendzie ;)

Weroniko, zrobiłaś zdjęcia charcikowi ?:roll:

Link to comment
Share on other sites

czy to o tego chodzi?
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/176ac2869349394b.html[/URL]
Nie wziełam sobie okularów i tak to jest z babcią robiłam zdjęcia w ciemno. Co prawda nigdy nie robiłam tak dobrych jak Becia ale przynajniej pies nie był z obciętym ogonem. Trzaskałam na oślep.
Wydaje mi się że to ten nowicjusz Orzechowiec, może ma swojego Pana?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...