Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Jeszcze jedno.On ludzi jeszcze nie zna,nas tez okłamywano dwie zimy wstecz,że gotują psom co drugi dzień,a my mamy pecha bo juz jadły albo jutro bedzie gotowane,Chwile wierzyłysmy...a duzo opowiadac.Tez mogłysmy karmić a zostawiałysmy karme za własne pieniadze i jechałysmy zadowolone,ze na tydzień maja a potem dowieziemy.Psy były sprzedawane,karma tez.Teraz nie ufamy,karmimy .Kasza wychodziła do rolników przed "biciem"świn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amee']artykuł w Nowinach
[URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080520/PRZEMYSL/702364183[/URL][/quote]
Obok artykułu jest jeszcze link "[B]przeczytaj więcej[/B]" inne artykuły i filmik.
warto też napisać na forum bo jak się czyta komentarze to albo komentują to małe dzieci albo ... aż się nie chce pisać

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]komentarz autora atykułu:[/COLOR]

[COLOR=black]"Za tydzień przemyscy radni będą dyskutować o przejęciu schroniska w Orzechowcach przez miasto. Obawiam się o merytoryczny poziom dyskusji, gdyż zdecydowana większość radnych nigdy nie była w schronisku. Sytuację zgodziła się przedstawić radnym Halina Derwisz, prezes Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt, które w Rzeszowie prowadzi schronisko „Kundelek”. [B]Sama wystąpić nie może. Stąd mój apel do radnych, by wprowadzili punkt obrad przewidujący wystąpienie pani prezes.[/B] Wysłuchanie tej opinii pomoże Wam podjąć mądrą decyzję."[/COLOR]

Jaka jest gwarancja, że taki punkt zostanie wprowadzony??

Link to comment
Share on other sites

Dobrze bylo by gdyby na obradach sesji wyswietlić na ekranie zdjęcia ze schroniska, Jestem pewna , że zrobią one wrażenie. Co do uchwal rady , jest super jeżeli uchwalą ale jest jeden szkopuł pieniędzy budżetowych nie wydaje się od razu. Uchwala musi się uprawomocnić , 30 dni , potem jeszcze coś a psy nie mają czasu. U mnie od uchwaly do realizacji potrzeba 2-ch miesięcy .

Moje /Wasze orzeszki czuja się dobrze. Kupki są twarde, mają apetyt. Wiem od weta, że choroba może sie uaktywnić do tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Orzeszki co sie u Was dzieje - dostałyście jeść i pić??????? Tak wiele się o Was trąbi i myśli a żebra Wam coraz bardziej widać :([/quote]
pić dostały... tylko zapomniałam przynieść wody psiakom do sadu:-(:placz::placz: kurr... jak bardzo chciałabym się wrócić... :-(:-( mam nadzieje, że ktoś zauważy, że tam nie ma wody:shake:
tak, to wszystkie mają...
dzisiaj był DZIADEK więc kiedy przyjechałam to połowa psiakow oczywiscie wody nie miała... trzebabyło chodzić za nim i pokazywać mu palcem na boksy, w ktorych wody nie ma:angryy:
Niestety wszystkie bardzo głodne...:shake: ja zdążyłam nakarmić tylko czarną sunię z małymi:-(
W boksach na kwarantannie znaleźliśmy ślicznego, wielkiego, białego charta trzęsącego się z zimna... mam nadzieję, że komuś uciekł..

A z bardziej optymistycznych rzeczy, mam do zakomunikowania, że nie ma już w schronie Kezno i jednego maluszka od tej czarnej suni:multi: jednak chłopak nie zawiódł :roll:
I wzięłyśmy dzisiaj z koleżanką 2 maluszka od czarnej suczki:multi: Będzie miał wspaniały dom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie myślałąm wtedy o zdjęciach... siedziałam przy tym boksie i płakałam:-(
tak strasznie się trzęsł:placz::placz:
wogóle odkąd wróciłam do domu ciągle płaczę jak sobie o nich pomyślę... to jest prawdziwa TRAGEDIA:placz:

Link to comment
Share on other sites

Neczka,mam nadzieje,ze Figaro tez nie było,bo to taki nasz orzechowski bumerang.O dobka pyta tez aisak,moze do soboty cos bedzie jasneWeronika ma jechać,mogłaby porobić zdjęcia chartowi i puscić go na Przemyśl.Albo zawiadomić gazete ,niech go ogłasza!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']i:-(
W boksach na kwarantannie znaleźliśmy ślicznego, wielkiego, białego charta trzęsącego się z zimna... mam nadzieję, że komuś uciekł..[/quote]
W boksach do kwarantanny są małe budy więc zimną noc spędził pewnikiem pod gołym niebem.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Neczka,mam nadzieje,ze Figaro tez nie było,bo to taki nasz orzechowski bumerang.[/quote]
Nie było ;)
[quote name='becia66']W boksach do kwarantanny są małe budy więc zimną noc spędził pewnikiem pod gołym niebem.:-([/quote]
na szczęście jakoś się zmieścił:roll: skulony niewyobrażalnie ale jednak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...