Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='weronika1']
Rekińczyk już w drodze do Warszawy , :multi:szczęśliwej podróży kochany. :multi:
Jaki on sympatyczny, aż ściska za serce, pogodny , wesolutki ze smutnymi oczami. Nie chciał odemnie iść, podobało mu się w domu. Myslę ,że tam też będzie miał dobrze.:lol:[/quote]

Weronika baaaardzo dziękuję za pomoc przy Rekińczyku ... wielkie dzięki!

Dzisiaj wielki dzień - cztery psie łapy mniej w schronisku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Ogłoszenia z głosowaniem są na naszej stronce, nk, forum Przemyśla.

Będzie ciężko wygrać... Gdybyśmy o tym wiedzieli wcześniej :roll:[/quote]


Dziękuję Żaba za ogłoszenie ...

to prawda, gdybyśmy wiedzieli wcześniej, że ktos nas zgłosił ... ale mamy co mamy :shake:
Już mają tam pretensje, że startujemy skoro raz juz karmę dostaliśmy ... gramy uczciwie, bez kombinowania i skoro tyle mamy oddanych głosów to znaczy, że ludzie nadal chcą pomagać Orzechowcom i to mnie cieszy. Nie rozumiem skąd te złości skoro pomoc z Krakvetu dotyczy zwierząt bezdomnych, tych które bez względu na wszystko mają takie same potrzeby i gorycz bezdomności ...

Przykre ... i pocieszające, że orzechowce są pamiętane i wspierane.

Ja trzymam kciuki za pozostałych z listy Krakvetu i ich zwierzęta które kochają nie mniej niż MY.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']
Żabek z tym głosowaniem, może się uda, szukajmy głosów wsród znajomych. :lol:[/quote]

Nawiązując do słów Weroniki ponawiam wcześniejszy wpis ...

[I][B][COLOR=red]Jakiś ANIOŁ a raczej ANIELICA zgłosiła nas do konkursu KRAKVET i właśnie otrzymałam meila ... słuchajcie wiecie że jesteśmy na 2 miejscu z szansą na pierwsze??? WAZNE głosować można jedynie do 31-12-2008 roku więc spróbujmy :smile:[/COLOR][/B]



[B][COLOR=red]Błagam o głosy słuchajcie :smile: wiem, że sucha karma się kończy więc jak najbardziej skoro już ktoś nas zgłosił kontynuujmy to :smile:[/COLOR][/B]

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075"][COLOR=#000000]Forum o psach i kotach[/COLOR][/URL][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Dziękuję Żaba za ogłoszenie ...[/quote]

Nie dziękuj bo to nie dla Ciebie :p

[quote]Już mają tam pretensje, że startujemy skoro raz juz karmę dostaliśmy[/quote]

W regulaminie nie ma nic napisane o tym że nie można startować ponownie. Nikt nikomu nie broni żeby głosować na "swoje" propozycje. Więc pomachajmy z uśmiechem w ich stronę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Nie dziękuj bo to nie dla Ciebie :p



W regulaminie nie ma nic napisane o tym że nie można startować ponownie. Nikt nikomu nie broni żeby głosować na "swoje" propozycje. Więc pomachajmy z uśmiechem w ich stronę :evil_lol:[/quote]

AŁĆ ! ale ja w imieniu psich i kocich serduch orzechowskich podziękowałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zagłosowałam i rozreklamowałam gdzie mogłam - aktualnie 397 głosów, zobaczymy, ile jeszcze uda się zebrać :-)
Pozdrowienia od Nusi - dziś prawie, prawie sama do mnie podeszła. CAŁA była machającym ogonkiem, ale strach zwyciężył. Jeszcze kilka dni i... :-)
Za to uwielbia wylegiwać się na łóżku i nastawia brzuszek do głaskania, o!

Link to comment
Share on other sites

Parę moich znajomych jak wróci do domu też jeszcze zagłosuje...:multi:
Można poprosić żeby twój znajomy zadzwonił do najbliższego znajomego, a ten do nastepnego......i taki cudny łańcuszek sie zrobi...i... fajnie będzie....:evil_lol:....
Nieważne kto wygra bo i tak w końcu wygrają zwierzęta.....:lol:

[B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]Szczęśliwego Nowego Roku !!! :BIG:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...