Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Vectra']a jednak boomer :loveu:[/QUOTE]
boomer już nie rzyje
[*] mam nadzieję że siostra zrobi kolejnego :evil_lol:

[quote name='Aleks89']Ja ją łapałem za ryj ,żeby się wkurzyła mówiłem głos to szczekała i mnie gryzła.A ty się z tego śmiałaś:-(I i i jeszcze uderzyłaś moim pieskiem o ściane:diabloti:[/QUOTE]
no bo to śmieszne jak mój pies kogoś gryzie dlatego że ta osoba go wkurza specjalnie :evil_lol:
uderzenie twoim biednym nieONkiem o ściane to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu :loveu::evil_lol:

[quote name='omry']Moją było łatwo nauczyć, bo dziewczyna bardzo lubi sensownie sobie mordę podrzeć. Wystarczyło zmusić ją do szczekania na zabawkę powtarzając 'daj głos'. Dwie minuty i zakumała. To jej ulubiona komenda zaraz po hop :evil_lol:[/QUOTE]
Brum nie jest tak kumata :diabloti: ona w ogóle jest takim debilkiem, chyba najtrudniejsza komenda to było daj łapę, a zaraz po tym pokaż język :roll: otwieranie szuflady na przykład skumała w 3 minuty, bo można łapą, można zębami, można szybko i robi się hałas :grins::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]ale u Ciebie ładnie :loveu:
zazdroszczę zimy, bo u nas też zimno ale szaro buro bez śniegu :-(
Bruma nawet na inteligentną wygląda :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/28774_566061513409563_999389388_n.jpg[/IMG]

chcesz jeszcze coś o inteligencji powiedzieć? :diabloti:
[quote name='Aleks89']Martyna:angryy:[/QUOTE]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Amber, ale powiem ci, że z nią i tak się łatwiej żyje niż z Gramem ;) bo ona się podnieca, ale potrafi zostać w miejscu jak jej każę, a jak wstanie to upomnę i znowu się położy, będzie się trząsła, jęczała, ale zostanie, a Gramuś nie jest tak posłuszny :grins: a na tym filmiku to i tak nie jest szczyt możliwości, szczyt jest jak łapie zębami wszystkiego co się napatoczy :diabloti:

omry, współczuję :grins:

Link to comment
Share on other sites

Co do siedzenia i zostawania to ja może nie będę już pisać ile mi czasu zajęło zrobienie głupiego zdjęcia przy choince :diabloti: Bo siedź i zostań nie znaczy, siedź 5 sec, a potem zacznij ziewać, wstawać albo się kłaść. Całe szczęście nie doszliśmy do darcia ryja :diabloti:

Co ciekawe w warunkach stricte ćwiczeniowych komenda zostań wychodzi mu super. Natomiast pozowanie do zdjęcia to katorga, jakby wiedział, że teraz nie ma pracy tylko wygłupy więc po co ma się starać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Szczerze to aż mnie boli jak patrzę na dynamikę Brum, bo filmik się wyłącza i już, a właściciel ma tego poje.... cały czas, piątek czy świątek :diabloti:[/QUOTE]

Brumeczka jest jeszcze lepsza na żywo:evil_lol:To trzeba zobaczyć na żywo ,miotły się NIE DA opisać słowami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Co do siedzenia i zostawania to ja może nie będę już pisać ile mi czasu zajęło zrobienie głupiego zdjęcia przy choince :diabloti: Bo siedź i zostań nie znaczy, siedź 5 sec, a potem zacznij ziewać, wstawać albo się kłaść. Całe szczęście nie doszliśmy do darcia ryja :diabloti:

Co ciekawe w warunkach stricte ćwiczeniowych komenda zostań wychodzi mu super. Natomiast pozowanie do zdjęcia to katorga, jakby wiedział, że teraz nie ma pracy tylko wygłupy więc po co ma się starać :diabloti:[/QUOTE]
e tam, dla Brumy wszystko co każę zaczyna być święte, poza przychodzeniem na komendę :grins: prędzej zrespektuje "lay down" niż chodź. A zazwyczaj jak jej nie pozwalam to się nie ruszy ;) nawet np. wychodząc z domu, z ogrodu na ulicę, z klatki na ulicę, wie że nie może i bardzo się stara pamiętać i przestrzegać. Co innego że siedzi/stoi/leży i się trzęsie :grins: a jak zwolnię jest "ałułaługrrrrrrrrr" :evil_lol: na zostaju zostaje nawet jak mnie nie widzi, i to w prawie każdych warunkach
[quote name='Aleks89']Brumeczka jest jeszcze lepsza na żywo:evil_lol:To trzeba zobaczyć na żywo ,miotły się NIE DA opisać słowami:lol:[/QUOTE]
no, szczególnie jak ma fazę :loveu: mój mały słodki pieseczek
[quote name='Vectra']Jak spokojny staffik :grins:[/QUOTE]
nadpobudliwość u terriera to zupełnie co innego :diabloti: jak się borderek rusza milion razy na sekundę, to tak jakby terrierek ruszał się normalnie

motylkowa, Brum na szczęście szczeka tylko jak się podjara : P bo inaczej zarąbałabym gada :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...