Jump to content
Dogomania

Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM


Anashar

Recommended Posts

[quote name='agamika']nie, cisza :shake:[/quote]

Jak to tak :-( Odik w domku już miał być. Ja z Warszawki wróciłam i myślałam, że taaaka cudna wieść się znajdzie.
A tak to ja sie spróbuję jutro na jakiś spacerek wepchnąć. Zobaczę jak go przez te dwa dni odżywiłaś. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gazety :/ złe wspomnienie, ...

wczoraj Odik rozwalil siatke z makulatura i porozwlekał po caaaaaaaałym przedpokoju :mad: , gooooopol .
Piłeczka juz jest fe bo wrzucił ja we własne siki ( tak, tak, czasem zrobimy jeszcze sikuu i cos wiecej w domu , mimo ze spacerek jest 6 razy dziennie :shake:)


Ale tez Odik ma nowego wroga numer jeden ... ODKURZACZ

właczony odkurzacz próbujemy łapac za rure (łeb ) bo pancia trzyma juz za szyje potfora ;) , a jak potfur spi to trza spróbowa mu odrysc ogon ( kabel) ewentualnie zciagnac gdzies za ten ogon , byle z dala od legowiska :evil_lol:

( a ja wracam do pracy na labo i mam nadzieje, ze jak wroce to przedpokuj jeszcze bedzie w miare nie zdemolowany )

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Niektórem to dobrze. Dyspozycyjność u mnie to w okolycy 21 się zaczyna chyba :angryy:[/QUOTE]

bo ja wiem ... odpracuje tra dyspozycyjnosc dzisiejszą na pewno :shake:
(Ps . oblałam sie dzis kwasem mrówkowym , po ręce :roll: )

Odi dzis ostatni dzien u mnie, od jutra w hotelu
(ps. Yorija , wiesz moze czy dasz rade nas podrzucić do hotelu ? JAk nie to nie ma problemu, tylko musze wiedziec czy mam kogos szukać ;) ) '

Próbowałam go dzis sprzedać włascicielowi zoologicznego :diabloti: (zart ;) oczywiście ), Odik strasznie sie mu spodobał :cool3: , zresztą , Odik mimo chudości podoba sie ludziom na ulicy . :loveu:

Link to comment
Share on other sites

fizia :loveu: dziekuje w imieniu Odika

a ja tak teraz mylse ze moze zaznaczyć ze jest lekko bojazliwy ale wzgledem obcych , go naprawde łatwo mozna przekupić :evil_lol: i on łatwo sie wkupia w łaski ludzi ( moja mam dzis przyleciała i juz jest przekabacona , mimo ze było troche wsciekania na początku :roll: ) ... szkoda ze nie da sie zamiast ogłoszeń poznac go z jak najwieksza liczbą ludzi , wtedy by w mig znalazł dom :cool3:

hmm, pare osób stwierdziło ze bardziej jak na mixON to wygląda on jak mix collie hihi

jak do którego w końcu ? do tego co miał mna początku trafić

hotel jest zaraz pod Krakowem w Wieliczce , bedzie w wewnetrznym boksie oczywiście .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']Hotel z tego co wiem jest dobry , Odi na spacery na pewno bedzie wychodził i bedzie miał odpowiednią opieke .

Wolontariuszki z Krakowa trzymają tam psy , gdyby coś było z hotelem nie tak, na pewno nie miałoby to miejsca .[/quote]

Hotel naprawde jest w porzadku..Pan Tomek - własciciel kocha psy i przejmuje sie kazdym, który do niego trafia.. Po drugie liczy naprawde przyzwoicie za dobe - 15 zł juz z karmą (jest to stawka dla naszych bezdomniaków)..

Niestety podczas swiat - jak wszędzie - nie było u niego zadnych wolnych boksów. Potem był chyba jeden zewnętrzny, ale przy skrajnym wychudzeniu Odisia nie było to kompletnie wskazane.. Pomimo, ze Odi był w tak krótkim czasie w dwóch DT nie było to najgorszum rozwiazaniem - przynajmniej siedział w cieple..

Odi to młody radosny psiak - on naprawde szybko powinien sie zaadaptowac w nowym środowisku i domu..

Do Pani z pierwszego DT tak sie przywiazał, ze gdy wsadazłysmy go do samochodu szczekał na nas i próbował jej bronic.. :roll::lol: To cudowny psiak - Pani z DT az sie rozpłakała przy pozegnaniu.. Gdyby nie mały rezydent, Odi pewnie by u nich został..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...