Jump to content
Dogomania

Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odik słodki psiak. Chyba mnie polubił :loveu: - bo niosłam siateczkę z mięskiem. Ogólnie spryciarz chyba z niego. Na spacerku sprawdza czy Aga jest na końcu smyczy i czy czasem jakieś smakołyki nie leżą gdzieś samotnie.
A jaki ma piękny głos!!! Jak się odżywi to do tego głosu dorośnie :p

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]W Nowym Roku [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]idzcie do przodu krok po kroku, [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]niech Was nadmiar kasy meczy, [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]fiskus Was nie dreczy, [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]niech rodzina zyje w kupie [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5]a reszte miejcie gleboko w ...[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Green][I][SIZE=5] :BIG:[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Odi nie zwraca uwagi, chyba ze to są te takie syczące :shake: tych sie troche boi , ale nie wpada w panike ;) . No i jak ostro juz strzelali, to był taki nie pewny .

A co odważniaka tobym nie przesadzała :roll: , obszczekuje wszytkie duze psy na polu, a zadek opiera wtedy o moje nogi :roll: . Ale merda tez przy tym ogonem, ma takie dziwne zagrania troche , pod tym względem . Mysle ze dość łatwo by sie z powrotem do psów przekonał , tylko nie spotkałam nikogo z takim psem co mogłabym tego próbować.

No i niedawno odkrył małe człowieczki, bardzo go dzieci ciekawią, ale spotkania zadnego bliższego nie było, mysle ze nie byłoby problemu w jego relacjach z dziećmi, tylko ze on jest spory i czasem niedelikatny jak sie rozbawi, :roll: . Goopol siniaka mi zrobił na łydce , bo sie bawił i chycił mnie za noge, jaby sie z innym psiem bawił :evil_lol: , ale jak mu powiem : nie , to przestaje sie wygłupiać ;)

No i jego zachęcanie do zabawy moze sie kous wydawać jakby chciał gryść , bo szczeka i niby warczy , szczególnie tak mojego brata zaczepia i wczoraj moją babcie tez jak sie ubierała do wyjścia :roll: .

No i wet juz nie lubi, tez szczeka:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]A co odważniaka tobym nie przesadzała :roll: , obszczekuje wszytkie duze psy na polu, a zadek opiera wtedy o moje nogi :roll: . Ale merda tez przy tym ogonem, ma takie dziwne zagrania troche , pod tym względem . Mysle ze dość łatwo by sie z powrotem do psów przekonał , tylko nie spotkałam nikogo z takim psem co mogłabym tego próbować.[/quote]

I może dobrze, że jeszcze nie spotkałaś testera, bo wiadomym jest że skończyło by się to raczej to użyciu zębów przez Platfusika.
Jeśli chcesz go oduczyć "agresji ze strachu" do psów to musisz raczej skupiać jego uwagę na sobie, na komendach przy psach, później stopniowo zmniejszać dystans aż do tego że będzie on w stanie przebywać tuż koło psów. Potem to on musi wydedukować, że od psów nic nie grozi i po prostu zacząć z nimi przebywać. Następnie od psów nauczy się CSów bo on ich nie rozumie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']I może dobrze, że jeszcze nie spotkałaś testera, bo wiadomym jest że skończyło by się to raczej to użyciu zębów przez Platfusika.
Jeśli chcesz go oduczyć "agresji ze strachu" do psów to musisz raczej skupiać jego uwagę na sobie, na komendach przy psach, później stopniowo zmniejszać dystans aż do tego że będzie on w stanie przebywać tuż koło psów. Potem to on musi wydedukować, że od psów nic nie grozi i po prostu zacząć z nimi przebywać. Następnie od psów nauczy się CSów bo on ich nie rozumie.[/quote]


A ja już myślałam, żeby zaproponować spotkanie z Metrem. Metro go prawdopodobnie zignoruje. Może warto spróbować?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam narazie takie ogłoszenia - jak ktos stworzy ładny tekst, to zmienię :)

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/871102_odi_wielkie_serce_w_koszmarnie.html[/URL]

[URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/ODI---wielkie-serce-w-koszmarnie-wychudzonym-cieleON.html,10173[/URL]

[URL]http://www.eoferty.com.pl/id62114.html[/URL]

[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=20849[/URL]

[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=20850[/URL]

Link to comment
Share on other sites

aa , i kupiałm mu dziś piłke , w sumie takąjak dla dzieci , pluszową dosć sporą i dzwoniącą :razz: , szkoda ze niemozecie zobaczyć co on z nią wyprawiał :evil_lol: . Ma pierwszą swoją oficjalną zabawke :cool3: , tylko dom by sie do kompletu przydał :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...