Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelinabuck'][B]yes yes yes:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote]
czyli właśnie zyskałam prywatnego wystawowego fotografa:evil_lol:w poznaniu się nie popisał bo się spóźnił ale zobacyzmy jak dalej będzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']ahaahaahhahha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Kara a wiesz ze nawet tym samym pociagiem bedziemy jechaly do opola:diabloti::diabloti::diabloti:bo ten co ja jade ze szczecinna jest z przesiadka w poznaniu chyba:razz::razz:wiec licze na miejsce kolo mego Djuka:evil_lol:[/quote]
Dobra w pociągu mogę go wypożyczyć jako kaloryferek;)tylko ja bede pewnie jechala jakims baardzo wczesnie rano

Link to comment
Share on other sites

A przepraszam bardzo, Ewelina wczoraj powiedziała mi że ta wystawa jest przeniesiona do Torunia. Czy na pewno tak jest, bo wszędzie czytam że Bydgoszcz zostaje w Bydgoszczy !

Nie klikajcie tyle off'a bo ciężko się przekopać przez wątek ;) .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']A przepraszam bardzo, Ewelina wczoraj powiedziała mi że ta wystawa jest przeniesiona do Torunia. Czy na pewno tak jest, bo wszędzie czytam że Bydgoszcz zostaje w Bydgoszczy !

Nie klikajcie tyle off'a bo ciężko się przekopać przez wątek ;) .

Pozdrawiam[/quote]

[COLOR=SeaGreen][B]Wystawa odbędzie się w Toruniu, kilka stron wcześnie było skopiowane ze strony związku info ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No znalazłam już, ale to będzie tak że w Bydgoszczy zostaje zwykła krajówka, a w Toruniu jest ta walentynkowa ? Czy jak, bo nie za bardzo wiem gdzie mam jechać. Pojadę do Torunia a będzie w Bydgoszczy lub na odwrót ... jak z rana to to trochę za trudne dla mnie :lol: . Chyba przerzucam się na Głogów choć Bydgoszcz kusi :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...