Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

[quote name='karjo2']juz jutro jedziemy, a po raz n-ty przegladam odzyskany psi paszport i lapy mi sie trzesa, czy wszystko ok.[/quote]

[B][COLOR=DarkGreen]karjo2[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray], my też dołączamy się z życzeniami powodzenia i spokojnego przejazdu.
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszystkiego co naj naj naj lepsze kate:loveu:

jesli chodzi o zlot to ja tez sie pisze...jesli moje psiaki sie zbytnio nierozbestwily pod moja nieobecnosc:shake: a ztymi czubkami to baaardzo mozliwe:diabloti:

nielubie zostawiac futer, tyle pracy poszlo chyba na marne... Furcia podobno zrobila sie nieco agresywna w stosunku do innych psiakow, ciagnie na smyczy...Preziuch ostatnio listonosza troche potarmosil...
ehhh byle do pazdziernika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Furciaczku,ale jeden z Twoich pieskow to bullowaty?
Jak ichnie przepisy maja sie do tej rasy?[/quote]

Furia do 1.5 roczny cane corso wiec niebedzie problemu, dzwonilam do DEFRY zeby sie upewnic i jest ok :)
mam tylko nadzieje ze na granicy jej niepomyla z jakims "zakazanym" psiakiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']wszystkiego co naj naj naj lepsze kate:loveu:
[/QUOTE]
dzięki :multi:

Kurde dziś mija 8my dzień od zamówienia karmy i jeszcze jej nie ma. Od 3 dni dzwonie tam codzień, wczoraj powiedziałam ostatecznie, że jak dziś nie przyjadą - rezygnuję z zamówienia i już nigdy nie zamówię. Ciekawe czy się wystraszyli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

furciaszku ty masz 2 psy jak ja
nieco sie stresuje czy mi ktos mieszkanie wynajmie z 2 psami no ale nic zobaczymy bede sie martwic jak przyjdzie czas na to najwyzej dluzej poszukam

a moze nie bedzie potrzeby i uciekne do polski szybciej niz psom sie skonczy kwarantanna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi'][B]pati[/B] wcale nie musisz sie przyznawać odrazu do 2 ogonów, jak sie zgodza na PSA to już luz ;)Ja tam mojego zawsze nazywam MINIATURA WYSTAWOWA :P:P:P[/quote]

hahaha ciezko bedzie ukryc drugi ogon :cool3: dalmatynczyka nie nazwe miniatura wystawowa ale nie pzrejume sie bedzie co ma byc to bedzie jak sie zdecyduje je tu pzrewozic znajde i mieszkanko dla nas...

najgorsze ze ja mama bedzie chciala do nas dolaczyc a pewnie tak bedzie bo sama w PL zostala to ona tez ma psa :eviltong: wiec beda 3 ogony ale on malenki moze udawac kota :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']furciaszku ty masz 2 psy jak ja
nieco sie stresuje czy mi ktos mieszkanie wynajmie z 2 psami no ale nic zobaczymy bede sie martwic jak przyjdzie czas na to najwyzej dluzej poszukam

a moze nie bedzie potrzeby i uciekne do polski szybciej niz psom sie skonczy kwarantanna :diabloti:[/quote]

ja o mieszkanie jestem jakos spokojna :) juz bylam ogladac chyba 3 mieszkania gdzie nierobili zadnego problemu z moich 2 futer... oczywiscie mowilam ze psiaki grzeczne, nie szczekajace, nic nie niszczace:evil_lol:

bardziej sie martwie czy znajde jakiegos dobrego...zaznaczam dobrego weta w tym miescie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']ja o mieszkanie jestem jakos spokojna :) juz bylam ogladac chyba 3 mieszkania gdzie nierobili zadnego problemu z moich 2 futer... oczywiscie mowilam ze psiaki grzeczne, nie szczekajace, nic nie niszczace:evil_lol:
[/quote]

[COLOR=DarkSlateGray]napiszesz coś więcej o szukaniu, rozmowach ? trzeba zbierać dane przed przyjazdem[/COLOR] :diabloti: [COLOR=DarkSlateGray]...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze to nie szukam przez agencje, nawet jesli mowia ze czegos poszukaja to nikt jeszcze nie oddzwonil:shake:
na gumtree jest sporo ciekawych ogloszen, ostatnio bylo jedno baaardzo fajne z tekstem "large dogs welcome"... ale sie spoznilam:placz:

o psach mowie od razu, niechce tracic energi na jakies *******y. czesto slysze po prostu "nie", czasami sie pytaja co to za psy itd.

mialam jakas strone z ogloszeniami gdzie zaznaczalo sie opcje PETS... ale mi sie gdzies zapodziala:oops:

troche cierpliwosci, umiejetnosc sciemniania ze pies jest aniolkiem i bedzie ok:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']troche cierpliwosci, umiejetnosc sciemniania ze pies jest aniolkiem i bedzie ok:)[/quote]
[COLOR=DarkSlateGray]umiejętności ściemniania niestety nie posiadam. tyle, że w zasadzie mój pies jest aniołkiem, tylko czy łatwo będzie o tym przekonać wynajmującego jeśli aniołek ma 30 kg... :diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]ja raczej, jeśli pojadę, to od razu z psem (przynajmniej tak to sobie wyobrażam) więc to trochę problem, wolałbym pozałatwiać wszystko jeszcze tu na miejscu (stąd te wszystkie pytania i pewnie jeszcze wiele kolejnych). no, ale mamy jeszcze sporo czasu, w niedzielę jedziemy na pobór krwi dopiero ;-)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osho'][COLOR=darkslategray]ja raczej, jeśli pojadę, to od razu z psem (przynajmniej tak to sobie wyobrażam) więc to trochę problem, wolałbym pozałatwiać wszystko jeszcze tu na miejscu (stąd te wszystkie pytania i pewnie jeszcze wiele kolejnych). no, ale mamy jeszcze sporo czasu, w niedzielę jedziemy na pobór krwi dopiero ;-)[/COLOR][/quote]
ja juz bym sie zaprzyjazniala dokladnie z dogomaniakami w tym topicu zeby w razie czego sluzyli pomocna dlonia- jak wynajem nie wypali itp....nawet do b&b moga odmowic z psem- a raczej bardzo prawdopodobne ze nie przyjma z psem. Nie mowie juz o hotelach.

mam pytanie- o co chodzi z tymi psimi spacerowiczami z wieksza iloscia psow? czy mi sie wydaje czy chca zakazac wychodzenia jednoczesnie z psem w wiekszej ilosci powyzej 3 sztuk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Tak czytam i mysle sobie-skad sie bierze legenda o milosci Anglikow do psow?[/quote]



nie wiem jak jest u was ale tutaj jeszcze nie znalezlismy domu gdzie mozna miec jakiekolwiek zwierze:-( w kazdym ogloszeniu ;no pets :razz: a spotkalam sie juz nawet z czyms takim :no pets , no children:crazyeye:
szukamy wlasnie nowego mieszkania i wszedzie nie wolno miec psa ..juz nie wiem gdzie szukac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']no pets, no children, no smoking kur...... :angryy:[/quote]


dokladnie i powiem wam ,ze to w kazdym ogloszeniu jest prawie u nas jest taka ulica ok 100 agencji jedna obok 2-giej doslownie jeszcze nie znlaezlismy choc jednej gdzie zgodza sie na psa :placz: a ja bez psa juz dluzej nie dam rady

furciaczek a mozesz mi podac adres tej stronki ???czy wystarczy ,ze wpisze ta nazwe???

brazowa1 wlasnie ostatnio czytalam o tym artykul w gazecie ,ze to jest paranoja przeciez to jest kierowanie czyims zyciem niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...