Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiah72']W ktorej czesci Londynu mieszkasz? Ja niedawno sie przeprowadzilam i mieszkam 5 min od Hype Parku, zaraz przy stacji Lancater Gate. Jade jutro na Leyton ogladac freti, podobno maja slicznego srebrnego samczyka :loveu:[/quote]

Ja na Bethnal green, niedaleko Leyton wlasnie:)
Daj znac jak bylo:)


Zna ktos moze jakies fajne miejsce we francji gdzie mozna wyskoczyc na pare dni z piechami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja na Bethnal green, niedaleko Leyton wlasnie:)
Daj znac jak bylo:)


Zna ktos moze jakies fajne miejsce we francji gdzie mozna wyskoczyc na pare dni z piechami?[/QUOTE]

To mieszkamy na tej samej linii ;) Nasze Grange Hill, Chigwell to też Central Line (ta pętla pod koniec)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gasnik']To mieszkamy na tej samej linii ;) Nasze Grange Hill, Chigwell to też Central Line (ta pętla pod koniec)[/quote]

Ja nie mam znielonego pojecia o liniach metra, wszedzie samochodem jezdze...boje sie jezdzic Busami i metrem:oops:

[quote name='Marlenaaa']tak jestem na molosach rowniez[/quote]

Nio juz pamietam :)

Link to comment
Share on other sites

Bylam wczoraj a Leyton, widzialam mojego frecika: przesliczny! :loveu::loveu::loveu:

Bialutki ze srebrnym nalotem, rozowy nosek, czarne oczka- cudo!
Zaplacilam depozyt i odbiore go za 3 tyg bo wyjezdzam do Polski, juz nie moge sie doczekac :)

Sklep nie wyglada na "profesjonalny". Prowadzi go malzenstwo, ktore kocha fretki (maja w domu 4 fretki i 2 yorki), a w sklepie sprzedaja prawie wszystko: od myszy i chomikow przez male gady, ryby, kroliki, koty po.... psy: beagle, yorki, onki, labki, bichony (ale szczeniaki chyba "na zamowienie" sprzedaja). Ogolnie moja fretka byla zadbana i byla w czysciutkiej klatce. Troche boje sie takich sklepow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']PSY w sklepie??? kur..... :angryy:[/quote]
w mojej okolicy to norma-szczeniaki, kociaki...
mój idealistyczny obraz Wlk. Brytanii jako ojczyzny kynologii przyćmiła obserwacja, że niestety całej kynologii-od wspaniałych ras, pięknych psów po fabryki szczeniąt :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiah72']Bylam wczoraj a Leyton, widzialam mojego frecika: przesliczny! :loveu::loveu::loveu:

Bialutki ze srebrnym nalotem, rozowy nosek, czarne oczka- cudo!
Zaplacilam depozyt i odbiore go za 3 tyg bo wyjezdzam do Polski, juz nie moge sie doczekac :)

Sklep nie wyglada na "profesjonalny". Prowadzi go malzenstwo, ktore kocha fretki (maja w domu 4 fretki i 2 yorki), a w sklepie sprzedaja prawie wszystko: od myszy i chomikow przez male gady, ryby, kroliki, koty po.... psy: beagle, yorki, onki, labki, bichony (ale szczeniaki chyba "na zamowienie" sprzedaja). Ogolnie moja fretka byla zadbana i byla w czysciutkiej klatce. Troche boje sie takich sklepow....[/quote]

Za te trzy tygodnie oczekuje fotaskow frecia:loveu:


ehhh u mnie w "osiedlowym" zoologu szczeniorow nie ma naszczescie ale kociaki sa:-( sa w dosc ciasnej klatce, co z tego ze maja zawsze pelna miche?? chude, zamulone... az zal patrzec:placz: Pytalam sie czy ktos je wypuszcza, bawi sie...."A po co??":angryy: Zastanawiam sie czy cos mozna z tym zrobic... zglosic nieodpowiednie warunki czy cos...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiah72']Co prawda mam komputer tylko w pracy, ale zrobie co sie da :) Odliczam juz dni...[/quote]


heh ten watek w wielu sytuacjach wiaze sie z odliczaniem...

Dzisiaj przychodzi Landlord i jesli nie przesadzi z podwyzka czynszu to zostajemy w tym mieszkanku:multi: Szkoda ze tak dlugo musze czekac na paszport tymczasowy bo moglabym duuuzo wczesniej do PL jechac...

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi wlasnie o tutejsze ceny (UK). Mieszkam juz tutaj i tutaj kupuje fretke, ale chcialabym zabrac ja do Polski na Boze Narodzenie (samochodem)

A skoro o tym mowa ;)
Klimat angielski rozni sie troche od Polskiego, myslicie ze taka zimowa roznica temperatur/zmiana klimatu moze zaszkodzic zwierzakowi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...