Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Emigrantko ja mieszkam zaraz przy A13, mniejwiecej tu
[URL]http://maps.google.co.uk/maps?source=ig&hl=en&rlz=&q=haldane+road+e6&lr=&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Haldane+Rd,+London+E6&gl=uk&ei=DT1HS6eBCprbjQfvy_iABw&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CAoQ8gEwAA[/URL]

Jakos dojade:evil_lol:

Gos mam Twoj nr wiec jak sie dowiem czy dam rade to wysle eska :) Ale mysle ze nie bedzie problemu TZ i tak spi jak widac pol dnia.[/QUOTE]

FUrciaczek to co klamalas ze kolo mojego veta?

Grrrrrr

Toz to 3 dni wolami od mojego veta heheheh

Link to comment
Share on other sites

Chyba o innym - Ty masz blizej Goddard veta na barking Rd, ja laze do tego na romford rd (tez Goddard)

I przejezdam kolo tego parku kolo Ciebie przez High Street South codziennie do pracy.. w tym szpitalu ktory na Twoje mapie widac.. hehehe

Ale dzisiaj nie robie NIC - bo mnie fqurfili to .. odpoczywam

Link to comment
Share on other sites

ehh, przeprowadzka to nie taka prosta sprawa :roll:
Po godzinnym spacerze zostawiłam sunię na pół godziny samą to dorwała się tylko do jakiegoś kartonika co leżał na podłodze :) dałam ciasteczko a i tak łazi za mną i coś jakby chciała, tylko nie wiem co...
ale wy się tu rozpisujecie w krótkim czasie...nic dziwnego że tu tyle stron :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']A co chesz przewozic i gdzie?[/QUOTE]

siebie i zwierzaki do polski i z powrotem :razz:

[QUOTE]Ja w ciagu ostatnich 15 min wsunelam KIt Kat, Bounty, Maltesers, taka krecona bulke z makiem i czekolada i cukrem pudrem, popilam herbata i... ide zapalic[/QUOTE]

:crazyeye: nie zemdliło cię?

Link to comment
Share on other sites

No własnie smsowałam z Gośką - jeszcze są na lotnisku. Masakra...ona to naprawdę nie ma szczęścia...
A ja już u niej się panoszę. Brunio się ucieszył jak głupi na mój widok i szalał jak szczeniak jeszcze z dobre 0,5h po spacerku, na który go zabrałam :) Kurcze już zapomniałam jakie z niego potrafi być kochane psisko :]
Emi i jak tam Zarcia po zabiegu?? Bardzo się do rany dobiera??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Gos jak warunki sie nie poprawia to za cholere nie damy rady w te niedziele pojechac, u nas to jeszcze ok ale na zadupiach to juz tragedia jest ehhh[/QUOTE]
wiem kurcze :shake: Już nawet Gosia Vanessie mówiła, że raczej przyjedziemy z Brunem dopiero tego 23go :/ Ale gdyby jakimś cudem nie padało do nd i w nd, to wtedy damy radę??

A jutro, wpadniesz? :) Bo naprawdę byś mi pomogła ;)

Link to comment
Share on other sites

Judith, zapytam, a co. Cieczka swoja droga, a ldaczego nie podepniesz suczydla do np. opony i ze 3-4 godziny marszobiegu, na przemian ze szkoleniem - na lince oczywiscie by dopilnowac?
Pogoda wrecz idealna. A suk sie wyciszy i rozladuje.
Do tego jeszcze ze 3-4 wypady krotsze, na wysikanie i pocwiczenie sztuczek, to przestanie az take demolowac.
Suka hodowlana? bo jesli tak kiepsko znosi cieczki, to moze pomyslec nad sterylka?
No i warto pomyslec o stopniowym wprowadzaniu kennelu.
Ogolnie cos sie musialo zadziac, bo sama cieczka i brak jednej osoby nie spowodowalyby takich zmian, moze z chlopakiem miala wiecej zajec, intensywniejsze spacery - wszystkie pierwotniaki odzyly przy tak cudnej zimie.

Emi, wymiziaj psice, niech sie kuruje, snieg czeka tylko na nia.
Moge pocieszyc, ze dzis wszystkie loty z Polski byly ok., dalsze opady dopiero w niedziele, wiec mloda pewnie zdazy.

No i kiedy imprezujemy na Cruft? Grzaniec czeka ;).

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA Emi wiesz co właśnie zauważyłam??!! Bruno ma tak samo 'ścięte' kły jak Twoje suczydło!! Hahah Skąd się takie coś bierze??
A może ktoś z Was się już spotkał z takim przypadkiem? Bo Zara...i jak się okazuje Bruncio...mają końcówki kłów płaskie, jakby podpiłowane... I tak, jak przeszłości Bruna nie znamy, to Zara jest z Emi od szczeniaka tak, że nie ma tu mowy o wpływie człowieka... Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...