Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i k**** nie lece, bo glupi Angole nie potrafia odsniezac. mam nadzieje, ze sie uda jutro!!
Furciaczku, bardzo prosze, wyslij mi na pw swoj tel - musze z Toba porozmawiac. miejsce dla Bruna w Walii jest, nawet dzisiaj, ale zasniezylo ich podobno tak, ze w promieniu kilku mil od kenneli nie da sie jezdzic autem.
Gos moglaby jechac z Wami w piatek albo w niedziele, ale nie wiadomo, jak sniegowa sytuacja bedzie wygladac, nie wiem tez jakie macie auto i w jakich warunkach Twoj TZ zgadza sie jezdzic.
nie udalo mi sie tez ustalic, jak duzo tego sniegu tak naprawde jest, bo dla nich to jest tak, ze troszke przypruszy i juz alarm ogolnonarodowy. wiec moze tak naprawde normalnie mozna dojechac - a moze rzeczywiscie nie.
prosze wyslij mi smsa, to do Ciebie zadzwonie - dzisiaj jeszcze jestem caly czas w Londynie.

Link to comment
Share on other sites

No to musze sie przyznac, ze Midlands i na zachod jest zasypane niezle. Slisko, z 20 cm sniegu i co chwile dosypuje.
Podejrzewam, ze nie byloby zle, gdyby nie dopadalo co chwile nowego puchu, co odsnieza, posypia, noca podmarza i na to kolejna warstewka bialego szalenstwa, wiec jazda dosc ekstremalna.
Do tego dosc specyficzne drogi w Walii, dobrze by bylo na zimowkach niezlym autkiem jechac za dnia.

Link to comment
Share on other sites

No ja juz po rozmowe z Gosia ( same Gochy kurcze hihi), niedawno jechalismy w tragicznych warunkach naszym volwiaczkiem do PL i autko spisalo sie rewelacyjnie, w Belgii drogi byly koszmarne, gruba warstwa lodu i sniegu i 20km na godzine sie jechalo. Na motorwayu spokojnie mozna smigac ale tez niefajnie by bylo sie zakopac gdzies kilka mil przed kennelami i utknac. Bedziemy obserwowac pogode, TZ zawodowy kierowca wiec jemu takie wycieczki nie straszne. Bede w kontakcie z Gosiami, moze jakos jednak uda sie dotrzec na miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

Furciaczek - no to wymyziaj swojego zawodowego od obu Gos i mnie.... az odetchnelam z ulga....

A moja Zara w piatek bedzie miala operacje, to narosniete na lokciu jej jednak beda wycinac....

Dzisiaj ogladalo ja 3 vetow w Celia hammond i pozniej ja wzielam do Goddards, w Goddards bedzie operacja

Celia Hammond - koszt kolo £100
Goddards - kolo £350-£400

Mam ubezpiecznie, idzie do Goddards....

Biedna moja futrzata myszka :(

Link to comment
Share on other sites

No to trzymamy kciuki za pomyslna operacje, daj znac jak juz bedzie po wszystkim.

Dziewczyny gdyby ktoras z was miala/slyszala o owczarku niemieckim do adopcji, nie musi sie zachowywac idealnie, tak do 5 latek mysle, w miare choc tolerujacy inne psy to dajcie prosze znac. Moja znajoma ktora ma 2 ONy chce adoptowac, dziewczyna ma pojecie o psach, poradzi sobie z niewychowanym futerm jak cos. Dom z ogrodem, psy saqme na 4 godziny zostaja i to tez nie codziennie. Szkolenie itp itd

Link to comment
Share on other sites

Furciaczek - tu pytasz? Gosia.Marta wspolpracuje z german Shepherd Rescue......to moze cos przeskoczy?

Ja nie to tu niech zajrzy:
[URL="http://www.germanshepherdforum.co.uk/"]
German Shepherds Forum[/URL]

[URL="http://germanshepherdforum.createforum.com/forum.html"]Waiting for a Home[/URL] - trzeba sie zarejestrowac zeby wejsc....

[URL="http://www.germanshepherdforum.co.uk/rescue.htm"]Do adopcji[/URL]


A tak przy okazji - mnei zadne rescue psa nie chcialo dac do adopcji... Zare kupilam przez Gumtree

Niech tutejsze rescues wszystkie szlag trafi....Psow za kratami pelno ale nie wydadza bo ktos ma paznokcie na zly kolor pomalowane.....

Link to comment
Share on other sites

Furciaczek - u mnie na osiedlu 2 lata temu ja sie sprowadzilam byla sunia ONka w wieku mojej Zary, bez papierow (Zara tez nie ma zreszta... nie wiem czy kolezance chodzi o psa z papierami?)

Dzisiaj jak bylam u weta z Zara to na nich wlazlam, Sasha miala 8 szczeniakow, dzisiaj byla na neutering. Wyglada jak pol Zary mojej (krotkowlosa) i jej "pani" mowila ze maja problemy znalezc domy (czyt: sprzedac) dla 2 sun szczeniakow....

Zeby zacisnelam bo juz kiedys jej chlopa pytalam po jaka cholere rozmnazali?

No ale kolezanka szuka starszego i oni pewnie chca sprzedac....

Gdzie w UK ona jest?

Link to comment
Share on other sites

A na Gumtree nie wlaze ostatnio przez takie numery:

[URL]http://www.gumtree.com/london/51/52104751.html[/URL]

[url]http://www.gumtree.com/london/70/52082370.html[/url]

Pozniej jak podrosna to moja Mloda na ich wlacicieli wlazi poid Asda jak sie ich chca pozbyc, GosGos i Gosia.Marta akcje ratnkowa robia i zostajemy wszyscy z reka w nockinu...

Link to comment
Share on other sites

Ona jest z Liversedge a wiec spory kawal od Londka. I niema roznicy czy z papierami czy bez, rozmnazany i tak nie bedzie. Ot taki sobie pracus do kochania, szkolenia, miziania i zabaw :) Jesli chodzi o wiek to raczej nie mlodsze jak te 6 mies, choc nie wiem musialabym sie dopytac.
Ja tu nawet nie zagladam na strony jak gumtree itp bo mnie jasna cholera by trafila, zreszta w Pl mam tym temacie sporo roboty ze swoimi CCtami ehhh ale gdyby kiedys jakas akcja ratunkowa to mozna liczyc i na moja pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, nie mam juz w ogole kontaktu z ta znajoma Polka ktora tutaj kolo mnie ma Cane Corso - a Ty gdzie sie podziewasz? Nie bylas gdzies w okoliocach manor Park czy Forest Gate?

Czy mnie sie juz dokladnie popeirniczylo we lbie?

Link od Banerka w podpisie Twoim nie dziala - napraw moze.....Hmmm

Dogo na psy schodzi czy moze juz zeszlo?

Link to comment
Share on other sites

Frodo nie dziala - do pustej glownej strony leci.

Na Romford Rd masz bardzo fajnego veta, 5 minut od Police Station (Green Street/Romford Rd), Rudolf, jest pod Goddards - one bedzie Zarze tego guza wycinal....

To jednak dobrze myslalam, rzut beretem od nas jestes (ja, Gos Gos i Gosia Marta) - wybralas sie juz z futrami do Wanstead park czy wanstead Flats?

Czy rzucic namiarami?

Link to comment
Share on other sites

Bylismy kilka razy, ostatnio za Lodyn jezdzimy ( jutro Ci napisze dokladnie gdzie bo nie jestem w stanie zapamietac nazwy).
Mozna by sie na jakis wspolny spacerek wybrac jak pogoda sie nieco polepszy. Ja to z jedym jak cos bo one jak razem to moga nekac i napastowac za bardzo inne psiska.

Link to comment
Share on other sites

Moja na duze czarne gudlate (russian terriers, schnaucers itp) psy zawsze morde pruje...

Teraz za bardzo nie polazi z ta lapa biedulka :(

Ale kiedys sie koniecznie musimy umowic...

Teraz mam zamiar obejrzec to - podobno fajne...

[URL="http://www.bbc.co.uk/programmes/b00pssgh"]Secret Life of a Dog[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a ja nadal w Londynie :(((((
k****!! znowu mi lot odwolali, zobaczymy, czy jutro sie uda... jesli znow odwolaja, to chyba sie sami do tej Walii przejedziemy jutro!
no, Furciaczek, koniecznie z nami na spacer, nie wiedzialam, ze tak blisko mieszkasz!! ja mieszkalam przedtem w Twojej okolicy, na granicy Plaistow i Canning Town. albo na kawusie sie mozemy wszystkie umowic, w Wanstead mamy Starbucksa ;)

jesli chodzi o ONka z rescue, to przesrane, jesli Twoi znajomi pracuja full time. to jest CHORE, maja to potworne ilosci niechcianych psow, usypiaja tyle, nie chca przyjmowac kolejnych, a nie wyadoptowuja ludziom, ktorzy pracuja, nie maja ogrodkow etc.
tak z doskoku pomagam w GSD Rescue, ale wlasnie mysle, ze sie z tego wypisze, po tej calej akcji z Brunem mam potworny wstret do tutejszych rescues, zreszta ja sie w ogole nie zgadzam z polityka adopcyjna GSDR. zglosilam sie do nich, bo lubie ONki, a oni maja polityke nie usypiania, ale inne rzeczy mi sie nie podobaja.
to juz wole wszystkie moje wysilki skierowac na zdalne pomaganie Kostek w Wawie, wiecej z tego pozytku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...