Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

Emi super, że Monika bez problemu dotarła :) (dostałam smska ;) )Napisz jak wócisz co z Zarą, nierozlizuje rany?? Jak ją zabezpieczasz, kiedy wychodzisz z domu?

Furciaczek dzięki, że przyjechaliście :D Raźniej, spokojniej i przyjemniej mi ten spacer przeleciał... No i czekam na zdjęcia ;)

A Frycia z Brunem na razie trochę lepiej :) ufff Bawić się chyba raczej nie będą razem :eviltong:A przynajmniej nie tak, jak bym chciała, ale powinno być ok. Jakoś się już dogadały. Bruncio jej nawet w pewnym momencie brzucho pokazał i ładnie się tachały na leżąco, ale potem on się podrywa, rozkręca i zaczyna skakać... A wtedy zabawa się kończy. Z reguły histerycznym zawodzeniem Frytki, ech :roll: Ale ładnie już koło siebie leżą i nawet mu ruda podkrada zabawki :evil_lol: Jutro przejdę się z nimi do domu, bo muszę jeszcze coś wziąć i zobaczę jak przebiegnie spacer. Spróbuję trzymać słonika na dystans... Bo nie uśmiecha mi się wyprowadzanie ich osobno!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz zgram fotki i wrzuce do Twojej galerii :)
Mam nadzieje ze TZ nie wyjechal z czyms glupim, on niestety ma to "stare" podejscie do psow...staram sie mu pewne rzeczy uswiadomic i wbic do glowy, jest juz duzo lepiej ale czasem jednak wyjedzie z dziwnym pomyslem ;)
Zakochalam sie w Brunie, uwielbiam takie psy. Troche pracy i bedzie z niego cudny chlopak. Ciesze sie ze jakos w miare OK mieszkaja ze soba, mam nadzieje ze Frytka nie bedzie bardzo przezywac calej tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Zajebiściańskie te dwie foty :loveu: Zaraz lecę do swojej galerii :cool3:
A Twój TZ...zresztą Ty tyż :eviltong:... bardzo fajne wrażenie na mnie zrobiliście i myślę sobie, że nast razem musicie przyjechać bez autka i sobie otworzymy jakieś winko, piwko, albo moją ukochaną ostatnimi czasy tequillę, hm??:evil_lol: Trzeba się trochę zsocjalizować... Emi i gosia.marta na pewno będą za :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam w szafce :

wodke i archers (jak sie dokupi cranberry juice to bedzie woo woo, slomki mam)

[IMG]http://community.adn.com/sites/community.adn.com/files/images/woo_woo.jpg[/IMG]
wino marki wino (czerwone lepkie slodkie)
wino marki sangria (jakby czerwone lepkie sie nie nadawalo)
kawe capuccino i latte do Krups Dolce Gusto

[IMG]http://www.johnlewis.com/jl_assets/product/230400588.jpg[/IMG]

I precelki

:D

To kiedy?

Zaraz po odwiezieniu Bruna do Wali?

Tylko dajcie znac... heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Jakie moje zdiecie??:lol:[/QUOTE]

najlepiej nago .....:eviltong:

[quote name='furciaczek']My w czerwcu bylismy ogladac mieszkanko ulice obok Gos, teraz zaluje ze sie nie zdecydowalismy:evil_lol:[/QUOTE]

Zaluj zaluj...... gdzie lazilyscie? Bo tu jest las, pola i jeszcze pare miejsc - wszystko w odleglosci "z buta od domu"

:p
[quote name='furciaczek']Bede tam do Was czesciej zagladac :diabloti:[/QUOTE]

No koniecznie......

ja wlasnie zalapalam ze od Ciebie masz autobus 104 z east Ham Hight Street South (kolo parku) do samego Manor Park (stacja) a spod manor Park do mnie lub Gosi.Marty masz 2 autobusy z tego samego przystanku gdzie 104 konczy - jest 101 i W19

A od nas do Gos to -przez pole - gumiaczki masz? Bo jak nie to masz po drodze Army & Navy hehehehe

To wcale nie tak daleko, dopiero dzisiaj zalapalam.... bo tanmtedy do pracy jestem ale ze mnie taka blondynka sie zrobila przez ten strach ze Mloda dzisiaj nie doleci (spi smarkata teraz)

A i jeszcze mi sie przypomnialo ze mam na drugie imie Malgorzata, powaznie....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gosiów jak mrówków... A już dzisiaj furciakowy TZ jak wołał Gosia, to w odp słyszał 'która?' ;P Hihi wesoło będzie jak się wszystkie zbierzemy :D
[QUOTE]ja mam w szafce :
wodke i archers (jak sie dokupi cranberry juice to bedzie woo woo, slomki mam)
wino marki wino (czerwone lepkie slodkie)
wino marki sangria (jakby czerwone lepkie sie nie nadawalo)
kawe capuccino i latte do Krups Dolce Gusto[/QUOTE]No to zostaw Zarciulę z Młodą, bierz zapasy i wpadaj! :cool3: Dadzą sobie kobitki radę, a niech sobie matka nieco odbije ;)

Link to comment
Share on other sites

A teraz, na dobrano (moze byc na dzien dobry) - wszyscy ladnie klikaja na banerek poniezej:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][IMG]http://i957.photobucket.com/albums/ae52/Zwierzaki/sexrandka.jpg?t=1263079855[/IMG][/URL]


No... dziekuje slicznie


;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...