Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]no, Furciaczek, koniecznie z nami na spacer, nie wiedzialam, ze tak blisko mieszkasz!! ja mieszkalam przedtem w Twojej okolicy, na granicy Plaistow i Canning Town. albo na kawusie sie mozemy wszystkie umowic, w Wanstead mamy Starbucksa ;)[/QUOTE]
KONIECZNIE! ... w końcu mało jest jeszcze Gosiek w okolicy :evil_lol: A tak dla zachęty, to proszę - zima w Wanstead/Leytonstone...tj na dole strony,bo na początku są zdjęcia sprzed 3dni, to wtedy jeszcze jesień była :eviltong: ... Miłego oglądania
[url]http://www.dogomania.pl/threads/131846-Oto-Frytka/page31[/url]
To jak furciaczek...może skusisz się na ten spacer, hm :cool3:
[QUOTE]aha, zapomnialam Wam napisac, ze mi wczoraj pani z Rescue Remedies w Kent powiedziala, ze jesli wiedzialam, ze nie bede mogla psa trzymac dluzej niz miesiac i nie mam kasy na boarding kennels, to w ogole nie powinnam go brac, tylko zostawic na tej ulicy.[/QUOTE]
Taaa ta kobitka, to już taka wisienka na torcie była...albo raczej gwóźdź do trumny :angryy: Skąd się taki durny babsztyl na takim stanowisku wziął??!!
[QUOTE]Goska wez Ty wracaj do tej polszy bo ja tu juz psychicznie nie daje rady[/QUOTE]
To może Gośka do Polski, a Ty tu do nas przyjedziesz... Ciekawe jak sobie z brytyjską lewostronną rzeczywistością poradzisz :evil_lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia.marta']aha, zapomnialam Wam napisac, ze mi wczoraj pani z Rescue Remedies w Kent powiedziala, ze jesli wiedzialam, ze nie bede mogla psa trzymac dluzej niz miesiac i nie mam kasy na boarding kennels, to w ogole nie powinnam go brac, tylko zostawic na tej ulicy.[/QUOTE]

Slow kurcze brak ehhh

[quote name='Kostek']ja bym tam gorzej sfiksowala niz tu fiskuje-nie ruszam sie z polszy[/QUOTE]

Masz racje kobito, ja sie niemoge doczekac powrotu do Polski.

Ktos ogladal prognoze pogody na sobote/niedziele??

Link to comment
Share on other sites

No koniecznie na ta kawe.. gdzies....

Mloda ma wracac z Pololandu w sobote, w poniedzialek egzaminy na univerku - mam nadzieje ze doleci.

Goska niech wyleci bo tu pier...ca dostanie, strach juz nawet do niej dzwonic na takim wk..wie chodzi biedna.

Lopaty, kilofy i suszarki do wlosow (na baterie) chyba do tej Wali?

Do duuuuuuuupy to wszystko ogolnie, nie?

Nic tylko sie uchlac...

Opsssssssssssssss, niektorzy juz to przetestowali :P

To dobranoc....Zara jutro do veta na ta operacje a ja bede kisnac w pracy i myslec o mim 39kg futra :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak wy ale ja sie zrobilam strasznie nerwowa w tym kraju, albo ta pogod mnie tak dobila albo ta mentalnosc tutejsza...no i wlasciwie bezsilnosc bo nawet jak czlowiek chce zrobic cos dobrego dla jakiegos psa to ma wiecznie pod gore i zero wsparcia...tez chyba se cos wypije bo jakiegos dola zlapalam...

Link to comment
Share on other sites

no ladnie, ladnie se tu plotkujecie... a ja pracowicie robie ogloszenia dla 17 szczeniurkow ;P znaczy nie dla kazdego osobno... jeden szczeniurek sie bardzo spodobal mojej kolezance, bo zobaczyla na facebooku - ale jej facet nie chce teraz psa buuuuuuuuuuu....
ja to juz sie chyba w zyciu niczego nie napije, oj ciezki mialam dzisiaj poranek, ciezki...

a ty, Kostek, to sie w ogole jakas taka mila na forach zrobilas, hmmmmm
przypomnial mi sie Twoj profil na gronie hi hi: 'jak mnie nie znasz, to nie zapraszaj, bo grono znajomych to grono znajomych a nie banda debili' :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

widzialas bazarek?jaram sie nim jak nie wiem:)

z serdecznymi pozdrowieniami dla Gosiurka-pamietasz?:D hihi

ja na szczescie w sobote pozbede sie tej malej pseudorasowej cholery wiec moze telefony w sprawie innych psiakow sie rozdzwonia

ale dobije Was...mam jeszcze owczarka szkockiego do pilnego wyciagniecia bo mi marnieje w schronisku i za nic nie mozemy dojsc co mu jest

w sumie to ja nie wiem po co ja sie w tej anglii wypowiadam jak ja tam za nigdy nie pojade-fiksuje no tak

Link to comment
Share on other sites

Kostek, a moze bys przyjechala na wakacje?? znaczy jak juz katastrofa zywiolowa sie skonczy... pospacerujesz z nami z pieskami po lesie, z Lajeckim sie zobaczysz...
i pojedziemy do Battersea, zebys zobaczyla jakie kennele zbudujemy jak juz bedziemy miec w Wawie wlasne schronisko ;PPP

Furciaczek, a co szydelkujesz? kubraczki dla corsiakow? ;)

btw, ja to nie wiem, jak tu ludzie sie dorabiaja. ja tam mialam w Polszy wiecej kasy, a tu dlugi same...

Link to comment
Share on other sites

aaa, wlasnie zobaczylam bazarek - piekne rzeczy!
drogie panie, zapraszamy tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177163-ORYGINALNA-BIA-UTERIA-na-17-szczeniAE-t-do-14-lutego-ZAPRASZAM[/url]
bizu autorstwa Kostek, jak ktos chce cos kupic, to niech sie szybko decyduje, to jej przywioze! ... znaczy, hmm, jesli sie w koncu stad wydostane...

Link to comment
Share on other sites

dobre dobre, chociaz ja jak zlapalam chlopa na swoje dobre serce to dobrze na tym nie wyszlam, Gosia sie nasluchala:D

Gosia przylataj do polszy to obgadamy no bo wiesz jak pampersow na swoje dupsko nie znajde to nie lece nigdzie...chodze sobie teraz po wujku googlu i ogladam domy na Twojej ulicy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...