Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Kochana Rotti: wróciłam z ekipą z przytuliska w Rachowie bliskiemu Twemu dobremu sercu...pojechał cały bus...wiem, że byłabyś tam z nami gdybyś mogła...P Stasia popłakała się z radości...wracaj i dołącz do akcji jak zawsze...bo tęsknimy za Tobą :Fade-col:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moderatorzy - przywroccie temat na pierwsza strone...

Odwiedze Elę we wtorek, bo pewnie w weekend będzie miala nalot rodziny, a najwazniejsze, zebysmy jej nie wymeczyli.

Caly czas o Eli mysle, trzymam kciuki i sle dobre sily witalne

Link to comment
Share on other sites

Boshe :o Dopiero teraz do kompa siadłam bo niedawno wróciłam z Rachowa i ......... nie znalazłam tematu o Rotti tam gdzie był. :evil: mało nie zemdlałam :evil: Czy ktos chce żeby dogomaniacy sie na serce powykanczali ? :evil:

Rotti jak zawsze trzymam kciuki, całuje Cie bardzo mocno i przesyłam pozytywna energie. :D

A ten cały dzisiejszy dzień mojego pobytu w Rachowie był w Twojej intencji i Tobie poświecony. Zeby wszystko to co ja dobrego zrobie dla kogos wróciło pozytywna energia i dobrem do Ciebie

Tuffi, Agga przekażcie jej to ode mnie we wtorek :D i ucałujcie :D

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, że jeśli kiedyś jakiś taki oblegany i ważny temat zmieni swoje miejsce to proszę żeby jakoś nas uprzedzić bo to naprawdę nas przeraziło :-?

Rotti cały czas przesyłamy Ci super pozytywną energię :D

Link to comment
Share on other sites

Rotti jak zawsze trzymam kciuki, całuje Cie bardzo mocno i przesyłam pozytywna energie. :D

A ten cały dzisiejszy dzień mojego pobytu w Rachowie był w Twojej intencji i Tobie poświecony. Zeby wszystko to co ja dobrego zrobie dla kogos wróciło pozytywna energia i dobrem do Ciebie

Tuffi, Agga przekażcie jej to ode mnie we wtorek :D i ucałujcie :D

PIKA przekazęmy rotti o co prosisz...

Napisałam do moderatora Myszki z prośbą o przyklejenie tego tematu, tam gdzie był....Myszka odpisała, ze to zrobi....wiec oki ...

Link to comment
Share on other sites

Carr - do klubowki jeszcze mnostwo czasu, to akurat nie jest najpilniejsza sprawa, naprawde :)

Poza tym pewnie sama Rotti sie gubi w tym, kto, co i jak, wiec nie ma sensu jej zadreczac takimi pytaniami.

Pogadamy o tym po jej operacji, do ktorej jednak ma podobno dojsc - mam nadzieje, ze dzis dowiemy sie z Agga czegos wiecej. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...