Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Czesc Rotti, od chwili Twojego odejscia nie zagladalam na Dogomanie, Ty bylas jednym z powodow........ Nawet nie pamietam starego nicku ..... niewazne. Wiesz ze mysle o Tobie czesto, pomimo zabiegania, zawilosci, nadmiaru w glowie - regularnie przepychasz sie pomiedzy innymi przyziemnymi myslami i "nachodzisz" mnie niespodziewanie, odwiedzasz mnie dosc regularnie - co kilka dni ;) moze kiedys mi powiesz dlaczego? Na swieta bylam w Polsce, przycumowalam tez do Poznania, moim glownym planem bylo wpasc na Cytadele ....... ale stchorzylam, najzwyczajniej w swiecie ....... Chyba nie chcialam odwiedzic tego miejsca po ktorym nie bedziesz juz spacerowac i wkurzac sie na nadwrazliwe mamusie ;) moze gdybym zaszla na Cytadele - ostatecznie dotarloby do mnie ze odeszlas? Moze to by byla ta kropka nad "i", i ...... chyba sie boje tej kropki .......
Ok, dosyc tych lez! Jest sobota wieczor, pewnie siedzialabys w tej chwili na gg :razz: nie myle sie co? :evil_lol: albo meczyla Rottiego w wannie.
A poza tym ......... czy Ty widzisz co sie tu dzieje na topicu? Tyle ludzi ...... tak dlugi czas .......

A! No i oczywiscie masz usciski od Milucha i Tokia.
Pamietasz gdy na haslo "Rotti" Milo puszczal sie w szalenczym pedzie w Twoim kierunku? A bylas seeeeeetki metrow od nas, rozpoznawal Cie fenomenalnie :lol:
Trzymaj sie cieplutko, u nas paskudna pogoda.
No to narazie pa pa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mimo, że Rotti, której nie znałam nawet z forum, umarła gdzieś 1,5 roku temu, zapalam i tak świeczke
[*]
[*]
[*] Psiarze są jedną wielką rodziną... i gdy jednego zabraknie :-(

Kazdego mogło i moze spotkac ta choroba na którą jeszcze nie ma leksrtswa.... jeżeli będzie.... Wszytsko w rękach naszych lekarzy:placz:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Taurą, słowa Litwa&Banditos są wspaniałe, aż czuje się obecność Rotti a łezki same lecą. Żałuje że wczesniej się nie zarejestrowałam na Dogomani, może poznałabym Rotti... ale pamięć młodszego pokolenia dogomaniaków też jest ważna. Rottuś, kolejna świeczka [*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...