Jump to content
Dogomania

bita Bianka z Orzechowców - pierwszy raz w łzach zmieniam tytuł - w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Nie chowa sie w laseczku tylko dumnie spaceruje po ogrodzie i obserwuje inne zwierzaki[/quote]O to bardzo dobrze, już to przerażenie w dużej części minęło. Świetna terapia dla Bianki jest w tych Niepołomicach.
Bianka zatem potrzebuje domu i człowieka takiego na stałe. A gdyby pojechały razem z Bronką to już by była komfortowa sytuacja. Trzymam mocno kciuki aby tak się stało. :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Ten wpis jest skierowany do osoby, która okazuje się być tak „życzliwa” i usunęła moje ogłoszenia na stronie krakowskie Zwierzaki Gazety Wyborczej . Jeżeli nie umiesz czy nie chcesz pomóc człowieku, to nie przeszkadzaj. Jeżeli masz żal do mnie o coś to wszędzie w ogłoszeniach jest podany mój telefon kontaktowy lub mail. Miej cywilną odwagę, zadzwoń i wylej swoje żale. Usunięciem moich ogłoszeń nie robisz mi nic złego, robisz krzywdę psom które dzięki Tobie tracą szansę na dom. Gratuluję wspaniałego „kręgosłupa moralnego”!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Skąd wiem, że ten ktoś próbuje zrobić na złość właśnie mnie?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ponieważ jedno z ogłoszeń które zamieszczałam jest z danymi kontaktowymi na inną osobę i dziwnym trafem jego nie usunął.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Zawiadamiam również, że po rozmowie ze mną Gazeta Wyborcza obiecała „namierzyć” delikwenta na podstawie jego logowania, dlatego ten przypadek „uprzejmości” będzie miał ciąg dalszy.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ujawnię na forum tą osobę ku przestrodze innych, które być może z nią współpracują. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Przepraszam, jeżeli kotś się poczuje urażony, że zaśmiecam wątki.[/quote]
Irenka to nie są śmieci, to poważna sprawa i trzeba koniecznie namierzyc tego gnoja...:angryy: My tu flaki wypruwmy, jeżdzimy setki kilometrów żeby psu dom znależc, a tu jakiś chwast żongluje ich losem...:chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

Ooooo jak Bianka ładnie wygląda. I wydaje się już dużo spokojniejsza i nie taka zastraszona jak wcześniej. Świetnie działają na nią Niepołomice. Dzięki Niepołomicom. Teraz tylko wyrozumiały i kochający domek potrzebny.

Tylko czemu ludzie robią takie rzeczy jak napisała irenaka??? Jaki mają cel w tym żeby utrudnić zwierzęciu normalne, godne życie. Może jestem jakaś ciut głupia że tego nie potrafię zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...