Jump to content
Dogomania

Boss - 8 letni Westi oddany z powodu choroby właścicielki. JUŻ W NOWYM DOMU!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nieprawda! (o tych Panach i brzuszkach).
Nawet wam powiem, że jest takie powiedzenie jak rozpoznać pedała...
Jak ma sicznie wyrzeźbione muskułki na opalonym brzuszku - znaczy że jest pedałem, bo woli siłownie i solarium zamiast kilka kufli piwa wśród paczki kumpli w pubie. :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuxman']Nieprawda! (o tych Panach i brzuszkach).
Nawet wam powiem, że jest takie powiedzenie jak rozpoznać pedała...
Jak ma sicznie wyrzeźbione muskułki na opalonym brzuszku - znaczy że jest pedałem, bo woli siłownie i solarium zamiast kilka kufli piwa wśród paczki kumpli w pubie. :lol:

Pozdrawiam[/quote]

He he he.... Przecież to męskie towarzystwo!:evil_lol:
Również pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ależ szanowne Panie - wszystko się tutaj wręcz dokładnie zgadza!
Biorąc pod uwagę, że kobieta jest przeciwieństwem Faceta :eviltong: - wzór na odróżnienie pedała od mężczyzny nie ma zastosowania w przypadku lesbijek czy kobiet (ach te kobiety:loveu:) żadnego... :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuxman']Ależ szanowne Panie - wszystko się tutaj wręcz dokładnie zgadza!
Biorąc pod uwagę, że kobieta jest przeciwieństwem Faceta :eviltong: - wzór na odróżnienie pedała od mężczyzny nie ma zastosowania w przypadku lesbijek czy kobiet (ach te kobiety:loveu:) żadnego... :lol:

Pozdrawiam[/quote]
Najważniejsze, aby do wszystkiego dobrać odpowiednią filozofię...;)
Uściski...ręki.

Link to comment
Share on other sites

wracając do Bossa, to on zamiast chudnąc przytył :placz:
niestety zrobilam wywiad i ta karma obesity Royala kosztuje naprawde dużo.
Paczka 6 kg 119 zl...:shake: NIE MAM . Melduje smutno... choruja moje bobtaile (skóra) koszty mnie zdumiewają...:-(
a dziś na spacerze nadwyrężył łapkę, jakbym miała mało problemów...:-(
nie wiem czy to nie przypadkiem przeciążenie stawów od długich spacerów na tych krótkich łapkach z tym sporym brzuchem. Kuleje, jeśli nie przestanie to nie wiem, kłania się wet, u którego mam takie długi że boję sie tam iść, chyba mnie wyprosi :placz:

A Boss wygląda tak (to w poruszanej niedawno kwestii koloru Bossa)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/151/15786aa819cb5e43.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/162/2e34cab090e4c746.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

UUU Bosik az śnieżną bielością bije po oczoch :)
Przykro mi Dorothy ze masz taka sytuacje nieciekawą
Moze kup mu normalną karme tylko bardzo mało mu jej dawaj.
Ja mojej na zapchanie w ciągu dnia daje jabłka,banany te swieże i suszone,buraka ugotowanego,marchewke i rózne warzywka same wcina.

Link to comment
Share on other sites

Boss takich rzeczy nie je. A dawać mu mniej? hehe, nie wiem musiałabym być głucha. On po prostu płacze jak głodny...
Byłam u weta dostałam gratis 10 próbek po 10 dag tego obesity :loveu:
ten wet to chyba ma do mnie słabość, w zasadzie powinien mnie raczej unikać:cool3:
z łapką nie jest źle, przesilona, może nadwyrężona, ale nie uszkodzona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuxman']Bo podczas ostatniej kąpieli Pani dolała ACE wybielacza nad wybielacze:diabloti:

Pozdrawiam[/quote]

A może to był... jak mu tam, "bang"... i po wszystkim...:evil_lol:

Faktycznie Bossio zrobił się troszkę "okazały"...;), ale za to jak wypiękniał...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Do wszystkich ktorzy byli zaangazowani w watek Bossa:
z powodu mojego stanu zdrowia prawdopodobnie bede musiala szukac Bossowi kochającego domu. To bardzo dramatyczna decyzja ale musze oddac prawie wszystkie psy :-(
nie chcialabym sie rozwodzic na watku co i dlaczego-sprawy mojego zdrowia od dawna wisialy na wlosku a w tej chwili sytuacja stala sie traficzna- po prostu nie jestem w stanie zajmowac sie nimi a jak wiecie jestem sama z 6 psami Julia i konmi. Pozostale zwierzeta tez szukaja domow innymi drogami.
Bardzo prosze o pomoc w temacie Bossa jesli jestescie w stanie to zrozumiec i nie poddacie mnie tu publicznemu linczowi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...