Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yorija ja wciąż powtarzam, że nie jestem w stanie niczego ustalić, to schronisko trudne dla wolontariatu, nie podskoczę wyżej tyłka. Też bym chciała cos wiedzieć ale niestety .... Jesli ktoś się na niego zdecyduje to tyle moge powiedzieć co już było napisane ... Przykro mi ale nie moge pisać nic więcej niz wiem, chce byc uczciwa z Wami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']yorija ja wciąż powtarzam, że nie jestem w stanie niczego ustalić, to schronisko trudne dla wolontariatu, nie podskoczę wyżej tyłka. Też bym chciała cos wiedzieć ale niestety .... Jesli ktoś się na niego zdecyduje to tyle moge powiedzieć co już było napisane ... Przykro mi ale nie moge pisać nic więcej niz wiem, chce byc uczciwa z Wami.[/quote]

ech te schroniska - nie martw się - bardzo już dużo dla niego zrobiłaś - pisząc nawet tak niewiele - napewno się znajdzie jakaś dobra dusza. Trzymam kciuki za niego.

Link to comment
Share on other sites

ja wierzę że znajdzie naprawdę dobry dom - narazie mam szczęśliwą rękędo adopcji nie pozwolę aby na Maro ta szczęśliwa ręka utknęła, z Waszą pomocą się uda! BO TAK!
DZIEKUJE WAM, wiem, że pokazując Wam go tez spędzilam Wam sen z powiek - przykro mi ...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie, w jaki sposób można by wpłynąć jakkolwiek na zmianę polskiego prawa dotyczącego zwierząt? Przecież nie może być tak, że takie bydlaki będą bezkarnie męczyć kolejne zwierzęta. Nie wierzę, że taki ktoś będzie miał opory w skrzywdzeniu drugiego człowieka, skoro dopuścił się takich czynów na zwierzęciu. Choćby dla takich "ludzi" chciałbym wprowadzenia kary śmierci.
Trzeba zmienić prawo na takie, które nie szczędziło by zwyrodnialców znęcających się na zwierzętach i traktowało ich co najmniej tak samo jak morderców.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]MAM PROŚBĘ I PYTANIE, W RAZIE DT DLA MARO KTO Z WAS JEST W STANIE ZAOFEROWAĆ WPŁATY STAŁE ?? WĄTEK PĘDZI I MUSIMY TO USTALIĆ, ZEBRAĆ DO KUPY ABY BYŁO WSZYSTKO JAK NAJCZYTELNIEJSZE DLA NAS WSZYSTKICH.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]PROSZĘ W JEGO IMIENIU, SAM PODZIĘKUJE WIERZE ZE ZDJĘĆ Z NOWEGO DOMU - BARDZO MOCNO W TO WIERZĘ![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu'][B][COLOR=red]MAM PROŚBĘ I PYTANIE, W RAZIE DT DLA MARO KTO Z WAS JEST W STANIE ZAOFEROWAĆ WPŁATY STAŁE ?? WĄTEK PĘDZI I MUSIMY TO USTALIĆ, ZEBRAĆ DO KUPY ABY BYŁO WSZYSTKO JAK NAJCZYTELNIEJSZE DLA NAS WSZYSTKICH.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]PROSZĘ W JEGO IMIENIU, SAM PODZIĘKUJE WIERZE ZE ZDJĘĆ Z NOWEGO DOMU - BARDZO MOCNO W TO WIERZĘ![/COLOR][/B][/quote]
Ja mogę niewiele 80zł miesięcznie. Tylko proszę o pw z przypomnieniem deklaracji!

Link to comment
Share on other sites

Siedzę i ryczę... NAjch etniej bym tej bestii zrobiła to samo :mad::mad::mad:,chociaż pewnie bym nie potrafiła. Deklaruję miesięcznie 100,00 dla Maro na DT i poproszę o namiary na pw, gdzie wpłacać pieniążki. Bardzo proszę wyciągnijcie go stamtąd jak najprędzej.... On ju ż tyle wycierpiał, już dość, dość , dość !!!:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Siedzę i ryczę... NAjch etniej bym tej bestii zrobiła to samo :mad::mad::mad:,chociaż pewnie bym nie potrafiła. Deklaruję miesięcznie 100,00 dla Maro na DT i poproszę o namiary na pw, gdzie wpłacać pieniążki. Bardzo proszę wyciągnijcie go stamtąd jak najprędzej.... On ju ż tyle wycierpiał, już dość, dość , dość !!!:placz::placz::placz:[/quote]
Podpisuję się pod tym, bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dramat :placz: Co za kanalia mogła to zrobić :angryy: Nie mogę więcej napisać bo ban murowany, a poza tym mam łzy w oczach.
Ja deklaracji finansowych niestety nie mogę złożyć. Ale przesłałam linka po znajomych - może uda się uzbierać na tymczas.
Trzymaj się biedny Maro :-( Bądź silny!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...