Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='weszka']Śniegu w tym roku w USA mają lekki nadmiar ;) a ona jeszcze w górach mieszka. Zresztą w obłędnym miejscu - [URL]http://www.porterranch.net/[/URL][/QUOTE]

No mają słyszałam :) i zimno w cholere mają;)

O jaaa :mdleje: Miejsce niesamowite sama bym sie wyadoptowałą;)

Nie stawiałas warunku, ze pojada dwie suczki ale tylko z Tobą? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak mówiłam Sandra. Że może jeszcze hodowca by się przydał np. do sprzątania stajni hihi Ale mam takie marzenie, a te się przecież (czasem, rzadko) spełniają że kiedyś odwiedzę moje córeczki.

Malawaszka - patrz wyżej, marzenia się spełniają ;) A to twoje jest jeszcze całkiem osiągalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Dokładnie tak mówiłam Sandra. Że może jeszcze hodowca by się przydał np. do sprzątania stajni hihi Ale mam takie marzenie, a te się przecież (czasem, rzadko) spełniają że kiedyś odwiedzę moje córeczki.

[/QUOTE]

Hahah i tego Ci zycze :) I Wasi tez :)

[SIZE=1]A będac w stanach kupisz mi zele antybakteryjne :multi: :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Jak wygram w Totka te 13 mln w sobotę to zrobię objazd po dzieciach - USA, Chorwacja, Szwecja, Grecja :) I kupię ci kontener żeli :eviltong:[/QUOTE]

13 milionów jest Jutro chyba z tego co mi wiadomo... bo się już tez na nie szykuje;) ale możemy sie podzielić na pół :) 6,5 mi wystarczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak się zadowolicie szóstką, to ja za "zaoszczędzony" milionik dokupuję 0,5 ha przylegające do mnie, zagospodarowuję tak, by mogło tam mieszkać i dobrze się czuć trochę zwierzaków na bdt, a reszta z tego milionika zabezpieczy sporą gromadkę na dobrych parę lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A no tak zapomniałam że w czwartki jest też losowanie. To muszę postawić ;) Nawet mogę się podzielić z kilkoma osobami a z Toba to już czysta przyjemność :razz:[/QUOTE]

No to mamy dogadane :)

[quote name='marako']Jak się zadowolicie szóstką, to ja za "zaoszczędzony" milionik dokupuję 0,5 ha przylegające do mnie, zagospodarowuję tak, by mogło tam mieszkać i dobrze się czuć trochę zwierzaków na bdt, a reszta z tego milionika zabezpieczy sporą gromadkę na dobrych parę lat.[/QUOTE]

Jak dla mnie bomba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']:hmmmm: :niewiem:[/QUOTE]

[quote name='Tekla64']no jak tyn czas leci!!!
wszytskiego co najlepsze Vesper!

[B]a jaos nkt sie nie chwali ze marzenia od juz spelnia a mialam taka nadzieje ze sie uda i beda szeczesliwi ludzie[/B][/QUOTE]

[quote name='Saththa']jutro ;) Magduś Jutro :knuje:[/QUOTE]


:cool2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Nie składało się napisać, a jesteśmy z Vesper po 2 lekcjach w szkółce obi. Jak wychodziłam na pierwsze zajęcia i zaczęłam kompletować sprzęt, a później zapięłam Vesper to była tak szczęśliwa że myślałam że wyjdzie z siebie :) Bo ostatnio chodziła Kusz i Vesper miała lekki wyrzut o to. Pierwsza lekcja lekko rozedrgana bo tak chciała wszystko robić, że emocje czasem ponosiły, wytrzymanie na siad-zostań więcej jak 10 sek. niemożliwe itd. Ale chęci, zapał i nastawienie "pracujemy" jak zawsze na 100%.
Wczoraj była druga lekcja i już duża różnica. Więcej precyzji, myślenia, a mniej emocji. Choć uwstecznienie w zostawianiu w siadzie nadal zostało ;) muszę nad tym znów popracować bo to zawsze była bolączka, a jak jest jeszcze nakręcenie to powróciło. Poza tym fajnie, sucz zachwycona, a i ja również. Karolina, która prowadzi zajęcia stwierdziła "Ludzie cudują, kupują maliniaki, a można mieć takiego super pracującego sznaucera". Miło :loveu: Gdyby jeszcze włożyć w Vesper tyle pracy i czasu ile należy to ona naprawdę by wymiatała, a tak to jest zmarnowanym talentem.
Jak Kusz skończy cieczkę to też zacznie chodzić, a póki co odrabiamy lekcje domowe z tego co mamy na zajęciach.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że ćwiczycie i zazdroszczę. Honda zraziła się do tunelu (był z metalowej rury, niezwykle akustyczny) i za żadne skarby nie dała się przekonać. A inne przeszkody, schody, równoważnie, uwielbiała, zwinna, skoczna. Uwielbiam patrzeć, jak psy (i właściciele) mają frajdę z obi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...