Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wilczy zew']Powiedz,czy jest róznica miedzy pieprzakami a czarnymi w umilowaniu błota?[/QUOTE]

Jest ogromna różnica! Furla jako reprezentantka czarnych tapla się w błocie specjalnie, mordą nurkuje pod, kładzie, no jak dziecko w kałuży..., masakra :mad:. A szarym po prostu błoto nie przeszkadza, chodzą, biegają itd ale nie mają zajawki na taplanie się nic a nic :multi:

[quote name='malawaszka']u nas też błoto i pada fuj okropność... łap psom nie wycieram bo nie mam jak i w domu znowu... plaża dzika plaża :lol:[/QUOTE]

Fatalnie cię dopadło z tą ręką. Plaża to i mimo wycierania by była jak i u mnie, nie da się tego ogarnąć, a nie sposób do wanny ładować po każdym spacerze.

[quote name='anetta']Kuuurcze :lol: Jak to szybko zleciało!

A masz teraźniejszą fotę Miss Skyfall?[/QUOTE]

Jakoś tak w międzyczasie zleciało ;)
Na fb ostatnio jej pani wstawiała ale takie na luzie. Ściągnę je tutaj jak się uda.

[quote name='marako']U nas słoneczko piękne. Aż się boję, że od Was przyjdzie plucha.[/QUOTE]

U nas wczoraj po mglistym poranku był piękny dzień ale wieczorem znów mgła i wilgoć jak cholera. Dzisiaj znów błoto, ponuro i paskudnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Jest ogromna różnica! Furla jako reprezentantka czarnych tapla się w błocie specjalnie, mordą nurkuje pod, kładzie, no jak dziecko w kałuży..., masakra :mad:. A szarym po prostu błoto nie przeszkadza, chodzą, biegają itd ale nie mają zajawki na taplanie się nic a nic :multi:

[/QUOTE]

Ooooo ja Furla jak Tazzio :lol:

Link to comment
Share on other sites

to ja sie ejszcze do szarych Twych odniośe, ze może to tak im ciemniejsze tym większe brudasy ;)

Teza moja naciągana będzie bo oparta na Idefixie ( a on zasadniczo do sznupka ma jednak nawet daleka drogę:))

Idefix (biało [COLOR=#d3d3d3]bezowy[/COLOR]) nienawidzi wody, błota, deszczu czy kałuż! wręcz się brzydzi :D Ma ktoś białego sznupa na stanie coby móc zweryfikowac?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Tekla64']moje dwa czyli czarne i p/s nie maja wodowstretu ale nie taplaja sie dla taplania w blocie!!!
jak sie ufajdola to ino przez bieganie[/QUOTE]

ale wiesz... one mogą codziennie idla nich to nie radocha;) Bo i moga i maja jak codziennie :)

Pamiętasz jak na Tazza się patrzyły jak ten się w oczku pokładał :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']
Taka ładna Metryczka jakbys sie od razu zdecydowała to cała byłaby wydrukowana :diabloti:[/QUOTE]

W sensie? Chodzi o dane właściciela? ZK nie wpisuje, przynajmniej u mnie zawsze wpisuje się ręcznie bo przecież przy odbiorze metryk jeszcze nie wszystkie mają swoich ludzi albo nie wiadomo którego szczeniaka ktoś wybierze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']W sensie? Chodzi o dane właściciela? ZK nie wpisuje, przynajmniej u mnie zawsze wpisuje się ręcznie bo przecież przy odbiorze metryk jeszcze nie wszystkie mają swoich ludzi albo nie wiadomo którego szczeniaka ktoś wybierze ;)[/QUOTE]

Tak o dane właściciela;) I rozumiem i dlatego piszę, ze jakbys się od razu zdecydowała :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...